entry'ler (50)

bir insanın kaybedebileceği en değerli şey

Sırayla kayboldular. Her kaybedilenden sonra elde kalmış olan kaybedildiği ana kadar en değerli oldu.

Ne vakit unutuldu yitirilen, ne vakit başbaşa kalındı avuç içinde kalan hiçlikle işte o an farketti insanoğlu aslında kendisiz kaldığını...

ben bu yazıyı kendime yazdım

Ben bu yazıyı kendime yazdım; unuttuğum beni bana yeniden hatırlatır umudu ile, sis içinde kalmış yolumu buldurur sanrısı ile.

her şeyden elini ayağını çekmiş insan

Dünyasına bile yabancılaştığının uzun süre kendi bile farkına varamamış insan evladıdır.

Bir bakmışsın birdenbire olmuş, öylece içine düşmüşsün sarmalın...

arkheon

önümüzdeki 50 yıl için bazı planlar yapmakta. içinde şahsımın da dahil olduğu.

sürekli çekişmeli geçecek yıllar eskiteceğiz belliki.

hiç sıkılmadan geçecek 50 yıl onunla...*

warez bb org

nihayet vekil sunucusuz girilebiliyor. şükürler olsun.

aşk sevişmek değil birlikte uyuyabilmektir

bütün evi beraberce temizlediğinizde yatağa girince değil sevişmek, parmağınızı kaldırmaya mecalinizin kalmadığı durumlarda yüzde yüz geçerli. işte o an sarılıp uyumaktan başka bir eylem zihninizde dolanmamakta.

paranormal activity

Alternatif 2 sonu olan filmmiş.

Tanımı koyduk spoiler'ı yazalım. sonra vay efendim spoilermış bu ben görmedim de etmedim de demeyin.

--spoiler--
izlediğim versiyonunda micha kameraya doğru uçar esas kız micha'yı koklayıp suratında psikopat bir gülümseme ile bakıp böğürür ve ekran kararır.

izlemediğim ve sanırım asla izlemeyeceğim diğer sonda da eve arkadaşları gelir micha'yı mutfakta görür ve kaçar. Sonra Katie katotanik halde elinde bıçakla yukarı çıkıp yatağın kenarına oturarak akşama kadar sallana sallana oturmaya başlar eve polis gelir ve kahraman polis elinden bıçağı atmayan Katie'yi vurur.

Sanırım alternatif sonu izlesem o kadar korkmazdım. Katie kameradan üstüme atlıycakmış gibi böğürünce bütün gece ne tarafıma dönsem Katie bir yerlerden çıkıp üstüme atlayacakmış gibi olmazdım.
--spoiler--

aşk acısı çeken erkek

mış* gibi yapan erkektir.

türkiye de kar yağışı

(bkz: sıradan doğa olaylarına başlık açmak)

sürekli yağıyor durduramıyoruz.

kadınları itici yapan detaylar

yemek yaparken çeri - çöpü, bulaşığı mutfak lavabosu'na doldurması.

kadının sustuğu an

çıkaracağı kasırga öncesinin sessizliğidir. en yakın sığınağa saklanmanız tavsiye edilir.

sevgilinin dişinde pul biber görmek

az evvel sevgi ile paylaştığınız lahmacundan arta kalmıştır. korkmayınız.

ben bu yazıyı sana yazmadım

(bkz: yaran mı var da gocundun)

deliksiz uyku

dünyanın en tatlı uykusu. kesintisiz 12 saat sürdüğünde tadından yenmez.

arkadaştan soğumak

binbir hevesle uğraşıp ortaya çıkardığınız bir şey ile ilgili fikrini, yorumunu almak istediğinizde olmayacak bir cevap vermesi ile hevesinizin kursağınızda kalmasıyla ortaya çıkar.

lan ben senin abudik gubidik her anlattığını dinlerken iyiydi ama di mi?

sevgilinin kokusu

sevgili parfüm kullanmıyorsa yanlışlıkla üstüne boca olan vanilyalı oda spreyinin kokusu herşeyi alt üst eder.

komünist sevgili

(bkz: anarko sevgili)

bilgisayara format atmasını bilen kız

(bkz: atipik türk kızı)

burnunu mekan ayrımı yapmadan karıştıran insan

ardından yumuşak bir hareketle ganimeti ağzına götüren insanla aynı insandır.

her derdini anlatıp bir kere dinlemeyen arkadaş

boşalıp orgazma ulaştıktan sonra dönüp kıçını yatan sevgililer gibidir. siz rahatlamak ister misiniz istemez misiniz hiç umurlarında değildir. onlar bir boşaldı, rahatladı ya. sizin içinizde patlamış patlamamış onlara ne.