bugün

lan kablosu takılı değil...
birşey oluştururken olayı sihirbazlıkk okuluna** çevirebilen garip türkçe.

(bkz: ağ kurulum sihirbazı)**
"tüm boru örnekleri meşguldür" diye bir hata mesajıyla karşılaşınca neye uğradığımı şaşırtan, bir garip dildir.
en uyuz olduğum : "gösterecek sayfa yok" tur. bir nevi başkaldırı ya da aşağılama gibi durur. ne demek yani gösterecek sayfa yok ? o yoksa başkasını bul, google da ara kardeşim o kadar para bayıldık. olmadı şunu biraz hafiflet " kusura bakma ama şu an gösterebileceğim bir sayfa sanırım yok ama elimden geleni yapacağım " de.

komik bulduğum ise " sunucu bulunamıyor " lafıdır.
bir hi-speed usb aygıtı hi-speed olmayan usb hubuna takıldı. *
msn messenger araclardaki bir uyarı;
(bkz: her zaman üstte)
hücreleri sağa ötele.
+ ya abi diyorum ki, bu akşam elemanları da çağırıp takılalım biraz, ps2 felan yaparız.
- ....
+ ne düşünüyosun olm?
- bellek read olmadı abi.
+ ?!?!?!?
-parolanizi mi unuttunuz? tekrar deneyiniz.
ben parolami unuttuysam neyi tekrar deniyecegim?
bir dvd deki dosyayı bilgisayarıma kopyalarken şöyle bir hata mesajı belirdi, her seferinde de aynısı çıkıyor *;

"veri hatası döngüsel artıklık denetimi"

bu nedir ya? bu nasıl bir cümledir?.. *
Konuşma etkin değil ve bazı kullanıcılar kaldırılacak.

live messenger dan...
(bkz: defter bilgisayar)
Evrensel seri yol denetleyicisi
(bkz: usb).
Bu bilgisayar kullanılmadığında uyku durumuna geçecek şekilde ayarlanmış olabilir. bilgisayar uyurken, diğer bilgisayardaki kişiler bu bilgisayardaki dosyalara erişemez.

windows vista, ağ ve paylaşım merkezi menüsünden...

(bkz: bilgisayarın uyuması)
- bakkal amca bana ordan bir çukulata
- emin misiniz?
- evet!?
- çukulatanız hazırlanıyor lütfen bekleyiniz... son 10sn, 9sn, 8sn, 7sn, 9sn, 2sn, 11sn, 1sn, 6sn.
- allah belanı versin bakkal mikrosoft amca! napıyon açtın yiyosun çukulatamı!
- çukulatanız geçersiz bir işlem yürüttü ve kapatılacak!
windows live mail : "tüm e-postalarınızı, akışlarınızı ve haber gruplarınızı tek yerden yönetin." (bkz: emrin olur)

edit: farkettimde denetim masasındaki tüm simgelerin açıklamasında emir cümlesi mevcut (bkz: itaat etmeyen ibnetor)
bilğisayarda virüs tesbit edildi.
- nazar duası ile tarat.
- kurşun dök.
bu aygıt daha hızlı çalışabilir.

lan maden daha hızlı çalışabilir, çalıştır o zaman bizi neden uğraştırıyorsun ya da şöyle yap;

-bu aygıtı daha hızlı çalıştırmak için ayarlayın.
- şimdi yüklemek istemek ses söför? (ses driverini şimdi yüklemek istiyor musunuz diye soruyor muhtemelen..)

(bkz: ben bunu gördüm)
(bkz: facebook türkçesi)
bu makaledeki adımları izlerseniz, böylece, SQL Server yeniden sistem hazırlayın.*
windows'ta karşıdan yüklenen güncelleştirmeleri yapılandırılıyor.
kafası kıyak abilerin tercümesini yaptığı , anadilimiz olsa da bir türlü anlayamadığımız bir dil .

- bilgisayarınızın kapatılabilmesi için *msn , firefox ... programların kapatılması gerekiyor .
* zorla kapat * iptal

- vazgeçtim kapatmaktan iptal et
* bilgisayarınız kapatıldı

- nasıl yani ?
-program başarıyla güncellenemedi.
benim en çok dikkatimi çeken konu yıllar geçtikçe hitap olarak kullanıcıya siz'den sen'e geçmiş olması windows türkçesinin.