bugün

içeriği bakımından çok zengin olan, milyonlarca üyesi olan sitedir. yaptıkları iş alkışa değerdir.
giriş sorunu bir acayip hal almış durumda. "modemi kapadım açtım düzeldi", "ben x dnssini kullanıyorum poroplem yok" tarzı çözümler aslında pek bir şey sunmuyor.

sorun warez-bb'de gibi, sorunsa sanki bazı ip setlerinin banlanmış olması? bu kanıya nereden varıyoruz, çünkü aynı evde aynı modemden bağlanan iki bilgisayardan biri girerken diğeri giremeyebiliyor. sorunun ip adresleri ile alakalı olduğu kanısına ise denemelerle ulaşabiliyoruz, kendi denemelerimle 78.177.abc.xyz, 78.187.abc.xyz gibi aralıklara sahip hiçbir ip ile siteye bağlanamazken, modemi resetleyip 88'li bir ip 88.236.abc.xyz, 88.242.abc.xyz gibi, yakalayınca sitenin sorunsuz açıldığını görebiliyorum ve warez-bb'den bir moderatörden yaılan açıklama var bu yönde;

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=4782158

"The IP range you are using is banned, due to spam." / "Kullandığınız ip seti spam nedeniyle banlanmış olabilir"

böyle bir siteye, spam'a karşı böylesine salakça bir çözüm bulmuş olduğundan dolayı üzüldüm gerçekten.
navige ile giriş sorununu aşabileceğiniz site. kaçgündür giremiyordum, onsuz hayat çok sıkıcı.
bazı ip aralıklarını banladıkları aşikar site. ne kadar kaliteli içeriğiniz olursa olsun böyle salakça bi yolla spam engellemeye çalışmaları ne kadar amatör olduklarını gösteriyor.
yaklaşık 1 haftadır giremediğim sitedir. bir boşluk hissediyorum onsuz sanırım. *
çatır çatır girdiğim site.
patır patır girilen site.*
"The firewall block on Turkey has been temporarily removed." (Türkiye'ye uygulanan blok geçici olarak kaldırıldı) açıklamasını yaparak ip ban yaptığını kabul eden, (#7292567), ip banlamasını ise sri lanka'dan yapılan yoğun saldırılar üzerine devreye aldıklarını, türkiye girişli ip'lerin engellenmesini ise ip aralıklarının çakışmasına (tesadüfe) bağlayan site. şu an giriş sorunu kalkmıştır.
nihayet vekil sunucusuz girilebiliyor. şükürler olsun.
virüs, spyware ve malware korkusu olmadan sınırsız program ve oyun...

yirim yirim.
rapidshare ile birlikte dünyanın en güzel ikilisini oluştururlar.
günlerdir açamıyorum başına bi iş mi geldi yoksa bize mi kapattılar noldu anlayamadım , günlerdir rahat uyuyamıyorum lan başına bi iş mi geldi acaba diye.

tanım: olmazsa olmaz sitedir.

edit: oha düzelmiş helölölöy.
http://blog.warez-bb.org/#/2010/04/server-downtime
arada bir sapıtan site. ama şu an için sorun yok.

http://blog.warez-bb.org/#/2010/04/ip-problem
ip adreslerini değiştirmişler, şu an erişimde sorun yok. (bkz: flushdns)
her hafta sonu olduğu gibi bugün de bol bol sömürdüğüm sitedir.
tanım: mutlaka üye olunması gereken site. *
Uploaderların bu siteye linklerini koyarken defalarca düşünmesi gerek, dendim test ettim bir filimi buraya koydum pat diye silindi linkleri Bunları sildirenler de copyright şirketlerinin adamlarından ziyade art niyetli, şerefsiz insanlar da olabilir. Hani koyduğum Nirvana diskografisi niye silinir anlamıyorum, siteden atılması gereken birçok herifin bu sitede cirit attığı gerçek gibi.
türk forumlarına ders olabilecek nitelikte bir forum.

kimse, ''emeğine sağlık+rep'', ''eyvallah'', ''teraziye tık'' falan demiyor. elbette paylaşımları beğeniyorlar ama paylaşan kişilerin beklentisi yok. çünkü adam yaptığı hırsızlığın farkında...

sen de farkında ol bari. bir bok yemiş gibi prim bekleme.
''yazılımcıları yazılım yapmaktan soğutmak'' gibi bir suç olsa bu sitenin sahipleri derhal gözaltına alınırlardı bence.

binlerce tam sürüm program ve birçoğu virüssüz.

+oyun ve binlerce yabancı müzik de var elbette...

sloganları: ''Come as guests, stay as family.'' yani ''misafir gibi gel aile gibi kal.''

kalmaz mıyız hiç? yirim yirim.
an itibariyle giremediğim site, en kısa sürede düzelmesini umuyoruz.
ne ararsanız bulabileceğiniz siteden öte bir oluşum.ayrıca 2.000.000 üyeye ulaşmıştır.
sloganı:
--spoiler--
Come as guests, stay as family.
--spoiler--
seviyorum bu siteyi.
aranan şeyi şak diye bulup getiren güzel ortam.

aplikeyşın başlığı vıcır vıcır virüs kaynıyor ama o kadar kusur kadı kızında da olur deyip geçiyoruz.
istenilen programın müziğin veya filmin virüssüz md5 hashi sağlam olanını bulmak istiyorsanız search kısmından aratıp cevap sayısı en çok olana gitmeniz önerilir. hoş bunu söylemeye ne gerek var ki? bu siteyi bulan adam bunu da biliyordur heralde.
internetteki en yararlı yerlerden biridir benim için.
önce indirmek isteğim dosyayı torrentte aratırım seed azsa wareze girer aratırım binbir türlü alternatif sitelere yüklenmiştir dosya. öyle bir yer yani. seviyoruz.
apps bölümüyle ruhlara deva, gönüllere şifa veren sitedir. her türlü programın full ve güncel sürümlerini bulabilirsiniz. yabancı müzik dinleyenler için her türlü müziğin 320 kbps versiyonunu, yabancı şeyler izleyenler için de her türlü tv showunun ve dizinin her türlü sezonunu ve bölümünü bulabileceğiniz harika da bir sitedir. mümkünse iyi bir unvanı olan 1000 mesaj üstü üyelerin yaptığı paylaşımlarla işinizi görürseniz pc'niz tertemiz kalmaya devam edebilir.

aylar sonra gelen edit: bu adamlar doodle işine merak saldılar ya, her günün anlamına özel logo yapıyorlar.
birkaç dakika önce pakistanlı bir hacker tarafından hacklenmiş sitedir.