davet beklenilen özelliktir. yok mu bi babayiğit arayacak?
(bkz: ara beni pulla beni)
Whatsapp sayesinde arama özellği olan ama bir baltaya sap olamayan nice abazan gencimizin gaza gelen hatun yazarlarımızın arasana davetiye alayım açık kapısını değerlendirip hic kasmadan telefonlarına ulaşabilecekleri olay. On numara oldu kardeşlerim whatsapp sizin ekmeğinize yağ, bal, kaymak sürüyor daha ne olsun? Gaza gelip telini veren hatun kızlarımıza da sonra benim numaram Güngörendeki helada ne işi var demeyin*
arayın aktifleşsin dediğim hede.
özelliği aktifleştirmek isteyene yardımcı olunur.
Son güncelleme yapıldı, tek eksik gelecek bir arama..
sessiz arama çıkmadığı sürece yetersizdir. (bkz: istemezük)
inaktif olarak beklediğimiz uygulama.

Aktif not: Yardimlari icin bedeviyi siken ayicika icten teşekkürler.
bu özelliğe sahip şanslı bir kişiden whatsapp üzerinden alınan çağrı sonucunda aktif olan özellik. whatsapp üzerinden voip sistemi ile sesli görüşme yapılabilmesine imkan tanır. iphone kullanıcıları malesef hala whatsapp web ve bu özelliğe sahip değildirler.
Olmayan özellik. Kim uyduruyor bunları ya?
An itibariyle bana açılan özellik. Android kullanan arkadaşlarımı arayınca onlara da bu özellik açılıyor fakat ios kullanan arkadaşlarımda karşı tarafın uygulamayı güncellemesi gerektiği yazıyor. (Windows Phone denemedim.)
insanları asosyal yapmak için atılmış bir adım daha. hayırlı olsun.
eski sevgilimin beni tek engellemediği yerdi çünkü o zaman yoktu çok özledim onu arayım belki sesini duyarım dedim açmadı.
Dakikam var istemez zaten arayacak kimsem de yok, benim için gereksizdir.
şu an için tırt olan arama. benim sesim 5 saniye gecikmeli gidiyor.
bi sike yaramıyor. ses sürekli kesik kesik zaten.
ıphone da gelmesi gereken bir uygulama.
on numara olmuş uygulama.
zira watsapp sim kartsız çalışabilen bir uygulama. acaba arama özelliğide aynı şekilde kullanılabilecek mi eve gidince deniycem.
harika bir özellik.

(bkz: hiç denemedim)
olmamış lan bu. ses geç geliyor kendi sesini duyuyosun falan berbat yani.
ayrıca parmağın değer değmez karşı tarafın telefonu çalmaya başlıyor. sesi de böyle hızlı iletsene pezevenk!!
elin, burnun, bi yerin çarptı mı direk çalıyo yani karşı tarafın telefonu iptal etme şansın yok. milletin profilinde gezerken dikkatli olmak lazım.
Köpek gibi sevdiğim kızın beni yanlışıkla aramasıyla inanılmaz derecede beni mutlu eden yeni whatsapp feature'u.
iğrenç.
cızırtı.
Viber dan farksız.
Sevdiğim sevdiceğim sevde'min bir gün beni arayacağını hayal ettiğimdir.
windows phone için henüz yoktur. nokia'nın üvey evlat pozisyonuna düştüğü yılları da mı görecektik be?

not: konu ile ilgili bilgisi olan bişeyler derse sevinirim. nokialara ne zaman gelecek bu zımbırtı?