bugün

bazıları telefonun son modelini alır, ben daha 6 ay önce aralık ayında iphone 4s aldım gayet de uygun fiyata. daha öncesinde de Nokia 6230 kullanıyordum.

etrafımdaki kişiler "almasaydın akıllı telefonu, kullanmıyorsun zaten" diyorlar sırf sosyal ortamlara üye olmadığım için bir de şu whatsapp'ı yüklemediğim için. asosyal biri de değilim; ama ne yapayım bütün gün kafam önümde eğik...çok baskıya maruz kalıyorum ama ben böyle huzurluyum ya şimdilik...
Android de Kendi profilimize neden bakamiyoruz acaba. Eski telefonum simbian dı. Kendimi kaydedip bakıyordum.
Hala ios'a web sürümünü getirmeyen uygualamadır. ios 9'u mu bekliyorsunuz her bok için ya.
sözlük kızları numarasını versin de çalışıyor mu bi bakalım. *
msn daha iyiydi amk en azindan titresim yollayabiliyorduk.
millete günde bin mesaj geliyormuş bana neden bir tane geldigini merak ettiğim uygulama.
konuşacak kimsesi olmayanlar için lüzumsuz uygulama. hele birde bir whatsapp grubundaysaniz telefon öter durur grubu sessize almakla ugrasirsiniz.
Milletinki evlilige gidiyor, bizimki lolden basliyor, yunsnistsna gidiyor ordanda seks muhabbetine basliyoruz, yok bi hafta once suba sakso attirfim falan vb.
Mesajlasma uygulsmasi.
aylardır pek kullanmadığım telefonda öylece duran uygulama.
mavi tike kadar her şey güzeldi.
Yakın bi zamanda 'like' butonu gelecek uygulama. Şu zakırberg nerden satın aldı şunu ya.
Arama tuşu sebebiyle milletin profil fotoğrafına bakamaz olduk. Hayır aramanın düşmesini de beklemiyor anında dıııt. Affetmiyor amk uygulamasi.
Başlangıç ekranım boş gözükmesin diye yüklemiş olduğum programdır.
En çok kullanıldığını düşündüğüm telefon uygulaması. Ucuz olması bundaki büyük etken bence. Arama özelliği gereksiz mavi tik olayı çok daha mantıklı.

Edit:mavi tikim aylardır kapalı kullanmıyorum ayrıca arama özelliği gayet işime yaradı.
Mavi tik geyiğine anlam veremediğim program. Birlikte olduğun insanın ne zaman çevrimiçi olduğu niye ilgilendirir insanı? Güven duygusunu bir mavi tike yıkıp ilişkiyi iki haftadan ileriye taşıyamayan andavallardan zaten bir skim olmaz. Evde kalsınlar kuruyup gitsinler tiksiz erkek bulana kadar.
Genelde konuşulan websitelerde burası kasıyor whatsappa geçelim mi diye telefon numarasını almak için yani bahane uydurmak için kullanılan bi uygulamadır. Eski sevgililerin son görülmesini de takip etmeye yarar tabi *
Az önce eski sevgilimin beni arayıp kapattıktan sonra yanlışlıkla aradım diye mesaj attığı uygulama.
Korkarım eski sevgilin şu an onun profil resmine bakmaya çalışırken yanlışlıkla aradığını sanıp götü ile gülüyor. Sad story bro.
Pp'ye bakarken yanlışlıkla karşı tarafı arayanları anlayamadığım uygulamadır. Ne biçim parmak varsa artık.

O değilde arama özelliğini hiç denemedim bile. **
telefonda en çok kullandığım, herkesin durumunu profil fotolarını an ve an takip ettiğim mavi tık olup da cevap vermeyenlere sinir olduğum arama özelliğinden nefret ettiğim uygulama.
Güzel uygulama ama o olmayınca bomboş.
iletişim adına yapılmış uygulamaların, en kaliteli mesajlaşma yöntemlerinden birtanesidir.
SMS olayını tarihe bırakan güzel bir uygulama dır.
Bağlaç olan "da" ayrı yazılır whatsapp, bil istedim.
görsel

Kullanmadığım ama işe yarar bir uygulama.
Arkadaşlarla olan buluşmaya tecavüz eden uygulamadır. 2 kelime konuşamıyoruz be reel de.