futbolcudan çok tribün amigosu olan kalecimsi.
geçen sezon galatasaray fenerbahce macinda mactan önce "söyle volkan söyle, söyle ne oldu, eski sevgiline lincoln mü koydu?" diye bir tezahürat peydah olmuştu.
varmış sanırım böyle bir eski sevgili davası.
fenerbahce kaptanıdır ve bu fenerbahcenin nerden nerelere düştüğünü açıkca gösterir. kaptanlığın ne olduğunu bilmeyen şuursuz biri tarafından kaptan yapılmıştır. ıskaladığı topların tekmelediği adamların hatrına kaptan olmuştur.

bu adam fenerbahce kalecisidir ve 3 maçta 1 hatalı gol yer. oynadığı bütün maçları izleyin ortalamasını alın haksızsam gelin suratıma tükürün. ama hala fenerbahce de oynuyor hem de tek kaleci. fenerbahcemin geldiği noktaya bak.
sevilla maçında penaltı kurtarırken dünyanın en iyi kalecisi ilan edenlerce, bu sıralar yerin dibine sokulan kaleci. rüştü v.2.0
sevilla maçında üç golün üçünü de hatalı yemeyi başaran adamdır. o maçta onu kahraman ilan edenler hala kahraman olarak görür, yazar.böyle de şuursuz taraftarlar vardır. rüştünün tırnağı bile olamaz. rüştüyle karşılaştırma gafletinde bulunanı bi allah çarpar bi de ben çarparım.
sevilla maçında kendisini kahraman ilan edenlerin hala kahraman olarak görmediği, sadece yerden yere vurup "ben demiştimcilik" oynadığı kalecidir. bikbik eden açar arşivleri, gazeteleri, o "şuursuz" denilen adamların fenerbahçe camiasının el üstünde tutulan yazarları olduğu görür, hadiseyi anlar. kendisini rüştüyle karşılaştıran da 5 ekim 2008 fenerbahçe kayserispor maçında fb taraftarının salya sümük "i lovvvveee youuuououu" diye özlemle andığı zico'dur. madem o kadar büyük yetenekti rüştü, süper antrenörünüz kapı önüne koymasaydı onu! sözün özünü anlamayanı bi ben çarparım bi de yer çarpar.
sürekli çıkar, acımadan.
- kafa on milyon..
seksi görünümlü kaleci.edit:ne kadar kötü oylansa da hatta yakışıklıdır da!
rüştü reçber ve serdar kulbilge varken nasıl milli takım'ın 1. kalecisi olduğunu anlaşılamayan. bana "şu artısı var", "bu açından rakipsiz" deyin, eyvallah diyeyim.
artık illallah dedirten adamdır.. yeter artık kendisinden hem fenerbahçe'de hem de milli takımda çektiğim eziyet.. başka birisi geçsin artık milli takımın kalesine lütfen.. çok sıkıldım ben bu adamın umursamaz tavrından, kendine güvenip mor olmasından.. milli takım kardeşim orası, bağdat caddesi değil!
10 eylul 2008 turkiye belcika macinda yediğimiz golün kopyasını 11 ekim 2008 turkiye bosna hersek macinda yiyerek servet çetin ile birleşince muhteşem bir ikili oluşturduğunu kanıtlayan kaleci bozuntusu.
türk milli takımı ve fenerbahçe nin kalecisinin böle hatalar yapması akıl alır gibi değildir. kalecimizin bir an önce psikolojik destek alması şarttır. yoksa bu baskıyı kaldıracak güçte değildir.
18 ekim 2008 kocaelispor fenerbahce macinda, uğur boral'ın attığı 2. golden sonra yedek kulübesine usain bolt'tan hızlı koşarak sevinç yaşayan futbolcudur. *
cem pamiroğlunun star tv'ye maç öncesi*yaptığı yoruma göre ingiltere'ye gideceği yönündeki dedikodular ve sezon sonunda sözleşmesinin bitecek olması sebebi ile maça ekstra motivasyonla çıkacak kaleci.
Zannederim, beyni de vucudu gibi kıvrımsız siluet-ül beşer; dikdörtgen gapıcı. muhtemeldir ki beyninde, beyni iki kısma ayıran hattan maada bi kıvrım bulunmaz; bi de malum bölgeyi iki loba ayıran bi hat var. Şimdi aradaki bir(1) farkı bulun.
inşaattaki amelelerin vücuduna sahip kalecicik.
(bkz: turk kalecilerinin basarisiz olmasi)
bir sene öncesine kadar "Türkiye'nin en iyi kalecisi" denilen, şimdi yuhalanıp hor görülen febe kalecisi. Sahi bunlar rüştü'ye de büyük kaptan dedikten sonra dövmüşlerdi.
türkiye'den batıda bir avrupa ülkesine transfer olursa uğruna bikine giyeceğim yarmagil.
tek kelimeyle yazık olan adamdır. fenerbahçe taraftarı hiç mi düşünmez kardeşim. bizim elimizdeki en iyisi bu, başka kimse yok kaleye geçecek diye. Adama her gelen topta alkış tuttular. Paftan yeni çıkan volkan'a mı güveneceklerdi bu maçta. Volkan demirel'in moralini resmen harcadılar bu hareketlerle. he üzülüyor musun derseniz, bittabi hayır bilhassa pek leziz bir durum oluyor benim açımdan. volkan demirel'den önce kaç kişi ıslıklanmalı onu düşünmeli önce taraftar. anca guiza guiza diye bağırırsınız sonra.
arsenal macini kurtaris yapmadan tamamlamis kaleci.
herkesin sürekli anasına sövdüğünü iddia eden vatan haini...

evet vatan haini diyorum, çünkü çek cumhuriyeti maçında gidip köller!i yere indirip takımı on kişi ve kalecisiz bırakmanın başka bir izahı var mıdır?

kaldı ki tek başına devleşip maç kurtardığına hiç şahit olmadım, oysa ki saçmalıkları hala zihinlerimizde. hele ki schalke maçındaki ıskası...
an itibarı ile hayatının oyununu oynayan kaleci.
nezaman ne yapacağı belli olmayan kaleci.