bugün

entry'ler (112)

acı bozan oğulları baklava kebap pasta

Başarılı firma.

elektro müzik festivali

başarılıı.
http://www.youtube.com/watch?v=zxWHs39z2VY

elektro müzik festivali

sıkılmadan dinlemelisiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=WUf_QFGzSP4

yazar nicklerinden kime hizmet ettiğini bulmak

hakanlı: kendine.

elektro müzik festivali

trance müzik
Trance müzik 1990'lı yıllarda oluşmuş bir müzik türüdür. Şarkılar 128 - 150 bpm arasında değişen sesler ve synthesizer gibi aletler kullanılarak yapılır. Trance müzik, elektronik müzik, ambient müzik ve house müzik kombinasyonlarından oluşur.[1]. Genellikle Techno müzikten daha melodik. House müzikten ise daha sert melodi hatları bulunmaktadır.Ayrıca Trance Müzik'de gittikçe gelişen teknoloji çok kullanılmaktadır,yeni cihazlar ve bunların kullanımları gün geçtikçe farklılaşıp,değişim göstermektedir.

rusya ile türkiye birleşsin cümle dünyayı siker

Aslına bakılırsa yalan değil.Rusya'nın bizimle birleşerek sıcak denizlerede hakim olabilmesi muazzam bir jeo politik güç demek.

sevgilinin pişirdiği yumurta vs bursa iskender

sevdiğin elinden herşey tatlıdır.

ilk buluşmada memesini elleten kız

(bkz: acemidir)a
katılıyorum.

elektro müzik festivali

Fazla sakin olan bu güne ritim katmaya çalışıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=ETI1UOBVLXU

siyahi annenin beyaz bebeği oldu

ingiltere’nin Milton Keynes kentinde Nijerya asıllı siyahi bir kadın ile beyaz bir ingiliz olan eşi yeşil gözlü, beyaz bir bebek sahibi oldu.
Uzmanlar, eşi Richard Howarth beyaz bir ingiliz olmasına rağmen 32 yaşındaki Catherine Howarth’ın “tamamen beyaz ırktan” bir bebek dünyaya getirmesinin “milyonda bir ihtimal” dahilinde olduğunu söyledi.
Daily Mirror gazetesine konuşan çift, 1 Haziran’da dünyaya gelen oğulları Jonah’ın “Ten rengini hiç önemsemediklerini, ilgilendikleri tek şeyin onun sağlıklı olması” olduğunu söyledi.
Catherine Howarth “Doğumdan sonra Jonah’ı bana getiren ebe bir ona bir de bana bakıp

duruyordu. Gözlerine inanamamıştı” dedi. Şaşkın anne “Bazı bebeklerin doğumdan sonra ten rengi değişebiliyor. Ancak Jonah’ta böyle birşey olmadı. Doktorlar bana çekinik bir gen taşıdığımı, bebeğimin bu nedenle beyaz olduğunu söyledi. Ancak bütün ailem Nijerya’da ve bildiğim kadarıyla soyumda tek bir beyaz bile yok” dedi.
Uzmanlar çiftin ileride beyaz bir bebeğe daha sahip olmasının imkansız olduğunu, çünkü böyle gen kombinasyonlarının tekrarlanamayacak kadar nadir olduğunu söyl

samsung vs nokia

her türlü samsung.

portecho geri döndü

Tan Tunçağ ve Deniz Cuylan ayaklarınızı yerden kesmeye geliyor...
Istanbul'dan Tan Tunçağ ve New York'tan Deniz Cuylan'dan kurulu olan Indie / Dance ikilisi Portecho, yeni bir single'la dönüyor. "Eye of the Storm", ayağınızı yerden kesecek ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bir dans parçası.
Portecho'nun kendi plak şirketi "Santima Records"dan çıkan bu ilk single'ı, akıllı telefonlar ve tabletler için, şarkının görselinden yola çıkılarak yapılan bir bilgisayar oyunu da takip edecek. Portecho, 17 Eylül Çarşamba gecesi Garajistanbul'da sahnede olacak. Gruba The Away Days ve Paradisko da eşlik edecek.
Portecho Bio:
The New York Times gazetesinin “hızla yükselen, geleceği parlak grup” olarak nitelendirdiği “Portecho“, Tan Tunçağ ve Deniz Cuylan ikilisinden oluşuyor. 2005 yılında biraraya gelen Tan Tunçağ ve Deniz Cuylan, “Portecho”yu kurdu ve plak şirketi olarak Elec-Trip Records ile anlaştı. ikilinin Eylül 2006’da piyasaya çıkan ilk albümleri “Undertone” çok kısa sürede ses getirdi. 2009 Şubat’ında yayımlanan ikinci albüm “Studio Plastico”, grubun hayran kitlesini büyük ölçüde genişletti. 2013'de Babajim Records'dan çıkan "Motherboy" albümü, funky ritmlerden oluşup aynı zamanda retro bir hava içerisindeydi. Öncekilere göre daha karanlık bir hissi olan albüm aynı zamanda plak olarak da basıldı. 2014'te kendi kurdukları plak şirketi Santima Records'dan ilk single'ları "Eye of the Storm"u çıkararak her seferinde kendilerini yenileyebildiklerini gösterdiler.
Portecho'nun şarkılarında altyapılar ve hipnotize eden ingilizce vokaller, sıcak gitar melodileriyle iç içe geçiyor. 80′lere göndermeler yapan grup, dinleyicilerine sınırların çok ötesinde bir müzik sunuyor.

elektro müzik festivali

BAŞŞŞLASIN;

http://www.youtube.com/watch?v=Xia_FrmWDLw

hak ve eşitlik partisi

Osman PAMUKĞU !

uludağ sözlük page zoom

(bkz: lagvarbeyler)
Anlıyorum.Önemli olan neresinin açık olduğunu bilmek.Onlar halledilir.

uludağ sözlük page zoom

Merhaba sayın yetkililer,
Sözlüğü tabletten kullanmaktayım.Sözlük sorunsuz şekilde çalışıyor ve sayfaya yaklaşma yapılabiliyordu.Ancak dün sabahtan beri sayfa yapısı ile oynanmış ve zum yapmaya izin vermiyor.Eee ekran küçük ve yazılar okunmuyor.En azından ben okuyamıyorum. O kadar sağlam gözlerim yok.Yazılar çok küçük !

Lütfen bir iki satır kodlaması ile bu durumu hallederek daha kullanışlı hale getiriniz.Aslına bakılırsa normal bilgisayar kullanımında da bu sıkıntı var.Nu sorun sözlük site yazılımlarının hepsinde var ve uludağ sözlükte de var.Eğer bu konuyu ciddiye alır ve bana geri dönüş yaparsanız size gereke bilecek kod dizinleri hakkında destekte olabilirim.
Face'den sayfanıza girerek mesaj da attım ama okunmadı,sanırım ilgilenilmmiyor pek.

uludağ sözlük mobil

Suan calismiyor m0lutfen duzeltin sunu.

sigara yaktıran şarkılar

Hande yener=cop .

ben lezbiyen değilim

Sizde ona
degilsiniz ama olmak gibi bi gaye var heralde? Olmadik seylerden turete bildiginize gore...

vodafone vs turkcell

Vodafone tabulari yikarak liddrligi turkcell den alir.