bugün

Burada entry kasacagina gidip hewal arkadaslarinin yaninda isid'e karsi catismasini tavsiye ettigim... yoksa ortada savunacagi bir teror orgutu kalmayacak.
yürü aslan parçası diyeceğim yazar.
kütahya eskişehir savaşlarından bahsederek neyi kastediyor anlamadığım yazar. cidden anlamadım lan.
yok bak siz de çekilmişsiniz diyorsa o savaştan sonra biz yunan'ı durdurduk sonra da topraklarımızdan attık. eğer dalga geçiyorsa-ki sanmıyorum- savaşın sonrasında olanları da okuması lazım.

edit: okuyorsa yeşillendirsin de bir zahmet anlatsın.
(bkz: peşmerge kaçıyor diye havlayan ırkçı köpek/#25218447)

oku da öğren bakalım.
ota boka "ırkçı, faşist" diyen, hastalık derecesinde bölücü terör örgütü yandaşı yaşam formu.
Kral yazar. Varlığı sözlüğe renk katıyor.
Klavyesine kuvvet.
Mardinli serseri.
(bkz: hem kürt hem galatasaraylı olmak/#25221798)

her alanda altımda kalan yazar. laf geçiremediği gibi sporda da tuttuğum takım sağlam geçirdi.

not: bal-kes.
sözlükten uçurulmasi gereken yozgatli kürt.
Dünün kötü entrylerine 6 tane entry sokarak herhalde sözlük tarihine geçmiş olan yazardır.

Hoş gelmediği gibi boşta gelmiş, dikkat edin kürt demiyorum (kürtlere hakaret etmenin hoş olmadığına inanırım) PKK kafalı yazar.

Silik yiyeceği günü dört gözle bekliyorum.
Pekek*li , kürt millyetcisi yazar.
Odtü de sosyoloji okuyan ve kendini entellektüel kesimin bir parçası zanneden; tarih ve edebiyat bilgisi vasat bireyimsileri andıran yazarımız.enteresan bir kişilik.mumyalanıp sergilenmesi gerekir.

Edit: her ay belirlediğim; "uludağ sözlük'te kafa siken cahil kürt" bu ay kendisi oldu tebrik ederim.

Eşkişehiy-kütahya şavaşında şu kaday tüyk aşkeyi kaçtı tamam mıı.s.s.
k*rt üzerinde yorum yapmaya değmez
konu kilit.
her gün sol framede adı görünen tanımadığım yazar.
Bazı çapsızların entry lerinde haklı olduğunu gördüğünde "kürt bu kaale almayın" diye sövdüğü kaliteli yazar.
muhtemelen kürtçe bilmeyen vasat kürtçülerden birisidir*. sıkıştığı yerde insanlara ana-bacı küfredecek kadar da karektersiz yazar.
sinir bozan bir "tip"

ermenilere ve pkklı kürtlere büyük bir nefretim vardır, elimle derilerini yüzsem yinede içim rahatlamaz. bu iki o.ç sözde milletin ve onları savunanların, yandaşı olanların amk.

sanırım mesaj alınmıştır sayın yazar.
cigolayt adlı silik kekonun yeni kullandığı hesap. *
Artık kürt mağara sözlüklerine gitmesi gereken keko.
Burası foşist uludağ.
her eleştiriye, hakkında yapılan her negatif yoruma; başlıklarında fikirlerine yönelik her eleştiriye -hakaret ve küfür olmasa da- cevap vermezse ölecek hastalığından muzdarip bir kürtçü.

diyor ki "kürtleri diğerlerinden üstün gösterdiğimi yazdığım bir enty gösterin" lan ırkçılık için senin ölçütün bu mu? senin yaptığın şeyin adı kürtçülük ve türkçülüğe nasıl ırkçılık diyorsan kürtçülük de ırkçılıktır. pkk'ya gerilla diyeceksin, cesetlerine şehit diyeceksin, pkk'nın kürtlerin özgürlüğü için savaştığını yazacaksın; sonra da "ben ırkçılık yapmıyorum" diyeceksin. şimdi pkk'ya "kürtlerin savaşçıları" denilmesi seni kürtçü yapmıyor mu?

az sus da motorun soğusun la az sus.

--spoiler--
kürt milliyetçisi, kürt ırkçısı veya kürtçü değil
--spoiler--

necisin sen o zaman? modern zaman don kişot'u mu? kürtçü değilsin de nesin söyle de bilelim. salyalarını akıta akıta yazıyor, her şeye cevap veriyor. sorsan tek haklı o. ithammış ona kürtçü dememiz, kürtçü ithamını ispat etmemizi istemiş beyzademiz. her entryde türklere, uygur türklerine laf et, pkk'ya toz kondurma; sonra da "kürtçü ithamını ispat et" diye anır dur orta yerde. ettiği küfrü de kendisine iade ediyorum, zira kendisinde daha iyi duruyor.
(bkz: kürdün lütfen)
(bkz: kürder misiniz)
sırf kavga çıkarmaya gelmiş vasat bir trol. hadi ciddi ciddi yazsa bak bu yüzden böyle durum bunu gerektiyor insanlık falan dese anlayacam ama yok. yok uygurlar dağ çinlisiymiş, yok azerilerin soyismi -ov ile bitiyormuş, peşmergeye yavşak diyen türk ordusuna baksınmış v.s. kendince ironi yaptığını zannedip insanları kızdırmaya çalışıyor. zora gelince de ana-bacı küfürler ediyor. moderasyon başlıkları ayrıştıracağını trolleri temizlese sözlük için çok daha hayırlı olacak.

not: sadece kendisini değil; izmir, eşşek, yenge, parkta yiyişen türbanlı, mum söndü tarzı yazılar yazan bütün trollerin sözlükten gitmesini diliyorum. az ötede inci sözlük var gidin takılın güzel güzel.

not 2: kürtçe bilmeden kürtçülük yapması ayrı bir ironi. insanların soyadlarına bakacağına anadilini bilmediğine yan biraz.
nur topu gibi trolldür. ona molotoflar atarak ufak ufak şımartabilirsiniz.
kendisini tanınam âmâ bu sozlukteki şovenist ve milliyetçi çocuklara anlayacağı dilden konuştugu için fikren destek verdigim kürt arkadaştir.
"uygur" türk'lerini yerip, onlara dağ çin'lisi demesiyle beraber büyük bir yanılgı içine düşen yazar. "Uygar" kelimesini uygur'dan alıp bünyesine katan bir dil ile burada uygarlıktan hala daha nasibini almaya çalışan bir milleti savunur. asıl işgaciler kim imiş araştırması gerek ayrıca.**
güncel Önemli Başlıklar