1. 1.
  ing. savaş atı.
  1 ... ntv muhabiri
 2. 2.
  Steven Spielberg'in 2012 yılında çekimlerine başlanacağı söylenen yeni filmi. Film, 1982 yılında yazılan aynı adlı kitaptan uyarlanacak. Konusu ise, 1. dünya Savaşı'nda atı orduya satılan küçük Albert'in başından geçenleri içeriyor. iki yıl önce ingiltere'de tiyatrosu sergileniyordu. Atlar yerine dev kuklalar kullanılıyordu.
  3 ... rick blaine
 3. 3.
  bu sezon vizyona girecekmiş. merakla beklemekteyim.
  ... kavgaya terlikle kosan insan
 4. 3.
  (bkz: charger)
  1 ... dick advocaat
 5. 4.
  bir atın hikayesi üzerinden savaşın ne menem bir şey olduğunun anlatıldığı bir Steven Spielberg film. oyuncu kadrosu ingiliz ağırlıklı. başroldeki elemanın ilk filmi.. bu arada kendisi aşırı derece de Anton Yelchin 'e benziyor. savaş sahnelerinden, Steven Spielberg filmi izlediğinizi anlıyorsunuz. fena film olmamış kanımca.. tavsiye ederim.
  ... true
 6. 5.
  --spoiler--
  ingiltere kırsalı ve Avrupa'da geçen film, birinci Dünya Savaşı sırasında Jeremy Irvine'ın canlandırdığı Albert'ın ve onun çok sevdiği atı Joey'in öyküsünü anlatıyor. Evcilleştirip eğittiği atının satılıp, savaşta sipere gönderilmesi iki dostu ayırsa da, yaşadıkları olaylar pek çok hayatı değiştirecek epik bir maceraya dönüşecektir. Arka planda savaşın olduğu bu dostluk öyküsü, aslında serüven dolu uzun bir yol filmi...

  --spoiler--

  steven spielberg' filmi efendim, fragmanıda şu:

  https://video.uludagsozluk.com/v/war-horse-30672/

  ... sinirlenmicem
 7. 6.
  turkiye'de 3 subat 2012'de vizyona girecek olan 86 dakikalik abd yapimi savas filmi.
  ... kizilciksopasi
 8. 7.
  hollywood'un gerçekten de sinemanın efendisi olduğunu ispatlayan filmdir. adamlar; "oğlum bi film yapalım, içinde de at olsun. baştan sona atı anlatalım." demişler ve ortaya bu şaheser çıkmış. bizimkiler ya da başka bir ülkenin sektörü at konulu bir film yapmak istese, mazallah ortaya hayvanlı porno falan çıkardı sanırım. bu gece altın küre'de yarışan the help gibi bir rakibi olmasaydı en iyi film ödülünü de alırdı sanırım. hala da alabilir. bekliyoruz. gecenin sonunda ödül ile ilgili edit gelecektir.

  edit: en iyi film ödülü bambaşka bi yere gitti amk.
  1 ... bttf
 9. 8.
  sınava hazırlanan öğrencidir. silahı* ise modern çağa pek bir uygundur.
  ... howdeepisyourlove
 10. 9.
  6 dalda oscar'a aday bir steven spielberg şaheseri. an itibariyle imdb'de 7.3 puanda olsa da çok daha fazlasını hakettiği kesin. film oldukça uzun olmasına rağmen bir dakika bile sıkmıyor. başroldeki jeremy irvine, doğal oyunculuğu ve ingiliz aksanıyla zaten insanın gözlerini ekrandan ayırmasını engelliyor. bence 'en iyi film oscarı'nın en büyük adayı.

  --spoiler--
  filmin en güzel sahnesiyse; bir ingiliz ve bir alman askerinin siperlerinden çıkıp, atı kurtarmak için birbirlerine yardım ettikleri ve atı alacak kişiyi de son derece medeni bir şekilde belirledikleri sahneydi.* ülkeler savaşa girse de halkların tam olarak düşman olmayı beceremediklerini ve bazı durumlarda önceliklerin değişebileceğini gösteren bir sahneydi.
  --spoiler--

  ayrıca bir at ancak bu kadar güzel olur:

  war horse

  filmin fragmanını da ekleyelim, kolaylık olsun.

  https://video.uludagsozluk.com/v/war-horse-31579/

  ... ed gein