bugün

5. Seviyede iksir kullanmadan ejder alıp hemen o anda 6. Seviyeye gelindikten sonra bot lanedeki adc' nin anasini belleyip base atmaya meyilli, perdeler kaldırıldığında kedi gibi bir kurt.
tam bir jungler. istediği yere kadar kaçsın rakip, ultisini attiktan sonra canının azalmasıyla e skili aktif olmasıyla kill kaçırmayan en sevdiğim şampiyon.
Doğru ellerde bir ölüm meleği bir azrail. Solo top ve jungler olarak herkese çok rahat kafa tutar.
Otobur ormancidir. 6. Seviyeden once yardima giderse oldukca verimsiz olacaktir.
Zipkin > gezgin > aklin sonu > olu adamin zirhi > ruh gomlegi > koruyucu melek
Dizildigi zaman teke tekte herkesi istisnasiz alabilmektedir. Baronu yaklasik 14. Seviyede yaninda bir yardimci ile alabilmektedir. Ejderi iste tek basina 5. Seviyede kesebiliyor. Oyun basinda guzelce koordine olursaniz karsinizda kimse duramaz.
bir lol şampiyonu. yıl olmuş 2016 aramızda daha yeni güzel warwick oynamaya başlayan var.
Rework yiyen gurd.
yenilenmiş hali ile tekrar sahalarda. ben yine de pek metaya girebileceğini sanmıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=M4vJmvxeVFU
2 sene önceki mainimdi. Tabi sonra elise, sejuani, hecarim, poppy derken unutmuştuk. Yeniden metaya soktular yaşlı gurdu. iyi de yaptılar aslında. Ww her zaman sağlam bir hero olmuştur.
bas olanı şahane olan şeysi.
picklenince akacak kan damarda durmaz diyen şampiyon.
(bkz: tüp bebek)
(bkz: elayja)
art arda 30 a yakın win aldığım şampiyon. solo altın olmuştum.
edit: oyun falan boş iş gidin başka bir şeyler öğrenin ytd.