bugün

biradan çok daha iyidir haftada 2 gün yapıldığında hastalanmamanıza bile yardım eder şahsen bende öyle oluyor.
Kusturdu mu bir daha içtirtmeyen eylemdir.. 5 yıl oldu hala içemem.
bir rakı içmek değildir.
doğrusu vodka içmek değildir.
doğrusu vodkayı hiç içmemektir.
ancak sek icilerek hakki verilir. oehhh!

(bkz: erkek gibi entry girmek)
votka süperdir, çok iyidir ama gelen zamlar dolayısıyla uzak kaldığımız eski dostumuzdur kendileri.
biri enerji mi dedi.
yaz ortasında içilmesi geceyi duşta ve uykusuz geçirmenize neden olur. kış ortasında abartırsanız eksi 10 derecede montu atmanıza neden olur. aman diyim dikkatli için içirin.
fazla kaçırırsan kusturabilir.
öncelikle votka değil vodka. Bunu kavramak lazım.
bir rüya klişesidir. şu yaşıma kadar içki içmememe rağmen rüyalarıma girmişliği olan eylem.
kolonya içmekten farksızdır. otururken bir şey olmaz kalkınca çarpılırsın.
ders çalışırken zihin açar.
haram dır.
elma suyu veya redbull ile efsane olan içki.

ülkemizde mekanlarda çok pahalıya açlır şişesi efem sortie 400'e açıyor avrupada 100 euro amk
oda sıcaklığında içilirse boğazda çıkan aftlara iyi gelen eylem. (bkz: tonsilit) (bkz: anjin) (bkz: aft)

not: polonya' da doktor tavsiyesi.
kola ve limon ile iyi giden içkidir. bir ara sek içmiştim. mideni delersin dediler vazgeçtim. şimdi yılda bir anca takılıyoruz.
turist çocukların Ailesinden kaçak ictikleri icin gazli içecekle karıstırdıkları cok tercih edilen içki.
korpiklaani'den vodka parçası eşliğinde içildiğinde daha keyifli olandır.*
http://www.youtube.com/watch?v=e7kJRGPgvRQ
(bkz: vodka içmek)
kış günleri insanın içini ısıtan olaydır.

boğazı ısıtır önce, sonra karın, mide..

vişne suyuyla içiliyorsa ebe bellediği pek de fark edilmez. taa ki ayağa kalkana kadar.
yeşil tıraş limonla daha güzel.
Evde değilseniz, yol, sokak veya cadde ortasında at gibi koşmanız ihtimaller dahilindedir.
ismi kulağa karizmatik geliyor vessselam.

edit.
güncel Önemli Başlıklar