bugün

bugün çıkarıp masaya vurmuştur.
https://twitter.com/Sarpe...40957572500840450/video/1
kayserispor maçının doksan dakikasını dikkate alıp video olarak avrupanın elit takımlarına göstersen 50 milyon euro der ve satarsın. attığı çalım ve özellikle 2. golü akla zarar kalitededir. benim diyen futbolcular yapamaz.

bu sezon attığı goller ve attığı çalımlarla muhteşem bir kolaj oluşturulabilir lakin yaptığı saçma sapan hareketler ve kaçırdığı gollerle de video yapılabilir.

et mi balık mı yada tavuk mu ne olduğunu anlamak cidden çok zor

her maç bir şekilde 11de yer almalı ve bence bonservisi de 7-8 m euroya kadar alınabilir. tek şart alacağı ücret yıllık 3.3 m euro olmamalı. maksimum 2.5 m euroya anlaşılmalı.
son dakikalarda gol atmaktan başka bir s.ke yaramayan vasat top tepici...
Attığı çalımı 20 kez izledim.gerçekten çok ilginç.
Beşiktaş'ın sempatik kanat/forvet oyuncusu. Şimdi şöyle bir durum hayal edin; Cenk, Talisca ve Aboubakar bizde kiralık oynayan oyuncular olsun.Sene sonunda bonservisleri alınacak olsun. Sadece şut çekiyor diye kadroda olan Talisca mı? Sağlam defans oyuncuları arasında kaybolan Cenk mi? Yoksa bu fiziğine rağmen böylesine hızlı ve bileklerine hakim Aboubakar mı? Başka sorum yok hakim bey.
"Vansa abubaka" diye ağzını eğip bükenlere inat "vinsent ebubakar" diyoruz.
''dünyanın en iyi futbolcusu' diye espri yapmaya çalışanları göstermiştir sağolsun.
çok yaratıcı bir espri gerçekten !!!

diğer sığırda ''son dakikalarda gol atmaktan başka işe yaramayan'' demiş. ''allahım akıl dağıtırken bunları neden es geçtin, kurban olduğum'' diyesi gelir insanın.

tanım; kayserispor maçında 2 gol atan forvet. galibiyet için yeterli olmadı belki ama, en azından cenk'ten formayı alacağı kesin gibi.
ilk geldiğinde bidon dedim adam adeta bana nispet yaparcasına oynayarak beni şaşırttı.

adam her türlü atıyor.
2 senelik ömrü var bjknin farklı boyutta bir snejderi fakat snejder söndü onun 2 senesi var.
genç eneramo.
bugun kesin golü var afrika afrika.
Yine sıçtı takımın tam orta yerine.
Beynine s.ktuğum...
adamsanız girin lan sahaya hakem kovalamaya ahahhahha.
amını ırzını siktiğimin salağı, turu geçsen ne kaybetsen ne..Bize gelen bize benziyor aq..Ben olsam yüklü para cezası veririm, kalmıyor mu siktir olur gider.Gol atıp daha yarım saat dolmadan rakibe kafa atan adamdan ne olur aq
Ama suç bunlarda değil, bunların götünü yalayan yarak türk medyasında
Kiev maçında da götlük yaptıydı daha fark çok yoktu. Disiplinsiz pezevenk.
Orta sahada rakibe kafa atarak takımını on kişi bırakan profesyonel futbolcu.
(bkz: yavşak)
Senin Kabile reisini sikeyim aboubakar.
Ulan yapılır mı o hareket !
Kanser başlasın.
tuhaf insan gördüm ama boylesini gormedim arkadas. tam secmece karpuz bu adam. maca super basliyo cosuyo filan sonra tak kirmizi kart. bos kaleye atamiyo sonra tak doksana cakiyo. cins.
(bkz: 16 mart 2017 ırkçı olmam)
tur giderse bu mal yüzünden net. tur giderse verin eline parasını defolsun gitsin. ligi onsuz da kazanırız.
mal amk. beşiktaş bu gece elenirse bunun tek ve en büyük sebebi kendisidir. 2-1 öndesin 1 gol atmışın morallisin bunu mu yapıyon. beyin yerine saman var yemin ederim.
Olm şaka mısın sen?Neden herife kafa atıyosun amk,şimdi otur 45 dk dua et.
Bak kufretmek istemiyorum kardesim guzel takimimin oyuncususun ama bu mactan sonra sana guzel bir ceza verilmeli istersen her mac 80 gol at. Bu profesyonellige yakismaz besiktas bunu kaldirmaz artik. Turu da gecsek sen bu takimi haketmiyosun bu taraftar seni bagrina basiyor senin yaptigin hareketlere bak. Uzgunum ama sezon sonu gonderilmeni umuyorum. Seni guzel ve golcu hatirlamak isterdik simdi sadece kara bir lekesin.