bugün

(#25638461) şimdiii.

Doğuyu sadece samanyolu tv den öğrenen bazı kimselerin hakkında yorum yapmaya çalıştığı Kürtlere kürt dememek için kullanılan söz öbeği. (Doğu kökenli başlığına ithafen)
Ne büyük rezillik amk millet nasıl korkuyorsa artık kürt diyemeyip Doğu kökenliyim diyor.

Yok efendim "ya beni korucu yap ya da başkaldırırmışım"
hastır lan ordan sayın seyirciler.
devlet kurban olayım korucu ol diye yalvarıyor. Kardeşini kal vur diyor. Tabi bu embesiller de maalesef kanıyor devlet babalarına.
Hah birde sınavlar hangi ara battı size bu kadar onu anlayamıyorum.?

Ulan sizle eşit ders ortamlarında yarışmayan bu gençlerin başarıları nerenize batıyor? Anlayamıyorum. Amk sen boş boş gez nar bar dolaş adamlar Dersaneden çıkmasın (dersane dediysemde daireden bozma bina) sonra yok efendim "ühühü kürtler bizi geçiyor kürtler kopya çekiiyy" de.
siktir lan ordan diye derler adama.

birde ışid diye ağlıyorlarmış.

yürü git hırbo. Kimse senden yardım dilenmiyor. Sadece düşmanıma yardım etme, bana da yardım etme. Ben hakkından gelirim.
O dediğin işçilerin yarısı kürt amk. Neyin kafasını yaşıyorsun?
Ayrıca Son öğrenci evinde ödediğim 103 liralık elektrik faturası da senin gözüne girsin.

Bir yazarcık.
(#25649215)
sen de bu nicki aldığına göre bill gates falansın o zaman allahın ergeni seni.
ahahahha çok gülüyorum bu tiplere ya o değilde pazartesi gel işe başla ssk+yol+yemek benden.
arkasında microsoft olduğu için olabilir. orospu çocuu bilgeyts...
bu sözlükte normal karşılanacak durumdur.
iki yüzlü kahpe yazar. ulan başlığı açan sen kaçan sen nick altıma yazıp iftira atan gene sen. ben senin gibi karı değilim yazdığımın arkasında dururum korkma. zürafa sokaktaki anasına yemek götüren yazarımsı seni.

başörtülü öğretim görevlisine suikast başlıgını açarak ne kadar adi, bölücü , provaktor oldugunu ortaya koyan insanımsı trol.

silerse ne yazdıgı biline:
kemalist zihniyetin ne kadar acımasız olduğunu belgeler nitelikte. evet.
tezgahtar 07.11.2014 14:59
(bkz: #25672620)
Ben de diyorum sol framede neden mal mal başlıklar yok çaylakmış meğer.
Bol bol çaylaklıklar dileriz efenim.
(#25744636). Güzel ifade etmiş.
Bir insan bu kadar kişinin yazdığı okuduğu bir ortamda nasıl hoyratça yok tecavüz eden imam yok camide tecavüz bilmem ne başlıkları açar sol frameyi okunmaz hale getirir.
Birader derdin ne? Hayır sana özelden yazardım ama çaylak olmaya niyetim yok Akşam akşam bütün dengemi sarstin.
Gereksiz ateist olduğu belli bi adet ucube yazar.
sözlüğün yeni ergeni, merhabalar.
Tunceli kırolarına verdigi cevapla benden takdir kazanmis Yiğit yazar.
windows'un bu yazarın embesilliğinden etkilenerek "mavi ekran" konseptini tasarladığını söylerler. windows tasarımcıları "software'miz bu dangalak kadar saçmalarsa hemen mavi ekran vererek devre dışı kalsın" demiştir. nasıl bir embesil siz düşünün artık...
vasat troll.

