bugün

Heyecanla beklenen saha.
http://galeri.uludagsozlu.../r/vodafone-arena-580468/

ŞUNA BAKIP HEYECANLANMAMAK ELDE DEĞiL.
STATLARIN ŞEHiR iÇiNDE OLMASINA HALA KARŞIYIM. AMA GÖRÜNTÜ ON NUMARA.
agustos 2014te bitecegi soylenen fakat agustos 2015e bitip bitmeycegi bile kesin olmayan stadyum.
dalga geçilir gibi şubatta açılışı yapılabilinir diye haberler çıkıyor. yok artık ebesinin gözü...

bu sezona mümkün değil yetişmez o stat.
yapimi bitmeyecek stattir.
bittiğinde maddi manevi getirileriyle, önümüzdeki yıllarda kupalara ambargo koyacak beşiktaşımızın mabedidir.
Stadın inşaatını üstlenen firmanın genel müdürü tarafından yapılan açıklamaya göre mayıs ayında bitirilecek olan Beşiktaş'ımın yeni mabedidir. Bu sezonki son birkaç maç burada oynanabilirmiş.

Belki de şampiyonluk kupasını burada kaldırırız. Vallaha süper olur lan.
bizim 13 numara stat abimiz olur kendileri.
(bkz: stat abi)
Hayalleri kurulandır. Umutla beklenendir.
geliyor bizim evimiz bekleyin renkliler çok az kaldı.
seneye yetişecektir. maçlarımız bu stadda oynanacak. bitecek bu gezginlik.
dün itibariyle çekilmiş fotoğrafını galeriye ekledim. 21 aralıkta kaba inşaat bitecek demişlerdi .doğru söylemişler gibi duruyor.
şimdiden bir futbol sever olarak söylüyoruz. bu yüksek beklentilerle ve yüksek emekle yapılan bu tür son teknoloji barındıran

statlarımızda burak yılmaz gibi futbol katili insanları izlemek istemiyoruz.

hagi nin alex in sergen in ölüsü gelsin oynasın ama yeteneksiz ayaklar o çimlere basmasın.

bu arada kaba inşaatı yaklaık 1 ay sonra bitecek olan bu mabedin temeline katkı yapan herkesden allah razı olsun.
10 gün içindeki gelişimi bile gözler önünde. 21 aralıkta kaba inşaat bitiyor. çatının yerleştirilmesi yapılacak. çatı bittiğin an çimlendirme başlıyor.
Bitse de kombine alsak.
tamamlandıktan sonra anahtarı sembolik olarak slaven bilic`e verilmesi gereken yeni inönü stadı.
Hızlanmış inşaattır. Evet bu saatte düşündüm bunu. Bizde sakat çok muydu ?
türk telekom arena ile hemen hemen aynı oturma planına sahip stadyum.

fenerbahçeli arkadaşlarla tribün muhabbeti yaparken hangi tribünde oturduğunu anlayana kadar aradan 15 dakika geçiyor.. beşiktaşlılar da aynı sorunu yaşamayacağımız için sevindim açıkçası..

"bana blok numarasını söyle sana stada bakış açını söyleyeyim."

http://www.bjk.com.tr/med...dafone-arena-fiyatlar.jpg
besiktasimin cok buyuk basarilari yakalamasini istedigim stadtir.
Ilk açılış maçına, iki elim kanda ve cezaevinde olmadığım sürece gideceğim stadımız.
Güzel bişey çıkacağa benzeyen yeni kartal yuvası.
stad hakkında bugün haziran ayına yetişmeyeceği belirtilen bir gazete haberi var. yetişmeme ihtimali tamam var ama çatı için fransızlar ile konuşulacağı gibi saçma bir yorum yapılmış. stadın kaba inşaatı tamamen bittikten sonra çatının hazır halde getirilip kurulduktan sonra vinçler yardımı ile kurulacağı baştan belli. yani stadın çatısı hazır bekliyor kaba inşaatı tamamlayıp çatıyı taşıyacak kolonları tamamladığın anda çatıyı kuracaksın zaten. bu kurulum sırasında saha içinde devasa vinçler olacağı içinde çim ekme işini sonrasına bırakıyorsun. tahminin mayıs ayı başında stadın çatısının kurulmuş olacağı ve çimin ekileceği şeklinde. haziran ayına stad hazır olur ama çimler daha oturmadığı için yeni sezonu beklemek ilk maç için çok daha iyi olacak. medya beşiktaşım ile ilgili saçma haberler yapmayı bıraksa iyi olacak.
1 haftaya tüm kaba inşaatı bitiyor. çalışmaları çok hızlandığı belli oluyor. sabırsızlanıyorum.
Gelecek sezon üniversitem istanbulda olursa her macına gideceğim stad. Evime 1 saat uzaklıkta. Olimpiyat cok soğuk oluyor hemen biter inşallah.
https://www.youtube.com/watch?v=q_V4Iouy8x0
güncel Önemli Başlıklar