bugün

30 ekim 2011 bursaspor manisaspor maçı ile spor toto süper lig kariyerine başlamış olan hakem.
istanbul bölgesi hakemi.
8 nisan 2012 akhisar belediyespor bucaspor maçını yönetecek bu hafta.

ayrıca kendisi mühendis.
istanbul büyükşehir belediyesinde kadrolu mühendistir.
buna rağmen ibb spor'un maçlarına atanıyor ve yönetebiliyor. ilginç...

(bkz: kasımpaşa ibb maçı hakem skandalı)
hakemlik kariyeri tehlikeye giren kişi.
13 nisan 2014 eskişehirspor trabzonspor maçının katili idi. ismini yeni öğrenebildim o yüzden gecikmeli yazıyorum.
tff ust klasman hakemleri arasinda en iyi fizige sahip olandir. hepsini izlemis biri olarak soyleyim fizigini sahada iyi kullaniyor. carlos gibi baldir vardir kendisinde maasallah. fiziginin kosu stilini olumsuz etkiledigini dusunenler var fikrimce boyu fizigini kaldiracak kadar iyi. yolu acik olsun.
Fazla duduk calmayip oyunun akisini bozmayan futbolu izlenilebilir yapan kaliteli hakemlerden.
24 nisan 2016 trabzonspor fenerbahçe maçı'nda rezil trabzonspor taraftarı tarafından yumruklandı, tartaklandı, dövüldü. yazıklar olsun bu zihniyete! geçmiş olsun hocam. cana kast var! bu futbol teröristlerine aç davanı!
Trabzonspor - Fenerbahçe maçında saldırıya uğramış hakem.
trabzonspor-fenerbahçe maçında, trabzonun attığı net gol'ü saymayan, ofsayt olan fenerbahçe golünü de orta hakemi uyararak geçeri sayılması yönünde ikaz eden, maçın son dakikalarında verdirdiği penaltı ile taraftarı çileden çıkaran çizgi hakemidir.
gerçekten üzüldüm.

hem arkadan kalleşçe saldırmak.

hem de eşinin çoluğunun çocuğunun gözü önünde muhtemelen.

tipini siktiğimin serserisinin birinden.
Bir kahpenin saldırısına uğrayan hakem. Gidişat hiç iyi değil ülkemde...
üzüldüğüm hakem. bugün hakemliği bırakırsa hakkıdır.
Geçmiş olsun.
asıl mesleği mühendislik olan, istanbul bölgesi süper lig hakemi.
şanssız bir hakem diyebiliriz kendisi için.

trabzon bölgesi hakeminin ağır eyyam yaptığı için tüm hafta tepki görmesinin akabinde trabzon maçına verildi, dikkat çekmeden antalya'yı ince ince doğraması gerekiyordu.

Bu amaçla;

- cornelius'un dirseğini es geçti (geçen sene aynı pozisyonda mostafa mohammed atıldı)
- trezeguet'nin iki sarısını es geçti (bünyiş'i formadan çekiyor + başka pozisyonda bünyiş'in ayağına kasten basıyor.),
- Antalya'nın ilk yarıda net penaltısını vermedi.

avrupa yorgunu şikeci hamsilere hamsik'in yokluğunda bu destek de yetmedi ne yazık ki. rezil oldular.

hamsilere tavsiyem gidip bir adet yaratıcı merkez orta saha almaları. bazen şike yetmiyor gördüğünüz gibi, dorukhan gibi vasatlar yerine topu bilen adamlar lazım.

volkan bey'e de geçmiş olsun diyorum. bu sezon herhalde en fazla 4-5 maç verirler kendisine.
Şuna aut verdin ya git hakemlik falan yapma sen.
verdiği hariç galatasaray' ın bir penaltısını ve karagümrüklü lawrence'a kırmızı kartı vermemiştir. kendisine teessüf ederim.
bugünkü galatasaray karamgümrük maçının hakemi.
yarınki karagümrük - galatasaray maçında akıllarda soru işaretleri bırakmayacak, adil bir yönetim sergilemesi dilenen hakem.
icardi'nin konya'ya attığı golü neden iptal ettirmiş var kayıtlarından izleyin ve gülün.
eski kaşar hakemler sahadaki çömez hakemi nasıl yönlendiriyor iyi izleyin.

https://x.com/sco1905/status/1825943303264891071