bugün

Bir sevdadır.

Kendisi platonik aşkım olur.
çeliğin ne kadar bükülebildiğini ögreten markadır.
dandik bir marka olmasına rağmen bi arabayı 100 lerce bin tl ye satan markadır.
valve ile dalga geçileceği zaman kullanılan kelime.
görsel

Gruba adını verdim hiç değilse motora dokanıyorum amk.

S90 modeli ile bir çığır açabilecek marka.
at kafalarının beğenmediği arabadir. bilmeyenler icin söyleyeyim kasası isveç çeligidir. saglamlikta tek gecerim. antalyada sahid oldugum kazada bmv x5 ile s60 arası yapılan kazada s60 ön kaporta ile kurtarırken x5 in ön komple ice gocmustur.
hakkinda dandik diyenlerin bugatti filan surdugunu sandigim araba.
bu arabaya dandik diyenler direksiyon + dört tekerlek olan vw'ye 60.000 tl verenlerdir.
3 noktalı emniyet kemerini bulan ve patent almayıp her markanın kullanmasını isteyen otomobil devidir.

Benim için dünyanın en iyi arabasını üreten markadır.
Hayalidir.
Sağlamdır.
sürücü ve yolcu güvenliğini hat safhada tutan bir marka, sürekli yeni teknolojiler geliştirerek dünya otomobil dünyasına yol gösterici konumda.
allahtan başka kimsenin yaşam garantisi vermediği şu dünyada size bunu sunabılecegını ıddıa edilen araçtır.alın.
S40 sedan modelinin uretimini durdurmakla büyük hata yapan sapasağlam araçlar üreten firma.
çinlilere satıldıktan sonra resmen kendilerini araya verdiler. s40 ın üretimini durdurmak ne lan it!

ford motoru vardır bir de bunlarda.
s40 sedan gibi estetik özürlüsü bir makineyi artık üretmedikleri için teşekkür ettiğim büyük otomobil firması.
ön ızgara konusunda master yapmış marka. yeni nesil olan hangi modeline baksam ızgarasına tav oluyorum...
hata yapanlar kervanına katılmış.

http://www.habergzt.com/v...rken-simdi-de-volvo/6641/
Araçlarına Spotify'ı entegre eden ilk dev marka.
2015 yılında 504.000 araç sattılar.
3 fabrika.
30.000 çalışan.
Ve 11 milyar dolar yatırım, son 3 yılda.
100 ülke de faaliyette.
isveç çeliğinden üretilen isveç merkezli sağlam araba firması.
Şeherli bi garı feyzoya demişki senin volvon ne gadder çirkin. O da demiş ki biz çeliği bu gadder bükebilioz.

Sağlam araç diyolla.
duvara çarp, volvoya çarpma..

https://youtu.be/4yeCG6SS5wI
Guzel arabalarin markasidir. 1.6 dizelde guc sorunu olmayan bir unite yretebilirlerse meaela 150 beygir gibi ulkemizde dw hak ettigi degeri gorur. Bu arada c sinifi arac ariyorsaniz golf aatra vs. Demeden kesinlikle v40 almalisiniz.
mecedes, audi, bmw ve benzeri baba markalar içerisinde sayılır. fiyatının altta kalır yanı yoktur.

" bir gün büyük otomotiv üreticileri bir toplantıda bir araya gelmiş, konu dönmüş dolaşmış volvoya gelmiş herkes dış görünüşünün basit formu ile dalga geçerek sormuş. Neden arabalarınız bu kadar basit ve düz tasarlanıyor ? Firma yetkilisi- çeliği bu kadar bükebildik gardaaaaş demiş. sonsuza kadar mutlu yaşamışlar."
güncel Önemli Başlıklar