him grubunun vokali love metalin yaratıcısı vampir olduğunu söleyen dünya tatlısı
boyle ne erkek,ne kadin androjen gibi bir tip.
ama sesi oldukca iyi ve oldukca erkeksi *
göz kalemi ve beresiyle dünyanın en çekici ve muhtesem sesli solisti....

(bkz: uğruna ölünecek insanlar)
(bkz: verilecek insanlar)
apocalyptica'nın çaldığı bittersweet şarkısında the rasmus ile düet yapmıştır. Aynı zamanda astım olmasına rağmen günde 6 paket sigara içtiği dedikoduları doğruysa yakında kanser olmasını beklediğim insan...*

(bkz: allah korusun)
erkek güzeli bi dönem homo olarak yaşamışlığı vardır ama şu an gayet düzgündür son zamanlarda eskisi kadar yakışıklı olmasa da biz onu severiz dinleriz
tam adı ville hermanni valo'dur.Finlandiyalıdır ve him(his infernal majesty) adli gothic metal grubunun vocalistidir. güzel yeşil gözleri vardır, hele ki joy and sorrow sarkısının klıbınde bı bakıslar atar,off ki ne off
Şiddetli astımına karşın pöfür pöfür sigara içmeye devam eden, The Agents'la seslendirdiği hoş parçalar olan amca.
makyaj yapan en seksi erkek sıralamasında en üstte yer alacak insandır.beni acaba gaylerden mi hoşlanıyorum diye tereddüte düşürmüştür.
him grubunun şeysi. feminen görünümlü olmasına rahmen gerek sesi gerekse tavırlarıyla ziyadesiyle maskulen olabilen enteresen bir müzik adamı.

kliplerinde, yüz güzelliğini ön plana çıkarmak için kendisinden daha az güzel ve erkeksi yüz hatlarına sahip bayanları oynatması gözümden kaçmamıştır.

join me in death, wicked game kliplerindeki bağyanlar, bu duruma iyi birer örnektir.
o kadar sigarayı boşuna içmemiş adam dedirten bir sese sahiptir kendisi.
karizma nedir sorusunun cevabı kişi.
http://www.youtube.com/watch?v=G_LqHaCnKOc
son klibinde görülmüştür ki, o bir şaraptır ve yıllandıkça daha hoş olmaktadır.
gerek şarkının ortasında fıs fıs nefes çekişi ile gerekse yazdığı 1 sayfalık şarkı sözünden 5-6 tane şarkı yapması ile kendinden yeterince nefret ettirmiştir. amma velakin her yerde grubunun kravat, bileklik, rozet... vb. gibi envaterlerine ulaşabilirsiniz. *
summer wine adlı şarkıda kendini aşan şahsiyet. him ile tüm bağlarını koparsın, solo takılsındır. yıllardır him dinliyoruz, grupla çalışırken sesi çok boğuk çıkıyor, halbuki natalia ile söylerken çok net ve seksi bir sese sahip olduğunu anlayabildim.
johnny depp familyasından.
insanda güven hissi uyandıran haşmetli bir sese sahip sanatçı insan. *
imaj pazarlayan grubun cinsellik pazarlayan vokali.
dream tv deki him haftasonundan sonra kendime gelemememe neden olmuş insan diyerek hakaret etmek istemediğim tapılası yaratık.
annemin dahi beğendiği, yakışıklı ötesi, him grubunun bas sesli vokalisti.
bana bir yemin sözcüğü olan valla billa'nın türeviymiş gibi gelen *, kadın mı erkek mi belli olmaya him grubunun solistinin adı..
(bkz: vileda)
her görüşünde insanı -varsa- erkek arkadaşından soğutan taş şahsiyettir.
(bkz: finlandiyalı erkeklerin acayip taş olması)
sesinin gittikçe kötüleştiği kanısına varmamla birlikte sigara ve içkiyi azaltmasını temenni ettiğim him solisti. hatta tümden bırakması bile şart olabilir yakında.
atina konseri için gittiği yünanistan' da, uçaktan iner inmez "burdaki herkes seni çok seviyor ville" diye mikrofon uzatan yavşak muhabire acıyarak bakıp, kısa ve net olarak; "tabi ki herkes değil" kelamıyla beni ve muhabiri dumur eden müzik adamı.

(bkz: ohh yeah)
finlandiya'dan lordi gibi canavarda çıkıyor ville valo gibi bebek yüzlü karizma kişisi de çıkıyor.
tanım: erkek güzeli.