bugün

Son 2 ayda tek galibiyet alabilmiş o da 6s'ye karşı. Bambaşka bir 6s terbiye edicisi.
gs lileri yine üzmüştür.
Hatay çok iyi oynadığı için cincon'u yendi sanan dangalozların saldırmaya çalıştığı adam gibi adamdır. Gol attınız da hakem mi vermedi? Hatay tek kale mi oynadı? Saçmalamayın Allah'ınızı severseniz. Fenerbahçe Hatay'a iyi oynadı, yendi; cincon oynayamadı, yenildi. Algı kasmayın!
fenerbahçesine karşı oynattığı çömez.
ayrıca fenerbahçesine karşı üçlü defans çıkmıştı.

görsel
Fenere yatıp, bjk GS ts'ye aslan kesilen tip...

Feneve yaranmaca falan.

Pehh.
fb formasıyla ilk maçı

görsel
Adam kere adamdır.
durusunu her zaman takdir ettigim, karakterli insan.

kavga dövüs ekranlarda isiklar kapininca bircogu yakin arkadas.
Kendisini sevmiyordum ile başlayan bir takım cümleler. Neyini sevmiyordun adam kulübü için agresyon içinde oynadıysa bu her kulüp taraftarının kendi oyuncusunda görmek istediği bir özelliktir zaten. Mesela başka takım taraftarları Bülent ve Hagi nin çirkefliklerini sevmeyebilir ama ben fb li olarak adamların kazanma arzusuna yorarım bul öyle adam sen de koy takıma zaten aşırılık yaparsa kırmızı kart diye bişey var sorun zaten hiç bir zaman volkanın sahadaki çirkefliği bülentin çirkefliği değildi eyyam ile iş yapan mhk idi. Cantona da şerefsiz pislik oynardı mesela ama takımı da o tutardı ayakta gördük şimdi lidersiz manu yu.
Lan hamsi, Trabzon kadrosuyla, Kadıköy'de Fenerbahçe kadrosuna karşı oynamak aynı mı? Olası Fenerbahçe galibiyetine şimdiden kulp bulmaya çalışmayın. Volkan demirel adamdır, bazı hocalar gibi eski takımlarına yatmaz. 2 sene önce Fenerbahçe Kadıköy'de Karagümrük ile oynarken, Karagümrük 9 kişi kalmasına rağmen puan aldı bizden, hocası da volkan demirel'di. Az ötede havla.
kendisinin sözde taktik dehasını (!) fener maçında göreceğiz bakalım. trabzona gelince einstein kesiliyordu.
kendisini futbolculugu döneminde ne kadar sevmiyorsam, teknik direktörlük kariyerinde o kadar çok sevdim. daha insani yönünü gördük sanki. eskiden olsa, çok sover, hak etmedigini düşünürdüm fakat Avrupa şampiyonasının Türkiye temsilcisi olmasına sevindim. deprem ve deprem sonrasında yaptıkları ile hak ediyor. başarılar dilerim. bu senin hakkındi.
Trabzonspor nefretiyle popüler olan birisi...

Fenerli emre Belözoğlu başakşehirdeyken fenere yatıyordu. Ne oldu kovuldu.

Bu da Hatay'ın başında. Fener maçlarında yatar. Sonra tekmeyi yer ...
eski milli takım ve fenerbahçe kalecisi.
Bir de biz bu adama yıllarca ayı dedik. Acaba gerçekten ayı olan kimmiş?
Çocukluk aşkım. Sarım lacivertimdi. Yıllardır herkes nefret kustu kimse onun güzel kalbini görmek istemedi. Şimdi de herkes ona hayran enteresan.
Sabah haberi görüp duygulandım.
iyi insanlar, güzel insanlar hala var.
2014 yılında soma faciasında ölen 301 madencinin kredi borçlarını üstlendiğinden beri bi ufak sempatimi kazanmıştır. müthiş antipatik biriydi benim için!
depremdeki yardım çığlıklarını da unutmadım.
kim ne yaparsa kendine yapar bu hayatta.
kurnaz olan da ahiret sermayesi yapar.
Ayı dediğimize utanıyoruz büyük adammış.

görsel
futbol konusunda çirkefleşmesiyle insanları delirten ama deprem anında çektiği video ile hepimizin yüreğini burkup gözyaşlarına boğan hatayspor teknik direktörü.

bir alanda yapılan eylemlerle başka alandakiler kıyaslanmamalı ve insanlar saf haliyle değerlendirilmelidir. kendisi bu açıdan örnek alınabilir ve insanlara hoşgörüyle yaklaşmamızın fitilini ateşleyebilir. kendisine teşekkür ediyor ve bu zor günlerde kolaylıklar diliyorum.
varol sen adamım...
Zamanında çok sövdüm sana Volkan, kusuruma bakma. Özür dilerim.
bu adamı seversin sevmezsin orası ayrı ama dünkü paylaşımıyla ne kadar iyi yürekli bir insan olduğunu bir kez daha göstermiştir. adamsın kaptan.