1. 1.
  Türk A capella Müzik Grubu. ilk kaydını Mehmet Abi ve Korosu ismiyle ün yapan Yanlızım parçasına gerçekleştirerek 2004 yılında kurulan grup Gökçer Alp (tenor), Atakan Yörük (tenor), Cengiz Ünal (bariton), Tolga Gülen (bariton) ve Kerem Seven'den (bas) oluşuyor.

  bu arkadaşları google'dan aradığınızda bir de şöyle bir şey çıkıyor:

  "Vokaliz"in taleyi sual altındadır. Zaman-zaman Azerbaycanın maddi ve manevi servetlerini menimseyen ermeniler bu gün de öz iddialarını davam etdirmekdedir.

  ama sanırım burdaki vokaliz başka*.
  ... sally
 2. 2.
  aynı zamanda orfeon oda korosu'nun her şeyini organize eden şirketin adıdır. şirketi yöneten ilker ersil de zaten orfeon'da bir tenordur.
  ... shyer
 3. 3.
  (bkz: vocalise)
  (bkz: sergei rachmaninnoff)
  1 ... shyer
 4. 4.
  dun gece laf lafı acıyor programında seyrettiğim ve gercekten cok basarılı buldugum begendiğim,yaptıkları işle buyuleyen grup.
  ... sheloft
 5. 5.
  ilk defa bu gece isimlerini duyduğum ve canlı olarak izleme fırsatı bulduğum müthiş eğlenceli grup.seyircileri de birçok performanslarına ortak etmeleri ve sahnede kendi aralarında şakalaşmaları keyiflidir.
  1 ... premature bebek
 6. 6.
  Adları sanları fazla duyulmayan, buna rağmen konserinde oturacak yer bile bulunmayan harika grup. Komiktirler, eğlencelidirler. Bir loituma havası vardı adamlarda. Valla helal olsun.
  ... ofkeli kalabalik
 7. 7.
  süper bir oluşum olmuş. gerçekten çok iyi bir uyum içinde ve güzel işler ortaya koymuşlar. ilgi ile takip ediyoruz. aralarından bir arkadaş bu oluşumda yer aldığı ve konserler için lig tv de ki spikerlik işini bırakmış.

  http://www.vokaliz.biz/
  ... pink_floyd
 8. 8.
  (bkz: yaz demedim)
  (bkz: yalnızım)
  (bkz: anan var midur)
  ... myxomatosis
 9. 9.
  (bkz: mehmet abi ve korosu)
  ... serbest radikal
 10. 10.
  "Biz repertuvar hazırlanması ve sunumu konusunda akademik bir çalışma yapıyoruz, ama bunu müzikseverlere aktarımımız daha popüler oluyor" diyorlarmış. Demek ki pek de satışa yönelik sayılmazlar. Türk Müziğinde olması gereken bir renk.
  ... jacksparrow