bugün

Bazen derin sulara balıklama atlamayı seven , güzel entryleri olan dik başlı yazar..
görsel

Selülitli göt mü ?

Hastasıyım...
görsel
Arkadaşlar entryleri okumaya değer görmüyorum rica etsem biri özelden anlatır mı?
Bu arada ben zallı tutuyorum.
Sucuklu arkadaş gereksiz şeyler söylüyor. Ben sucukluyu kınıyorum. Terbiyesizlik yapıyor. Kıza rahat ver arkadaş.

Selulutmüs, koca burunmuş 31 miş. insanın adabını asabını bozduracaksın pez.menk.

Hadi dağılsın herkes. Haydi herkes eve çocuklar.
çocuk musunuz gençler? ev@.
"benim mememi bacagimi gormeye ne acmissiniz be"

Hanım abla olayı kişiselleştirme bunlara meme olsun da kimin olduğunun bir önemi yok yani.
O değil de kavga varmış. Konu ağır.

Konu hassas. Erkek gibi davranmaya davet ediyorum bazılarını. Oğlum o ne biçim bir konuşma? Ne demek bu? insan olun adam olun!
Geçenlerde çocukluk fotosunu paylaştıydı. Abbowww diye tepki verdiydim ben de. O ne biçim bir şeydi kardeş. Sonra toplamış nasıl olduysa.
natalie flynn uzun süre bkm'de mesut karakterini canlandırdıktan sonra aramıza geri döndü.

burun reis *
burnunu yalamak istiyorum. gerçi eski halini yalamak istiyordum ama yeni halini de yalarım sıkıntı yok.

burun reis.
sözlükte tren oluşturduğu bilinen tümörcü reyiz diyorlar..

allah utandırmasın amin, ev@.
Kes sesini bluvelve. Ay prdon sucuk yumurta.
Fiziksel özelliğini bilmem ama kafası çalışan, boş olmadığını düşündüğüm bir yazardır.
vatan haini heralde seri eksiler gelmiş. twitterda takibe takip diyen hatunlar bu kadar linç edilmiyor tamam abi cinsiyeti kız diyede like atan zihniyetten gına geldi. her iki durumada evrilebilitesi var
Şuna söyleyin allah hakkı için fotoğraf atmasın bak piksel kaybı oluşturuyor.
Harun mu değil mi?
bigfreya oldu artık başlık açılımış hakkında.
vay anam vay neler dönmüş.
arada mesajlaştığım tatlış insan. var olsundur efenim.