1. 1.
  kevin costner'ı rezil etmiş bir filmdir kendileri.filmde küresel ısınma sonucu kutupların erimesi ve tüm dünyayı suların basmasından sonra olanlar konu edilir.bütün insanlar "toprak ülke" yi arayıp dururlar.Filmde bir saksı toprağın altından daha değerli olması ilginçtir.
  2 ... cemuzan
 2. 2.
  kevin costner ın yapmış olmak için yaptığı bir film olduğu kanısındayım.
  ... disco inferno
 3. 3.
  aynı zamanda kevin costnerin tüm birikimini kullanarak bu filmi yaptığı ve zarar ettiği söylenir. filmin tek güzel yanı Jeanne Tripplehorndur.
  ... devedikeni
 4. 4.
  televizyonlarda yayinlana yayinlana kemal sunal filmlerine dönmüs filmdir.
  2 ... chosen
 5. 5.
  (bkz: alibeykoy)
  4 ... salca
 6. 6.
  muhteşem bir filmdir. senaryo olarak özgün ama bu kadar ilgi çekici ender senaryolardandır.
  ... arude50
 7. 7.
  sinema dünyasının en çok zarar ettiren filmi olmuştur. 229 milyon dolar bütçe ile çekilip, 87 milyon dolar zarar etmiştir.
  ... salca
 8. 8.
  (bkz: idrardan içme suyu üretmek)
  ... zarth vader
 9. 9.
  1995 yapımı, gerçekten iyi olabilecekken, (daha doğrusu denizde geçen bir "mad max" olabilecekken) pek çok saikle, van damme işi "cyborg" e dönüşen filimsi ve kevin kostner'in intihar mektubu...
  ... salamander
 10. 10.
  hayatımda oynadığım ilk rpg oyunu. oyunda baştan karakterlerimiz seçer, ardından cebimizdeki para ile silah aldıktan sonra bir gemiye çıkar, o geminin kontrolunu ele geçirmeye çalışırdık. o zamanlar ingilizcem pek olmadığından, yarım yamalak oynayıp bırakmıştım. sonra düşününce adamlar tecrübe kazanıp level atlıyordu falan fena değildi aslında. masmavi bir deniz üzerinde water world yazan, huzur dolu bir kapağı vardı oyunun.
  ... regulus