bugün

entry'ler (704)

Kazandığı oyunlardan sonraki hareketi...

en sevilmeyenler listesi top 3

1-kaba insan
2-bilmediğini kabul etmeyen insan
3-yanında biri varken telefonla ilgilenen insan.

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

Çünkü B.k var.

on birinci nesil sözlüğü terk etsin

5 aydır yokum arkadaşlar 5 ve başlık top 10 da yerini hala koruyor.

zuhal topal ın esra erol dan daha çok izlenmesi

Sözlükte gün yapan otuz yaş üstü teyzeler var.

gecenin acısı

23 Nisandan bi haber çocukların hergün olduğu gibi bugün de sokakta çalışmaya devam etmeleri.

vicks

Şu an akciğerimi söküyor.

bu saatte uyuyan insan

Yol yorgunudur.

yav biri alsın şu neslihanı bana

Evleneceksen git katıl bence.

pilotlardaki gereksiz kendini beğenmişlik

Adamlar uçak uçuruyor arkadaşlar drone değil.

bulgur pilavı ile en güzel giden şey

Kuru fasulye.

kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt

Savaşla aşkı karıştırma.

testere

görsel
10 sn bakınca tekrar oynamak istiyorsunuz.

yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var

varsa o da öğrenecek daha çok şeyim olduğudur.

ygsye az bir süre kala netleri arttırma yolları

Ya bilen bilmeyen konuşmuş. Öncelikle burda yazan şeyleri bi ciddiye almayın önce şunu hallet bunu şunu halletmeden bu olmaz vs. Silin kafanızdan çünkü tm ayrı sayısal ayrı bölümikisi için de yapacaklarınız farklı etki edecektir size. Benim fikrim gidin bi güvendiğiniz hocaya akıl danışın o da olmadıysa netleri yüksek insanları takip edin sorunnasıl çalışmışlar.

aslında kitap okumanın o kadar faydalı olmaması

Aslında okudukça hiçbir şey bilmediğin farkındalığının seni cahil hissettirmesi.

ansızın gelen özledim mesajı

Geçmiş olsun. Onun alternatifleri arasındasınız.

platonik aşk

Bunu farkettiğin an kendine acıma başlıyor ve mutlu olma ihtimalin artık %10gibi bir şey oluyor.arkadaşlar hayat bizi sevmeyenleri beklemek için çok kısa ya gerçekten. Kendinizşn kıymetini bilin kendinizden başlayın sevmeyi öğrenmeye.

insan olmasaydın ne olmak isterdin

Şu insanın her şeye zararı olan dünyada insan olmak bile çekilmezken...
Kuş olmak isterdim önceleri, her tüyümde ayrı ayrı hissedeuim rüzgarı ama vuruldum sağ kanadımdan. Sonra yüzmeyi sevdiğim geldi aklıma ben de neden balık olmuyorum dedim daldım berrak sulara. önce suyum karardı sonra küçücük bedenim hapsoldu ağlara. Ben de umut olmak istedim yarınlara ne kurşunları durdurabildi ne de hapsedebildiler, çünkü hepsi ölümlüydüler.

ygs tarih konularını anlamanın püf noktaları

Ygs tarih yorumdur türkçe de yorumdur matematik de yorumdur arkadaşlar bu nasıl bir tanım öncelikle? ikincisi ise bi konu hakkında bilginiz yoksa yorum da yapamazsınız.bu da bir gerçek. Tarih konuları kronolojik bir şekilde sıralamayla hikayeleştirmeyle akılda daha kalıcı olduğunu düşündüğüm bir ders. Öyle bir kısmı kaçırdıktan sonra kopukluk oluyor. Benim nacizane tavsiyem matematik ve türkçede yoğunlaşmanızdır.coğrafya da yapıyorsanız tadından yenmez. Ygs de bunlar tm öğrencisi için yeterlidir bence.