bugün

Beynini konuşturan yazar.
çıksın da bakalım line'dan iyi mi kötü mü. line'da ses yankı filan yapıyo, bi de travesti gibi çıkıyo sesim kimseyle konuşamıyom kendimden soğudum.
(bkz: görsel nick uyumsuzluğu)

Boş mu? Doldurun.
Görüntülü arama işine de el atsın bari dediğim yenilik.
biri beni arasındır.
az önce tanıştığım güzel bir uygulamadır.
Henüz denemediğim fakat merak ettiğim güncellemedir.
sene oldu 2015.. sanki bana uzay mekiği icat edildi. tepkilere bak. mağara adamı ateşi bulmuş gibi seviniyorlar amk. envai çeşit sesli arama programı var. messenger, viber, skype vs. neye bu kadar şaşırıp sevindiniz ki? yine internet gerek, yine internet gerek. değişen bir şey yok.
ios için henüz aktifleşmemiştir.

ayrıca bu özellik yıllardır viber tango line ve bbm de var amk. hay popülistliğinizi sikeyim illa whatsapp olacak demi. gidin viber kurun amk götçüleri.
ücret istiyor lan bu.
özelliği kullanan yazarlardan arama talep ettiğimdir.
edit: anne bitti'ye teşekkür ederim. ben de isteyeni aktif edebilirim, numaranız işlemden sonra hemen silinir.
benide birileri arasin efendimdir.
beni aramak isteyen hatunları beklerim hani şu sesli arama özelliğini test ederiz.
isteyeni aktif Edebileceğim özelliK.
Şu anda ekşi de hemen herkesin hakkında konuştuğu, birbirlerine çağrılar atarak birbirlerini aktif hale getirdikleri watsapp hedEsi. Burda ise hala am göt meme amK. Belki bir güne bir gün işe yarar şu uludağ da dedim ama yanılmışım.
(bkz: ayak parmakları ile klavye kullanmak)
nasıl olmuş anlamadığımdır.
arama özelliği eklenmiş fakat kendi operatör ücretleri üzerinden aranabiliyor, internet üzerinden değil.
herkes aktifleştirme peşinde biz de başka şeyler yazalım bari. öncelikle beta olan hede. eksikleri var. ses net şekilde rezalet. kötü değil rezalet ama düzelir ilerde. arayan kişinin whatsapp profil fotosu düşüyor ekrana bu güzel. facebook eşleştirme saçmalığı son bulacak. evet yeni değil ama çok daha kullanışlı. velhasıl artık mesajıyla konuşmasıyla whatsappın borusu öter. bunu kullanmayan yok mu demeyin sadece googleplayde +1 milyar indirilmiş.
Biri beni arasın yea.
Son guncellemeyle android tabanli cihazlar icin sunulan ek ozellik.
ios icin ne zaman gelecegiyle alakali bir haber yok.
Gelse de konussak dedigim.
Ara yın da aktif edeyim şu mereti dediğim özellik. Yeşilinizi alırım.
beni de arayın ya, güncelledim bekliyorum.
davetiye sistemi ile çalışan özelliktir.
davet beklediğim sistemdir.