bugün

windows 7 ile kendine gelmiş, artık winamp a ihtiyaç duyurtmayan favori medya oynatıcım.
sizi yanıltmadığı içindir ki en beğenilen tarafı şudur.

"Windows Media Player dosyayı çalamıyor.
Dosya bozuk veya program çalmayaçalıştığınız biçimi desteklemiyor."

kapat...kapat...!
Diğer medya oynatıcıları karşısında ezilip büzülen windows programı.
saç baş yoldurttan medya oynatıcısı.
bs player gibi kendi altyazısını bulabilen bir programın yanında hiçtir.
windows media player classic ile açamadığım video olmadı.
açıldığı zaman bilgisayarı kasım kasım kasan çoğu zaman hata verip donan hiçbir formatı desteklemeyen boktan program. gom player,flv player,ps player gibi programlar varken yüzüne bakmak hata.
flac dosyasını çalıstırsa tapılası tapılası program.
windows media player ile açabildiğim video olmadı.
Müzikte winamp a, video da gom playere ezilmiş olan, microsoft menşeili media orantilidir.
hd video oynatmada başarlı fakat hızlı veya yavaş izleme özelliğinin olmaması sıkıntı verici program.
dünyanın en kullanışsız ikinci programı olabilir. birincisi için biraz düşünmem lazım.
bu programı kullandığım için bazı arkadaşlarımdan "acemi misin olum bu program kullanılır mı? winamp vs indirsene" gibi ıvır zıvır laflar duyuyordum. ulan dünkü veletler benim gibi yazılım hastası adama laf anlatmaya çalışıyor. winampı da denedim, aimp3 ü de denedim hiç biriyle uyuşamadım kardeş zorla mı?! wmp den aldığım temiz, berrak sesi hiç birinden alamıyorum. kulağım hassastır cidden alamıyorum. hem ne gerek var fazladan winampmış bilmem neymiş. giriyorum müzikler klasörüne. sağ tıklıyorum wmp ile aç diyorum tamamdır. bakıyorum keyfime. ne kendimi yada pc mi kasayımki.
geçen gün torrentten bir video yükledim*. neyse tıkladım gom player açmıyor vlc player yi denedim açmıyor media player classic te açmadı evet* pek ihtimal vermemekle birlikte ümitsizlikle windows media playerı denedim tabiki o da açmadı.* sonra öğrendim ki videoda dijital yazılım koruması varmış fuck you torrent.
durmadan donan takılan bi program.
kullandığım pc çok iyi olmasına rağmen.
Chrome'un en sevmedigi programlardan biri.
bir baka yaramayan player. go playerin daşşanı yese yeridir.
Kitaplık sistemi çok hoşuma giden müzik çalar. 11 ve üstü sürümleri oldukça başarılı.
vlc player'in ilk sürümünden sonra kendisi ile beraber eklentilerini de geliştirmiş program.
Windows işletim sisteminde gömülü olarak gelen bir video ve ses oynatma yazılımıdır. ama vlc gibi kaliteli programlar varken media player a fazla gerek duyulmuyor gibi.
bi boka yaranaz. ama sırf youtubeda loop özelliği olmadığı için kullanıyorum şu an. demek ki bi boka yarıyormuş.
görsel
bir winamp değildir.
görsel
Ne işe yaradığını kimsenin bir türlü anlamadığı, Media player classic adında wmp ile zerre alakası olmayan bir firmanın yaptığı mükemmel oynatıcının kendisini silip attığı, Gom,KM,BS,SM Player gibi oynatıcılar bir yana VLC ilk sürümü çıktıktan sonra kimsenin dönüp yüzüne bile bakmadığı atıl durumdaki medya oynatıcı.