bugün

sağlam entrylere sahip yeni bir 7.nesil yazar,hoşgelmiş.
(bkz: 12 eylül referandumuna evet diyecek gruplar/#8630069)

yüzde 85'ten yüzde 70'e düşmüş bugün. yarın ne olur acaba?
türkiye gündemini adam gibi okuyan ve yorumlayabilen mantık sahibi yazar.
lena meyer-landrutu seven yazar. o kıza herkes saldırıyor ama hakkını gerçekten vermiştir efenim. helal olsundur.

(bkz: ben de seviyorum ulan)
sözlükteki ak parti'li yiğit yazarlardan biri daha. selam olsun...
(bkz: Edward Newgate)
kendi fikrinde olmayan insanları, "tek açılı dusunen" (#8859904) diyerek ilan eden ..

artık kaç acılı dusunduğunun kararını size bıraktıgım yazardır...

türkçü olan şahsımın açtığı başlığa girdiği entry dir.

gülüyorum kendisine.

biri akp'ye, rte ile ilgili birine birşey söylüyorsa kesin chp'lidir, aynen devam.

tanım: sığ yazardır.
sığ bir yazar değildir. en azından ben öyle gördüm, hissettim. bu arkadaş gerçekten ileri görüşlü birine benziyor. korkusuz hamleleri, cesaret dolu cümleleri ile aklımda yer edinmiştir. umarım bu yoldan şaşmaz, yani doğruluğun.

ilgili entry: #8913542
akp sempatizanı, yobaz zihniyetli bir yazarımsıdır. birçok şeyi bildiğini sanır ama aslında ne bilip bilmediğini bile bilmemektedir.

(bkz: klasik akepeli)
uçurulmasını beklediğim yazardır.
p'sine b'sine kurban olduğum. ne güzel de karıştırıyor ikisini. bol bol sıfat takar ama hayatta küfretmez bak allah'ı var.
postal yalayıcı kelimesini çok sevmiş olsa gerek ki her fırsatta kullanır.. çatlamış tırnakların arasına pislik kaçmış şeyh ayaklarını yalamaktan iyi olduğunun farkında değildir.. eh o pisliklerin tadı da hoşna gitmeye başlamıştır belki de... Belki de başka...
milletin nick altına habire arkası sağlam yazan yazar. böyle "ne kadar sürecek göreceğiz" filan diyor. içeri mi attıracak bizi ergenekondan ne?
millete "bu çok küfeediyo yeaaaa" der ama "örnek?" dersin bulamaz.

"nick altıma daha bügün küfredildi ona da bir şeyler söyle madem küfürü sevmiyorsun" dersin söylemez.

böyle de bir arkadaş işte.
one piece isimli mangadaki süper delikanlı adamın (edward newgate) hayranıdır. o kadar hayranıdır ki onun lakabını kullanmaktadır.

hayatında tek bir şeyh ile karşılaşmamış olan yazardır. bütün fikirlerindede ısrarla demokrasi den ve cumhuriyetten yana olduğunu belirtir. hani şu atatürk ün kurmuş olduğu. hani şu postal severlerin arkasına saklanmaktan keyif aldığı şahsın kurmuş olduğu cumhuriyet için koyar entrylerini. ama kimileri bunu şeyh ayağı yalamak sanır.

cumhuriyeti hazmedemeyen postal yalama makinalarına ayar çekmek "şeyh ayağı yalamak" anlamına gelmekteyse öyle olsundur.

edit: ayrıca çok kral bir saatede sahiptir bu yazar. o saate bakarak ayar verir...
(bkz: anayasa mahkemesinin yeni üyesini tanıyalım/#9110292)

referanduma evet demek için başlı başına bir sebep bu arkadaş. çok açık sözlü. ne istediğini biliyor.
insanların annesine aleni fahişe diyebiliyor, ak partili birde, sözlükteki diğer yazarlarıda harcadı tek hareketle,

öbür dünyaya inanmıyor belki benim hasta annem için eşşekler siksin anneni lafının bedelini nasıl ödeyecek bakalım.

zaman en ala ilaçtır, sabır!
(bkz: yedinci nesil çaylak)
sözlükten silinmemesi durumunda şahsen ben kendimi sildireceğim, zira burada anneni eşşekler sikiyor diye moderasyona değil şahsıma hakaret edildi.
dersini çaylaklığa düşürülünce almış kişidir. artık kuralına göre oynayacaktır.
karşısındaki anasına sövse doğrudan şikayet edecektir.

artık tek bir argo söz çıkmayacaktır. çok gerekirse msn e davet edecektir karşısındaki "konuşma uslubundan yoksun kibar insanlar"ı...
(bkz: #8850768) şeklindeki entry ile doğru söylemiş yazardır.

akp'li olmak için "abdullah öcalan'ın kucağına oturmamış olmak" gerektiğini söylemiş. ki bildiğim kadarıyla sayın başbakanımız tutucu bir adam, bakire seviyor olmasına şaşmamalı...*
(bkz: rte sempatizanı)
ak sakallı bir hayranım.

gördüğüm kadarı ile itina ile entry'lerimi takip etmekte. kendisine sabır diliyorum, kolay değil 3000'e yaklaştı zira.

ben de onun entry'lerini takip edeyim dedim. iade-i ziyaret baabında. 1000 küsur tane girmiş. tebrik ederiz. gel gör ki, içinden rte güzellemeleri, 0-6 yaş kk laf oyunları şebeklikleri ve yüzyılın televizyon olayı survivor kızlar erkekler hakkındaki entry'leri çıkarınca geriye 20-30 tane kaldı, onları bir çırpıda okudum. güzel, koştursun efendim.

bir de çaylaklık rekoru kıracak bir yazar arkadaşımız galiba kendisi. allah şifa versin, ne diyelim.
(#9366509)

entrysi ile ayarın kralını vermiş, nick altı entrylerden anladığım kadarıyla başlarda biraz fevri hareket etmiş ama sözlük ortamına uyum sağlayarak durulmuş yazardır.

netekim değmez efendim sinirlenmeye sinir yapmaya. bu memleket hepimizin. bugün benim dediğim olur, yarın onun. demokrasinin gereği budur. ha demokrasinin gereğini anlamamış bünyelere de ne laf anlatmaya kalkışsan anlamazlar. onlar küçüklüklerinde kreşte eline aldığı oyuncağı arkadaşlarıyla paylaşmayan, büyüdüklerinde de hep kendi dedikleri olsun diyen, kendilerinin beğendiği partiye oy vermeyenleri oy satmakla, aptal olmakla, cahil olmakla suçlayan kesim. boşveeer. değmez.