bugün

antalyaspor'un 1982 almanya doğumlu sol kanat oyuncusu. bu sezon süperlig'de dikkat çekmeye başladı.
24 mart 2007 yunanistan turkiye macinda sakatlanan ibrahim üzülmez'in yerine oyuna giren antalyasporlu futbolcu. ben bu adamı çıplak gözle çok seyrettim. ceza yayının oralardan dönen toplara çok pis vurur. iyi orta yapar. ayrıca orta yapacakken birden topu sağ ayağına çekip sürpriz şutlar atar. hadi koçum göreyim seni.!!!
24 mart 2007 yunanistan türkiye maçında döktüren, helal olsun koçum dediğim futbolcumuzdur. evladımızdır. adamın ilk maçı, atina'da 20.000 yunan seyirciye karşı ayakları bir kez titremedi. çok soğukkanlıydı.
gayet sade , düz ve göze hoş gelen bir kanat oyuncusu. ayrıca ilk maçı olmasına rağmen sanki 100. milli maçıymış gibi güven sahibi olması herkesi şaşırttı. pas isabeti ve kontrollü oyunu yüzünden ergün'ün gençliğine benzettiğim futbolcu.
geleceği son derece parlak bir oyuncudur. uzun vadede sağ tarafta ali bilgin, sol tarafta volkan yaman ikilisi milli takım için çok yararlı olacaktır.
dün akşamki yunanistan maçında A milli takımımızda ibrahim Üzülmez'in sakatlanması üzerine Fatih Terim'in oyuna soktuğu ve ortaya çıkan geçici tereddütleri silercesine çok iyi oynayıp Türk taraftarları rahatlatan, Seitaridis'e neredeyse adım attırmamış futbolcudur, gelecek vaad etmektedir.
önümüzdeki transfer sezonunda gazetelerde 3 büyüklerle ismi sıkça anılacak milli futbolcu.

edit:galatasaray'a transfer oldu, çok da iyi oldu.

edit2:frikikleri mükemmel...
beşiktaş' ın da devreye girmesiyle, galatasaray ve beşiktaş arasında kıyasıya bir transfer yarışı yaşanmasına sebebiyet veren, milli takımımızın ve antalyaspor' un çalışkan sol kanat oyuncusu. çok büyük ihtimalle önümüzdeki sezon istanbul' da oynayacak.
an itibari ile ntv'de geçen altyazı da galatasaray ile anlaştığı belirtilen oyuncu.

forza cimbom.
cihan orhan ayhan üçlüsünden orhan' ı* götürecek yeni transferimiz. diğer ikisinide alternatiflerin götürmesini umuyoruz.
az önce lig tv' de geçen altyazıda, antalyaspor başkanı sedat peker' in, kendisi hakkında görüşmelerin hala sürdüğünü açıkladığı başarılı sol kanat oyuncusu.
(bkz: emin olamamak)
edit: http://www.ntvspor.net/pages/12028.asp' e göre gelecek sezon galatasaray forması giyecekmiş. kusura bakma sle7in.
transferiyle bir beşiktaşlı olarak beni mutlu eden kişi. açık konuşayım, yönetimin cihan'ı transfer etmesinden korkuyordum. kurtulduk.
an itibariyle artık galatasaraylıdır.

http://www.galatasaray.sk.../thread.php?threadid=2087
(#1795787) sle7in' den özür dileyerekten;
galatasaray' ın sol kanadına dinamizm getirecek, hem defansif hem ofansif anlamda olumlu işlere imza atan milli kanat oyuncusu. orhan ak' ın başlıca sorunu olan hücumdan rahat geriye dönememe sorununa çözüm getirmesi muhtemel isim.
cihan ve orhan gönderilip yerine alınabilecek en iyi oyuncudur. galatasarayımıza hayırlı olsun.
an itibariyle cnn türk'te altyazı ile galatasarayla anlaştığı duyrulan futbolcu. galatasarayımıza hayırlı olacaktır.
http://www.ligtv.com.tr/
galatasaray' a hayırlı olmasını dilediğim, savunmamızın sol kanadının yeni sahibi.
1 milyon dolar ve fevzi elmas takası karşılığında galatasaraylı olmuştur.
hucümda biraz eksiktir ki bunun için türkiye-norveç maçında kendisinin yerine sağ ayaklı olmasına rağmen sabri sarıoğlu sol bek oynamıştır.şimdi düşünüyorum da ferhat öztorun'u her zaman beğenmişimdir ve de galatasaray'ın sol bekinde oynamasını her zaman istemekteydim ve hala da onun oynamasını istiyorum.orkun diye bir kaleciyi alıp fevzi elmas'ı göndermek ve üstelik de ferhat öztorun gibi biri varken bu transferi gerçekleştirmek ne kadar doğru bilmiyorum.

şöyle de birşey var volkan yaman antalyaspor'da sol açık da oynuyordu zaman zaman.galatasaray 4-3-2-1 *** oynarsa o 3 lünün solunda oynatılabilir o zaman da bu entari bize giren bir entari olur.olsundur zaten galatasaray bizim için her zaman kişilerden üstün olmuştur...
galatasaray'ın yeni transferi. sol kanat'ta arda turan ile birlikte harikalar
yaratabilirler. ayrıca volkan'ın gelmesine sevindiğimiz kadar kalli'nin cihan, orhan, tomas üçlüsünü'de gözden çıkarmasına daha çok sevindik.
galatasaray a transferiyle fevzi elmas a yazık olmuştur.
galatasaray'ın iyi transferlere devam ettiğini taraftar olarak hayretle izlemekte ve "ulan bu işte bi bokluk var,bakalım hangisinin parasını ödeyemeyecekler de geri vermek zorunda kalacaklar" diye aramızda konuşarak heyecanla beklemekteyiz. bu çocuk iyi ama fevzi'ye yazık oldu.
galatasaray'ın transfer gündeminde olan ancak antalyaspor'un karşılığında galatasaray'dan fevzi ve özgürcan'ı istediği antalyasporlu ve milli futbolcu.
önemli sol kanat oyuncularından biri. özellikle galatasaray'da iyi i$ler yapacağına eminim. gerçi ben, yine ergün pembe'yi görmek isterdim o kanatta ama olsun...
kaydadeğer ve soğukkanlılığı sebebiyle rahatlıkla sorumluluk üstlenebilen iyi bir profesyonel.

iyi bir transfer sayılabilir. yalnız bu durumlarda komik hatta trajikomik olan durum ise geçtiğimiz sezon antalya'nın bedavadan bulduğu gurbetçileri, büyük takımlarımızın milyon dolarlara transfer etmesidir.