bugün

gsm şirketlerini yakında bitirecek olan uygulamadır. Yakında sesli arama üzerine bir sürü uygulamalar çıkacak. SMS devri bittiği gibi dakika devride bitecek. internet (data) devri açılacaktır.
haftada 1 rutin olarak aranıyorum. sorun şu ki arayan o tek kişi zhenanın anneannesi.
sanırım rehberinde ben sarı olarak kayıtlıyım. zhena'da suzy. dolayısıyla suzy diye her seferinde ben aranıyorum. laf aramızda hoşuma gidiyor bu. en azından telefonumu kaybedince epey işime yarıyor.

seviyorum sizi teyzeciğim * sonsuz saygı ve selamlar ^.^ amcama da *
ppye bakacakken arama yapmasıyla bazen ana bacı kayma sebebi olabilir.
Çok boktandir. Karşi tarafa ses gitmiyo ses kesik kesik geliyo.
son günlerdeki konuşmalarımın birçoğunu yaptığım uygulama.
takdir edilesi.
Hangouts un görüntülü aramasına rakip olamayan özelliktir.
fakirlerin yeni uğraşı.
lan konuşma değil mk iğrenç olmuş. ille de yarışacaz aşağı kalmayalım.
ben arıyorum onda gözükmüyor sonra o beni arıyor bende gözükmüyor sonra ben... Bu şekilde devam eden uygulama.
viber'ı sildiren uygulamadır. sıra tango ve hangouts 'da heyecanla bekliyoruz.
Amına koduğumun uygulamasıdır. Ulan zerre samimiyetim olmayan insanları arayıp duruyom yanlışlıkla.
Gün itibari ile iosa da gelmiştir.

Lakin nasıl oluyor ne yapılıyor, çözemedim aranıyorum whatsapp üzerinden ben nereden arayacağım,

Bir bilen allahı aşkına izah etsin.

Teşekkürler.
windows phone için henüz yoktur. nokia'nın üvey evlat pozisyonuna düştüğü yılları da mı görecektik be?

not: konu ile ilgili bilgisi olan bişeyler derse sevinirim. nokialara ne zaman gelecek bu zımbırtı?
Sevdiğim sevdiceğim sevde'min bir gün beni arayacağını hayal ettiğimdir.
Viber dan farksız.
iğrenç.
cızırtı.
Köpek gibi sevdiğim kızın beni yanlışıkla aramasıyla inanılmaz derecede beni mutlu eden yeni whatsapp feature'u.
olmamış lan bu. ses geç geliyor kendi sesini duyuyosun falan berbat yani.
ayrıca parmağın değer değmez karşı tarafın telefonu çalmaya başlıyor. sesi de böyle hızlı iletsene pezevenk!!
elin, burnun, bi yerin çarptı mı direk çalıyo yani karşı tarafın telefonu iptal etme şansın yok. milletin profilinde gezerken dikkatli olmak lazım.
harika bir özellik.

(bkz: hiç denemedim)
on numara olmuş uygulama.
zira watsapp sim kartsız çalışabilen bir uygulama. acaba arama özelliğide aynı şekilde kullanılabilecek mi eve gidince deniycem.
ıphone da gelmesi gereken bir uygulama.
bi sike yaramıyor. ses sürekli kesik kesik zaten.
şu an için tırt olan arama. benim sesim 5 saniye gecikmeli gidiyor.
Dakikam var istemez zaten arayacak kimsem de yok, benim için gereksizdir.
eski sevgilimin beni tek engellemediği yerdi çünkü o zaman yoktu çok özledim onu arayım belki sesini duyarım dedim açmadı.