bugün

Silik diye sevinenler sevinmesin yeni nickiyle kesinlikle aramızdadır.

Aslında fena insan değil, sadece hayata karşı çok öfkeli. Hepimiz sıkıntılıyız, hepimizin hayatı zor, ama etrafa öfkeyle saldırmak, yaklaşmak gereği duymuyoruz arkadaşım.
(bkz: #26325206)

silikken bir kaç hobi edin canım...

(bkz: herkes gider biz kalırız)
Yüksekova havalimanına uçmuş şahsiyetsiz.
silik olmuştur.
(bkz: onuncu nesil silik)

Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler. Bir vatan haininden daha kurtulmuş olduk.
Pkk sempatizanligi yapan bir piç. Umarım uludağsozlük moderatorleri gereğini yapar.
muhtemel bir yengeci k*rttür.
görsel
http://galeri12.uludagsoz...4%B1-%C5%9Faka_796004.png
amk klavyesi yakinda gtune girecek bir it. yok oyle klavye basi bir hayat amk. kimseyi bilmeden, kendini ozgur hissederken, vatana ihanet ederken olur her sey. az dur amk. bazen nerede kimler yaziyordiye dusunmek lazim, dimi it?
http://m.uludagsozluk.com/e/29673066/
Sen gormek istedigini gor, istersen kobralar tarafindan anasi sikilen pkkli kardeslerinin videolarini yolliyim mutlu mutlu izlersin.

görsel
Açık açık pkk terör örgütünü destekleyip hâlâ yazar olarak barınabilen zevat.

sessiz kalmayın, şikayet edin. Barındırmayın böyle hainleri aranızda.
1 yazar.

Dün yapılan operasyonlarda birçok leş alınmış, Sabah sabah sevindireyim kendisini. görsele bak;

görsel

Edit: bunu da tartışma var diye silecek moda peşin not: gayet iyi yüreklilik ile paylaşılmış bir resim bu. *
bölücü bir vatan haini.liberalmiş sözde. sallamayın bunu.
görsel
ensest ve berdelin yeni prensi.
Silik yazar.

(bkz: gelecekten entry girmek).

Edit : 12 saat geçmiş ya bu kadar erken beklemiyordum kuzum. Agsaushahdjsjssn dur dur gülmesem olmazdı. Ahsaushajsnajzjajzajxnskzmsm
Nick altına yazılanları üşenmeden tek tek modlara şikayet eden bir yazar. Çocuk herhalde eleştiriyi kaldıramıyor.

Ağlayacağını söyleseydin yazmazdım, ayıpsın.
Bu nasıl nick lan dediğim yazar.
Hayırlı gülmeler yazarı.

görsel
görsel

Bu capsi hediye ettiğim yazar.
Madem Türkiye yı sevmiyor neden kuzey ırak a gitmiyor sorusunu sorarım.
Sanırım kürt isyanından falan bahsediyor kendisi.
Hayallerde yaşamayı bırakıp ortadoğu da kurulmaya çalışılan kürt kantonlarında hizmet vermesini tavsiye ediyorum.
(#29654656) sen böyle demişsin ama altında kalır mıyız?

(bkz: büyük taarruz iş coming)
kürt ırkçısı abd maşalarının destekçisi. liberalmiş. duy da inanma amk.

bunlar daha neyi savunduğunu bilmiyor.
Dönek aynı zamanda da milli benliğine karşı duran birisi. ilginç.
(#29559332) Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa zamanında bu yazar -bu nick de dahil onlarca fake veya başka nickler altında- azılı bir akpli, azılı bir sağcı, azılı bir rte sevdalısı değil miydi? Şimdi sağcılara, akp'ye laf atar, çomar der olmuş.

Allah kimseyi fırfır bir dönek yapmasın.