bugün

atatürk'e yazdığı entyrnin acıttığı bünyeler tarafından taciz edilen yazar. gerçekte kendini gösteremeyenlerin, nikaltına giri yaparak saldırdıkları yazar.
warwick ; sana yegane tavsiyem : köpek sana havladığında sen onun sana kızgın olduğunu anlayabilirsin. ama sen ne kadar köpeğe "evladım yapma öyle, ağzını açıp hırlama, götün de açık, ceyran yapıp üşüteceksin içini" desen de anlamaz.
boşver havlasın yahu.
özel üniversitede okuma olasılığı yüksek olan (bkz: yazarımsı)
nick altına üşenmeden gelen 2 tane şakirt tarafıntan feci şekilde güldürülen, az daha gülseydi altına yapacak olan yazar.

ayar vermişler. hahahahsiktir diye gülesim geldi yani. ayar derken kumandadan kanal ayarı falan mı yapıyosunuz?

madem yazmışsın, cevap hakkı doğurmuşsun konuşalım.

@lasminal,
şimdi bakalım neler demişiz. sana çapsız dedim, salak demedim, gerizekalı da verdiğim bkz'da vardı ki bu genel bir söylemdi. ulu orta bana, mal, gerizekalı, çapsız, salak ve de tarih bilgisini siktiğimin salağı dediğin için teşekkür ederim.

bir kere açtığın başlıkta ne diyor?
(bkz: tayyip erdoğan gelmiş geçmiş en iyi türk liderdir) *
hah tamam şimdi susabilirsin, küfürlerin ve olmayan kelime bilginle sövmelere devam et içinden.~
(bkz: 24 ayar)

@orjinaldeli,
şimdi bakalım senin durumuna. sen bir kere orijinal bile yazamayan bir adamsın. orjinaldeli demişsin, bundan bi iticiliğin zaten var. önce türkçe öğrenelim sonra klavye delikanlılığa başayalım.

bir kere bu yancılık nerden geliyor? senin nick altında yediğin ayar başına insanlara destek çıksaydım şu an sana giren çıkan desteğin haddi hesabı olmazdı. yancılık yapmaya gerek yok, kişiliğiniz otursun.

(bkz: ayar 24 ayar)

(bkz: liselilerin sözlüğe alınmaması gerekliliği)
16 yaşında çıplak pozlar veren bir kıza orospu dediği için nick altına kadar gelinmiş. ruhu orospu olmak ve bedeni orospu olmak arasındaki kavram karmaşasına yenik düşen yazarlar kapısını çalıyor şu zamanlar. e peki nedir orospuluk illaki para mı alması gerekiyordu?

(#11260998)
nick altı bugün ana baba günü olan yazar kişisi. son derece showman.

uzun uzun cevap verilemeyecek kadar basit argümanlarla gelen kişilere cevap vermeye üşeniyor ama bir yandan da vermek istiyor. arkadaş gelmiş burda ahkam kesiyorsun yok kız fotolarını gizlemek istemiş de gizlemek zorunda kaldığı için tecavüze uğramış falanmış filanmış.

yahu ben tecavüz edenleri haklı bulmuşum gibi ortam yaratmayın, demagojiye gerek yok. ortalık bulandırmayın. biraz geniş bakın resme. bir kız düşün, çıplak pozlar veriyor 16 yaşında. nasıl arkadaşlıkları vardır bu kızın? serseri, it kopuk? birbirinden temiz arkadaşları olacak değil ya. eğer böyle işlere girişiyorsa bir insan, başına bunların gelebilme ihtimali artar.

yolda kot t-shirt yürüyen bir hatun mu laf yer yoksa mini etek askılı giyen birisi mi?
cevap, ikisi de yer, ama minili bayanımız biraz kaşınmıştır değil mi?

ister beğenin ister beğenmeyin ki ben beğenmiyorum, burası türkiye. burada yaşıyorsan birazcık orange county havasından çıkacaksın.

dip not: sen çıplak pozlarını saklamak istemiyorsan saklama ablacım sana karışan yok, rahat rahat poz ver. show yapma buralarda.
sığ görüşünün taktığı at gözlüklerinden olup olmadığını merak ettiğim yazar.
şakirtlerin bile delikanlılaşma prosesinden sonra klavyeye sarılıp sığ dediği yazar. lakin bu o yazarların sığır olduğunu değiştirmiyor.

(bkz: ayar vermeye gelip ayar yiyen sığırlar)
(#11317230) entrydeki editiyle beni gülmekten yerlere yatırmıştır.
(#11838732)

işte budur!*
(#11838732) şimdi birader.. o içtiğin şey haramdır. benden demesi. milleti de gaza getirmişsin. tamam eyvallah müslümansın da hocam, günah olduğunu düşünmüyorum filan demeseydin. günahı boynuma deseydin.. din kardeşiyiz şunun şurasında..*
(#11860571) şimdi biraderim... canım kardeşim.. tamam kendince bir yorumlamaya girmişsin de, bunun şahsen yorumunu yapmak, dini konularda hele.. ckk.. ayıp ayıp.. senin gibi bu konulara hakim birisine yakıştıramadım. dinde sorgulama yoktur. bir şey eğer de yasak ise o yasaktır. bunun nerelerde müsade edilebileceği de hadislerde, tefsirlerde bellidir.

insanlar nefislerine hoş gelen şeyleri yapmak ister elbet.
"bir küpü sarhoş edenin, bir avucu da haramdır"/ hadis-i şerif.
öptüm kardeşim dualar ile..*
üniversite okuduğu halde akp'ye oy veren adamın kendisi nazarında kültürsüz olduğunu belirtmiş, kültür sorunu yaşayan yazar.
üniversitede okuduğu halde akp'ye oy veren adamlara açık açık kültürsüz demiş yazar, ağzına sağlık o'nun, kültür mantarının bile daha kültürlü olduğunu düşünüyormuş ayrıca, köpeğin olsunlar senin be warwick.
(#11938051) havan kime yabancı?*
olm beni böyle tanımış olman gerekti, neden şaaptın ki bu kadar hacım ya. neyse senin canın sağolsun.
(#11932243) teşekkür ettiğim yazar.**
neden çaylak yapıldığını bilmeyen yazardır, heralde bir prenses gelip onu öpene kadar çaylak kalacaktır.
gidilesi şehir, okunası üniversitenin adıdır.
saçmalık ötesi çaylaklık süresi bitmiş yazardır, hayırlısı olsundur.
(bkz: 7 ve 8 nesil yazarlardan nefret etmek/#11240423) o baslıkta beni anlayan birkaç yazardan birisi belkide tek sen anladın... seviyorum seni.
league of legends de kurt karakter.
kuyruk acısı olanlar tarafından pek sevilmeyen yazar, ha bir de klavye delikanlılardan saat başı 6 eksi oy alıyor, takıntılı insanlardan.

(bkz: get a life mate)
#12954439 komik midir nedir?..
vay canına, 7 yıllık deathcore grubunda müzisyenlik yapan yazar.
7 yıllık deathcore grubu olmayan yazar.

7 yıl nereden çıktı yav?
girdiği her entry eksilenen yazar.

ulan sormak istiyorum, bu kadar mı nefret ettin benden? sanal alemde bu kadar mı aciz kaldın, tartışmak yerine eksiliyorsun? yazık haline az delikanlı olsaydın keşke.
güncel Önemli Başlıklar