bugün

entry'ler (171)

yapabileceği hiçbir şey olmayan kaleci

Topu uzanamayacağı noktaya gönderen forvetin gazabına uğramış kalecidir.

2015 genel seçimlerinde fenerbahçelilerin oyu

Stockholm sendromu yaşanmazsa ben hiçbişey bilmiyorum.

askerlik denince akla gelen ilk 3 şey

bekleyiş
özlem
abazalık.

yedekte bekleyen kız

Efenim bunlar kurtarıcı melek gibidirler, nezaman bi ayrılık acısı yaşansa hızır gibi yetişirler, eksik olmasınlar.

liseli kızların açık giyinmesi

95li bir kızı düşünün. Bebekliğinden ergenliğine kadar geçen zamanı düşünün. Gördüklerini, duyduklarını, izlediği dizileri, filmleri düşünün, dinlediği müzikleri düşünün, okuduğu kitapları, dergileri düşünün.. Şimdi söyleyin hangi deneyiminden öyle giyinmemesi gerektiğini öğrenecekti ? Hiçbirinden, aksine popüler olma düşüncesi aşılanarak teşvik edildiler.. Uzun lafın kısası o kızlar öyle giyiniyorsa bu onların suçu değildir, sistemin suçudur, bizim suçumuzdur..

14 şubat ta birbirine çıldırmış gibi hediye almak

Kapitalizmin çarklarından birisidir efenim, sistem nasıl döner milet nasıl sömürülür yoksa ?

gelecekteki sevgiliye mektup

Seni beklerken biraz çapkınlık yapmış olabilirim ama söz sen varken kimseye yan gözle bakmıcam.

bir kadının en masum olduğu an

Sustukları andır.

how i met your mother

7. sezonda tam anlamıyla sıçmış dizidir.. 3. ve 5. sezonlarında ise coşmuştur.

hayatında sabah ezanını dinlememiş insan

Ezanı duymakla dinlemek arasında fark olduğundan dolayı birçok kişi vardır sabah ezanını dinlemeyen.

arabada olmaması gerekenler

piç bir arkadaş.

türkiye de dizilerin kalitesiz olmasının nedenleri

televizyonların daha fazla reklam alma çabası yüzünden dizilerin uzun tutulması bunun en büyük sebebidir. Buna rağmen kaliteli diziler çekilmiştir ve çekiliyor. (bkz: ezel leyla ile mecnun)

günü en iyi anlatan şarkı

bana bir masal anlat baba- yeni türkü.

mahalle bakkalı önünde takılan gençlik

Mahallenin delikanlılarıdırlar. Hayatı facebookta öğrenen yeni yetmelerden hep bir adım önde olacaklardır.

ömer çelakıl ın msn şifresi

illuminate.

vibratöre türkçe isim önerileri

Zevkegetireç.

yenile yenile yenmeyi öğrendik

90 ve öncesi jenerasyonun sokaklarda büyümesiyle edindiği deneyimdir. Dayak yiye yiye dayak atmayı öğrendik, köküle köküle kökmeyi öğrendik, kaybede kaybede kazanmayı öğrendik.

yenile yenile yenmeyi öğrendik

90 ve öncesi jenerasyonun sokaklarda büyümesiyle edindiği deneyimdir. Dayak yiye yiye dayak atmayı öğrendik, köküle köküle kökmeyi öğrendik, kaybede kaybede kazanmayı öğrendik.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

Bütün erkekler aynıdır deme sakın. Sorarlar hepsiyle mi ? diye.

bu sabahların bir anlamı olmalı

Gece rüyada eski sevgili veya aşık olunan kişi görülmüştür.Sabah kalkıldığında suratta anlamsız bir gülümseme vardır.. işte o sabahların bir anlamı olmasını dileyen vega şarkısıdır.