bugün

entry'ler (62)

mahsar yavuz

ilk okuduğumda Mansur yavaş diye okuduğum başlık.

dossha

instagram'daki sporcu götü büyük hatunlar giyiyor sanırım özellikle bu manitaları buluyorlar dikkatimi ister istemez çekti.
Bir sporcu kadın taytı markası.

imamoğlu aday olmasın

Bir akpartili sözü.

swiss nutration

Milli sporculara destek olan Türk protein tozu ve sporcu takviyesi satışı yapan firma. Ürünlerini denemedim daha önce fakat fiyatları bir tık pahalı.

sözü uzatmak

Bir an önce bitmesi için allah'a yalvarılır.

arnold schwarzeneger

Bir çok Mr.olimpia şampiyonluğu bulunan profesyonel sporcu ve Terminatör gibi film serisinin başrolü

ssn sports

Refuel, Commander ve ismini hatırlamadığım bir çeşit protein tozu çeşitleri olan F/P protein markası. ürünü bir markanın 3 çeşit fiyata göre ürün sunması biraz farklı niye sadece en iyi ürünü sunmuyorsun. .

protein ocean

Protein tozlarının tadı şu zamana kadar içtiğim en iyi aromalara sahip takviye markası. Fakat etkisi olarak aynı şeyi söyleyemem. Tatlandırıcısını kaliteli bulmuyorum.

kas geliştirme diye bir şeyin olmaması

Diyetten ve beslenmekten bihaber yazar beyanı + olarak 1 aylık spor salonu üyeliğiyle ancak su atarsınız.

götü kokan kız

Türkiye'de baş üstünde yerleri vardır. Maalesef erkekler hepsi abazan olunca böyle olur.

sude bozdemir

Bu tür influencerler bir tek bana mı itici geliyor.

weider

Yurtdışının kaliteli protein markasıdır. arnold schwarzenegger ise markanın ünlü olmasında temel sebeplerindendir.

biranın tadının açıkçası bok gibi olması

Yüksek alkollü bira içmiş yazar beyanı veya ilk defa bira içiyorsanız meyve suyu tadı beklemeyin yani. Ağız tadı diye bir şey var ona alışmanız gerekiyor bir süre sonra canınız bile çeker.

protein tozu kullanan erkek

Gece yanında yatmanızı şiddetle önermem. Yumurta kokusunu seviyorsanız yatabilirsiniz. (yatabilirseniz)

ev yapımı pizza

Dışarıda yiyilen pizzadan her zaman daha pahalı tutar. Kendinizi de ama daha çok malzeme kullandık diyerek avutabilirsiniz.

alper gezeravcı neden uzaya gitti sorunsalı

Seçim öncesi şarttı. Paramız çoktu ödedik.

bcaa

Az çok gün içinde tavuk yeşillik vs yiyebilen bir sporcuysanız asla almamanız gereken karaciğerinizi yoran bir takviyedir.

protein tozu

Yerli markalardan uzak durmanızı öneririm hele yeni yeni çıkmış markalar ne tad olarak ne de etki olarak hiç bir şey göremezsiniz bir protein tozunda tadın bu kadar önemli olmaması gerektiğini söylüyorsanız henüz daha bok gibi tada sahip olan bir protein tozuyla tanışmamışsınız demektir. Abi tadı çok iyi olanı aramıyoruz tadı iyi olanı arıyoruz yoksa içmek bir zulüm. Burnunuzu tıkasanız da o pis tadı alırsınız.

Bu sebeple tadı ideal etkisi yani servis başına protein değeri yüksek olan proteinleri seçmelisniiz mesela bigjoyda servis boyutu 32 gramdır içerisinde 22 gram protein vardır örnek veriyorum ama x markada 40 gramda 24 gram protein vardır buna dikkat edin ekstra bcaa eklenmemiş olmalı zaten aminoasit profilinde proteinin orijinal bcaa aminoasitleri bulunur.

(bkz: Sportica), (bkz: Bigjoy), (bkz: MY supplement), (bkz: Protein ocean) ve (bkz: SSN Sports) denedim 3 sene içinde tad olarak protein ocean alın gider fakat aralarında etki olarak en iyisi SSN oldu ve şuan hala kullanıyorum. Bigjoy'da fena değil sportica ise çöp bir marka. Gereksiz de pahalı

yağları kasa çevirmek

Hayatımda sürekli olarak spora yeni başlayanlardan duyduğum Cahillik abidesi insanlar tarafından söylenmektedir.
Abicim yağ kasa nasıl dönüşüyor manyak mısınız? O halde kas da yağa dönüşsün. Sırasıyla Translaşın.

murat kurum

O kadar bakanlık yapmasına rağmen belediye başkan adaylığı çok amatörce duruyor. Ayrıca şu entrymi de not alın kazanamayacak.