çapı bayağı bi geniş. kesin bilgi yayalım.
Harika bir pazarlamanın ürünüdür. Zira tarihini biraz araştıran kimseler nasıl en az emekle en fazla paranın kazanıldığını çok iyi anlar.
obama emekçiyi yumrukladı başlığıyla içindeki gazeteciyi ortaya çıkarmıştır. *
Kimilerinin ayakta kalmasının sadece oyunlara bağlı olduğunu savunduğu ve bu şekilde bok attığı işletim sistemidir.

Windows'u ayakta tutan şey sadece oyunlar değildir. Geri dönüş uyumluluğu konusunda en iyi işletim sistemi olması, (Söyle bana, 2010 yılında hazırlanmış .debli bir paketi Ubuntu 14.04'e kurabiliyor musun? Hayır. Ama 2010 yılında Windows'a hazırlanmış bir programı her sürümde kullanabiliyorsun) pek çok programın Windows'a hızlıca hazırlanabiliyor olması, kurumsal alanda bir sıkıntı olduğu zaman direkt Microsoft Türkiye'nin kaliteli elemanlarıyla alabileceğiniz desteğin Windows'ta olması (Hadi yiyorsa it managerlik yaptığın yerde Linux kur. Bir sıkıntı olursa Allah'ın ile baş başa kalıyorsun. Red Hat mı?), ve Windows 7'den beri sürpriz yumurta tadında pek bir hatayla karşılaşılmıyor olması Windows'un ayakta durmasını sağlayan bir takım nedenlerden biridir.
ayakta durmasının teknolojik ve pazarlama açısından sayılabilecek yüzlerce sebebi vardır, oyunlar bu sebepler arasında en son sıralardadır. almanya'da bayern eyaleti kendi linux sistemini kurup tüm kamu kurumlarında kullanımı zorunlu tuttu ve 2 yıl sonra güvenlik açıkları, stabilite sorunları vb nedenlerle amı götü dağıtıp, "geri gel bokunu yiyim" diyip microsoft'la yeni anlaşma imzaladı.

gerçek hayat "kuralım pardus'u , kopalım gitsin" şeklinde akmıyor maalesef...
baştan da söylendiği gibi teknolojiden pazarlamaya, kullanım rahatlığından servise kadar onlarca sebebi vardır pazarda en baskın ve büyük sistem olmasının.

hayır windows'un ayakta kalmasının nedenlerini sıralayınca nasıl "windows'u övenler" olunuyor anlamıyorum. kardeşim anlayış probleminiz mi var, sen sabaha kadar linux diye kıçını da yırtsan windows'un pazardaki hakim gücünü ve bunu meydana getiren onlarca sebebi yıkamazsın. aynı şekilde linux'un kullanılmamasına sebep olan yüzlerce sorunu ve evet önyargıyı da ortadan kaldıramazsın.

"windows kullanmam" diye direteceksen önce windows'un neden bu kadar kabul görmüş ve kitlelere ulaşmış bir sistem olduğunun sebeplerini göreceksin, yorumlayacaksın.

önce "yeaa oyunlar olmasa windows olmaz" diye ortaya atlayıp, sonra "yok yok sebep ekran kartı", sonra da "sürücü üreticilerinden ötürü yeaa" diye daldan dala atlayıp 3. sınıf teknoloji forumlarında yumurtlanan uydurma fikirleri benimsemekle olmuyor. yoksa biz de bayılmıyoruz lisans parası ödemeye...
okumadan yazar'dır kendisi.
(bkz: #26062228) ---> (bkz: #26062244)
kalitesiz, dikkat çekmeye çalışan kızıloğlan. Kesin kemalist ve izmirlidir.
pencere kelimesinin ingilizce karşılığı.
Microsoft firmasının kişisel bilgisayar kullanıcıları için geliştirdiği yazılım

(bkz: microsoft Windows xp)
(bkz: microsoft Windows 7)
sorun çıkartan os.
(#29021444).
kullanışlıdır
ama ben linux türü işletim sistemlerini seçiyorum.
En efsane sürümü 98' dir.