bugün

turkcell superlig 6. hafta kar$ila$masi.
fenerbahçemiz' in 3 puanla döneceğini düşündüğüm maçtır.

beni göt eden bir açıklama yapmışım, utanıyorum kendimden. hain fenerbahçe !
alex de souza, lugano ve semih'in oynamayacağı maç. fenerbahçe için galibiyet ihtimali maalesef kuvvetli değil.
aragones isimli moruğun yine bir haltlar edip kaybetmekten korkulan maç.
hakem müdahalesi olmazsa berabere bitecek karşılaşmadır. aragones için istifa vakti olabilir. lakin kurt hoca ipini sağlam kazığa bağlamıştır. deli gibi tazminatı olduğundan tarihi farkta yese istifa etmez, kovulmayı bekler.
fenerbahçe' nin galibiyete yakın olduğu maç. sebebiyse, yeni kadrosuyla 1 hafta içerisinde lig ve avrupa' da oynamış kayserispor' un fenerbahçe' ye oranla dar bir kadroya sahip olmasıdır. geniş kadrolu fenerbahçe, galibiyete kayserispor' dan daha yakın gözükmektedir.
hafta içi avrupa kupalarında mücadele eden iki takımdan fenerbahçe'nin 2 gün fazla dinlenmiş olarak çıkacağı maçtır.
hafta içi maçı yorgunluğu kayseri'yi fazlasıyla etkileyecektir. beşiktaş maçını pazartesiye alan federasyonun bu maçı pazar gününe alması ilginç!
bol gollü bir maç olması yüksek ihtimal. 2-2, 3-2 olabilir.

büdüt: ulan bol gol dedik bol gol yedik, tebrikler kayseri.
fenerbahce'min en iyi ihtimalle berabere kalacağı karşılaşmadır.
Kayserisporun galip gelmek için tüm imkanlarını kullanması beklenen maç.

(bkz: istanbuldan galibiyetle ayrılmak)
1-0 olsun bizim olsun denilen super lig maçı. başka ne diyeyim. bu maçı da alamazsak hapı yuttuk gitti. kayserispor da rakip fenerbahçe ya köpek gibi koşar sahada. olumsuz her koşula rağmen kazanacağımız bir maç.
iddaa'da kayserispor'a 8 oran verilmiş maç. direk oynadım tabi.
can arat'ın oynaması halinde kayserispor'un gol bulmakta zorluk çekmeyeceği maç.

kendisi, yapacağı asistler ve atacağı gollerle gökhan ünal'ın eksikliğini hissettirmeyecektir. *
fenerbahçe'nin ısınmaya, üzerlerinde türk bayrağı olan kırmızı t-shirtlerle çıktığı karşılaşma.
başlamış olan maçtır.
çok değerli spikerimiz melih şendil sayesinde fenerbahçe'nin edu'nun oynamadığı maçlarda beş yenilgi bir mağlubiyet aldığını öğrendiğimiz maçtır.

seviyorum ben bu adamı.
fenerbahce 1-0 yenik duruma düşmüştür.

edit: ulan ben mi attım golü gerizekalı, beni ne kötülüyorsun.
Mağlubiyet halinde Aragones üzerindeki istifa baskısının had safhaya ulaşacağı karşılaşmadır.
aghahowa' nin mukemmel goluyle kayserispor' un one gectigi mucadele.
julius aghahowa'nin $ik goluyle kayserispor'un 0-1 one gectigi kar$ila$ma.
aghahowa'nın gol sonrası sevinci olarak peşpeşe attığı altı ters takla ile şov yaptığı maç. esasında gol sonrası yapılan gubidik sevinme hareketlerinden hazzetmememe rağmen böyle içinde sportif özellikler barındıranlarını izlemek hoş.

maça gelince, kayseri hırslı, teşbihte hata olmaz, köpek gibi oynuyor, koşuyor, basıyor ne yaptığını bilen bir takım görüntüsünde. fenerbahçe tedirgin.
bu arada emre ölmüş de ağlayanı yok. çenesi yerine ayaklarını konuşturmalı, ama umut yok.
aghahowa ile 0-2 olan mac.
kayserisporun ikinciyi taktığı karşılaşmadır.
julius aghahowa'nın ikinci golünü attığı karşılaşma.
3 olsun çıkarması güç olsun dediğim karşılaşma. *