bugün

entry'ler (678)

gecenin şiiri

(bkz: biz bırakmasak)

21 aralık il il kıyamet haberleri

şirince muhabirleri Şirinler, canlı bağlantıda meydana gelen manyetik arızalardan sebeple haber bildirmi yapamamaktadır. arıza giderilemezse çaresiz gargamel'le bağlantı yapılarak son gelişmeler alınacaktır.

eşortmanlı kız çekiciliği

en doğru çekici tanım için :
(bkz: eşofmanlı kız)

mutluluk

gerçeğinin bu dünyada olmadığına inandığımdır.

dört günahın bir sevabı götürmesi

Allah'ın sonsuz merhametinin devreye girip geçersiz kılacağı durumdur.

en çok para harcanan şeyler

daha ayağınıza giymeye çalıştığınız anda bile kaçırıp, verdiğiniz paranın heba olma olasılığı çok yüksek olduğundan, ince çorap demek doğru bir tespittir.

yazarların hayal ettikleri ölüm şekilleri

ille de kocaman kırmızı kamyon...*

besle kargayı oysun gözünü

yaptığın iyiliğin sana olumsuz bir şekilde geridönüşebileceğini ifade eden bir atasözüdür ve maalesef halen geçerliliği çok fazladir.

şerefsizlikte son nokta

bu konuda hep yükselen bir değer söz konusu olduğundan "burası son nokta" denilecek bir yer belirlemek sağlıklı bir yaklaşım olmaz netekim o eşik sonsuza kadar yükselebilir.

şebnem ferah

nerden başlasam, nasıl anlatsam denilesi muhteşem kadın...

erkeğin üstünlüğü

fiziksel üstünlüğü dışında bir üstünlüklerinin olabileceğine ihtimal verilmeyecek bir yaklaşım...

sevemedim ben bugünü

şarkı bir yana bugün yaşadığım sürüyle olumsuzluğun ardından bana göre kurulabilecek tek cümle özelliği taşıyor...

tanrının akılsız olması

doğrudur, zira Allah'ın akla ihtiyacı yoktur lakin bu tür başlıklarda biraz dikkatli olmak kişinin lehinedir yine zira Allah'ın sopası yok fena yapar insanı...

her pkk lı orospu çocuğudur

doğru söze ne denir?... hepsi görünen köylerden, görünmeden haince dümenler içinde kalleşce iş çevirenler olduğundan yapılan tesbit doğru ve yerindedir...

muammer kaddafi nin ölüsünün yerlerde sürüklenmesi

daha rahmetlinin ölümünden önce ele geçirdikleri ülkenin petrollerini paylaşan bir yönetimden yiyecekleri kazığın farkında olmayan arapların, bir kez daha akıl fukarası ve islamiyetle bağdaşmadıklarının göstergesi olan bir eylemdir...

sen beni arama ben seni ararım diyen erkek

kesin yavaş yavaş topuklamayı düşünen sevgili örneğidir karşı taraf da buna göre yeni bir strateji belirleme zamanının geldiğini anlamalıdır...

tayyip erdoğan ın soğukkanlı olun çağrısı

kendisine sonsuz itaat edip soğukkanlı ola ola kanımız dondu, daha ne yapalım?!...

ertuğrul günay ın ağlaması

eylemin "ağlarsa şehitlerimin anası ağlar, gayrısı yalan ağlar" denesi durumdan öte bir inandırıcılığı yoktur...

hastası olunan sözler

başkalarının işine burnunu sokmaya gelindiğinde; kimse, konuyla ilgisi olmayanlarla boy ölçüşemez... victor hugo

guatr

gizlisi var, saklısı var... ama her halukarda insan metabolizmasında ciddi arazlara sebebiyet veren illet mi illet bir hastalık...