1. 1.
  fenerbahce nin yeni transferi 100.yıl bombası!!!187cm 1978 dogumlu amerikalı guard,2 sene önce efes te oynamıstı.gecen sezon maccabi tel aviv le euro lig de final oynadı.
  ... like a_ rolling stone
 2. 2.
  dengesiz bir insan evladıdır. efes'ten sonra gittiği maccabi ile istanbul'da çıktığı efes maçında yaptığı sayılardan sonra efes benchine attığı bakışlar kanımca kendisinden hazzetmemek için yeterlidir. (izlemeyenler için not: kesinlikle "elinize veriyorum olm" türünden bir trash talk bakışı değildi. aleni "sizden nefret ediyorum" bakışıydı.) 28 sayıyla oynadığı o maçı efes kazanmıştı, ki bu da kendisine boş vakitlerinde boynuna takması için verilen güzel bir kapaktı zannımca.
  kendisini zerre sevmesem de oynadığı zaman da durdurulması güç bir oyuncudur. ancak mirsad ile aynı takımda olmaları ilerde fenerbahçe ülker'in başına bela açabilir.
  1 -1 ... stockton to malone
 3. 3.
  benetton maçında en kritik yerlerde yaptığı saçma şut tercihleri ve 7 top kaybıyla maçı hediye etmiştir. hakan demirel'in bir an önce iyileşmesi için dualarımız bu performanstan sonra mutlaka artarak devam etmelidir.
  1 ... sessiz harf
 4. 4.
  maccabi tel aviv forması ile efes pilsen'e karşı oynarken abdi ipekçi'de seyircilere salladığı orta parmak ile hafızalarda kalacaktır. egoist, asabi, istatistik için yanıp tutuşan oyuncudur.
  ... potatiumk
 5. 5.
  18 ocak 2007 fenerbahçe ülker barcelona maçında özellikle son çeyrekte kusursuz oynayarak maçı fenerbahçe'ye getiren ve maçın mvp'si seçilen süperstar. kazanma azmi, hırsı bazen kendisine engel teşkil etse de, bu özelliklerin kendisini ateşlemesine de katkı sağlaması da diğer bir ilginç durumdur. tartışmasız avrupa'nın en iyi skorer guardların birisidir çoğu otoriteye göre en başta gelir.
  -1 ... free your mind
 6. 6.
  http://www.internethaber..../news_detail.php?id=64856
  1 ... wolfshade
 7. 7.
  şimdi bu arkadaş kaç yıldır bu ülkede basketbol oynuyor bilmiyorum, ama dünyanın her yerinde takımı için hayati bir maçı kaybettikten sonra eğlenmeye giden adamı hadi kibar bir dil kullanalım ayıplarlar. top 16 şansını yitirmişin , ama sen topluk yapıp eğlenmeye gitmişin, gitmişinde efendi gibi durmuşunmu durmamışın. yoksa benim gibi o saatte evinde pijamasını giymiş uykuya dalmış adamın senin taksimde ne bok yediğinden nasıl haberi olabilirdi.

  şimdi konuyu ata'nın klasik sözü '' ben sporcunun zeki çevik ve de ahlaklısını severim'' özdeyişine getirip bağlayalım. spor denen olgu her ne kadar profeyonelleşen kişiler tarafından yapılmış olsada , biz hala amatör ruhuyla maçlardan sonra gözyaşı döken insanlar istiyoruz. hadi geçtim en azından yalandan bi kaç gün evinin tuvaletine işeyip evden çıkmayan insanlar istiyoruz. bahis oynayan oyuncuyu , şortunun içinde tombala çeken oyuncuyu, sahada kendini sahte bir şekilde atan oyuncuyu istemediğimiz gibi , takımı için üzülmeyen oyuncuyuda istemiyoruz.

  kısacası yüzüncü yılını kutlayan bir kulüpte görev yapmayı haketmeyen bir oyuncudur solomon denen şahsiyet.
  1 -1 ... biraksamvaktidenizesalacak
 8. 8.
  "bir point guard bir takımı nasıl rezil eder" konulu bir kompozisyon yarışması düzenlense, kendisi hakkında yazılacak bir eser kesin olarak ilk üçe girer diye düşünüyorum. birinci olur mu bilemem zira sıkı rakipleri var, misal horace jenkins!
  ... stockton to malone
 9. 9.
  ısındığı zaman kimsenin tutamadığı, dağıldığı zaman ise kolay kolay toparlayamayan basketbolcu. ama tartışmasız olarak türkiye'ye gelmiş en iyi yabancılardan biridir. basketbol yeteneği üst düzeydedir.
  ... dersini almis da ediyor ezber
 10. 10.
  bugünkü maçta, efes'in anuna goyan insan evladı olamayacak kadar hayvani güce sahip basketbolcu...
  1 ... paleface