bugün

benim bilgisayar da halen daha bu yüklü bazı videoları açmıyor.
windows media player ı cahil cahil kullanırsanız ne video açar ne müzik. insan bi k-lite codec pack yükler bak bakalım nasıl çalıyor herşeyi.

(bkz: windows 7) den beri değişmeyen bir medya oynatıcı. en son 2009 da windows 7 ile birlikte 12 sürümü çıkmıştır ve günümüzde (bkz: windows 11) e kadar olan tüm windowslarda 12 sürümü yer alır.

(bkz: windows media player 12)
Ne işe yaradığını kimsenin bir türlü anlamadığı, Media player classic adında wmp ile zerre alakası olmayan bir firmanın yaptığı mükemmel oynatıcının kendisini silip attığı, Gom,KM,BS,SM Player gibi oynatıcılar bir yana VLC ilk sürümü çıktıktan sonra kimsenin dönüp yüzüne bile bakmadığı atıl durumdaki medya oynatıcı.
görsel
bir winamp değildir.
görsel
bi boka yaranaz. ama sırf youtubeda loop özelliği olmadığı için kullanıyorum şu an. demek ki bi boka yarıyormuş.
Windows işletim sisteminde gömülü olarak gelen bir video ve ses oynatma yazılımıdır. ama vlc gibi kaliteli programlar varken media player a fazla gerek duyulmuyor gibi.
vlc player'in ilk sürümünden sonra kendisi ile beraber eklentilerini de geliştirmiş program.
Kitaplık sistemi çok hoşuma giden müzik çalar. 11 ve üstü sürümleri oldukça başarılı.
bir baka yaramayan player. go playerin daşşanı yese yeridir.
Chrome'un en sevmedigi programlardan biri.
durmadan donan takılan bi program.
kullandığım pc çok iyi olmasına rağmen.
geçen gün torrentten bir video yükledim*. neyse tıkladım gom player açmıyor vlc player yi denedim açmıyor media player classic te açmadı evet* pek ihtimal vermemekle birlikte ümitsizlikle windows media playerı denedim tabiki o da açmadı.* sonra öğrendim ki videoda dijital yazılım koruması varmış fuck you torrent.
bu programı kullandığım için bazı arkadaşlarımdan "acemi misin olum bu program kullanılır mı? winamp vs indirsene" gibi ıvır zıvır laflar duyuyordum. ulan dünkü veletler benim gibi yazılım hastası adama laf anlatmaya çalışıyor. winampı da denedim, aimp3 ü de denedim hiç biriyle uyuşamadım kardeş zorla mı?! wmp den aldığım temiz, berrak sesi hiç birinden alamıyorum. kulağım hassastır cidden alamıyorum. hem ne gerek var fazladan winampmış bilmem neymiş. giriyorum müzikler klasörüne. sağ tıklıyorum wmp ile aç diyorum tamamdır. bakıyorum keyfime. ne kendimi yada pc mi kasayımki.
dünyanın en kullanışsız ikinci programı olabilir. birincisi için biraz düşünmem lazım.
hd video oynatmada başarlı fakat hızlı veya yavaş izleme özelliğinin olmaması sıkıntı verici program.
Müzikte winamp a, video da gom playere ezilmiş olan, microsoft menşeili media orantilidir.
windows media player ile açabildiğim video olmadı.
flac dosyasını çalıstırsa tapılası tapılası program.
açıldığı zaman bilgisayarı kasım kasım kasan çoğu zaman hata verip donan hiçbir formatı desteklemeyen boktan program. gom player,flv player,ps player gibi programlar varken yüzüne bakmak hata.
windows media player classic ile açamadığım video olmadı.
bs player gibi kendi altyazısını bulabilen bir programın yanında hiçtir.
saç baş yoldurttan medya oynatıcısı.
Diğer medya oynatıcıları karşısında ezilip büzülen windows programı.