1. 1.
  her yaştan erkek ve kadın yazarın bulunduğu bir komünite bünyesinde "am kokusu" şeklinde başlık açabilecek seviyede olan, penisiyle beslediği egosunu etrafa saçan insanın başını döndüren, ağzını sulandıran kokudur.

  sanal değil de gerçek hayatında bu tabiri kimsenin suratına söyleyemezsin değil mi?

  bunu sen de biliyorsun,

  ben de biliyorum.

  edit: başlık düzeltilmiş
  43 -38 ... double cross
 2. 2.
  insan parfüm için bu siteye girerse duş alması gerekebilir. ne biçim sitedir arkadaşım o öyle, koku yapmışsın eyvallah, olur tabi, koku bu.. e peki neden sen cıbıl cıbıl fotoğraf koyuyorsun. senin açılış törenlerin nasıl olur bilinmez. bir de kokusu olan yer başka sen bize meme gösteriyorsun. ilginç tabi..
  3 -5 ... kolibalili
 3. 3.
  (bkz: vulva original)
  9 ... tarumar
 4. 4.
  parfümünün reklam filminde internet sitelerinin vurgulanışı beni hayran bıraktı kendilerine. veya her kim düşündüyse bu ismi. smell me and dot cum vari bir şey oluyor.
  3 ... herostratos
 5. 5.
  (bkz: himfss himffs am kokuyor)
  11 -2 ... martilarisevenadam
 6. 6.
  o amla işeyip, ya da genel olarak söyleyim; o am sAYESINDE DÜNYANIN DÖNDÜĞÜNÜ, KENDILERININ DOGDUGUNU, VE TUM MAHLUKATIN UREDIGINI BILENLER NEDEN YAZIYA DOKULDUGUNDE SÖZLÜKDEN SOGUYOLAR ANLAMIYORUM "AM"INA KOYAYIM.
  18 -10 ... martilarisevenadam
 7. 7.
  tanım: bir koku.

  ayrıca neymiş? böyle şeyleri zaten biliyormuşuz, ama yazıya döküldüğünde sözlükten soğumamamız gerekiyormuş(muşmuş).. herkes babasıyla annesinin yaptığı bir seksi anlatsın o zaman, nasıl olsa o olayla geliyoruz hepimiz dünyaya. saklanacak utanacak bir şey yok değil mi?

  (bkz: düz mantıklı tipleri bile yazar yapan modlar)
  27 -7 ... karin
 8. 8.
  şişesi mükemmelmiş bu kokunun. çok amaçlı bi şişeymiş. sözlük aygırları canları sıkılınca ters çevirip üstüne oturabiliyorlarmış.
  14 -8 ... gonul diyorum akil diyorlar
 9. 9.
  sözlükte olmasına inanamadığım iğrenç ötesi söylem. yazı , başlık , laf sıçmak ne dersen de artık. bence vajinadan başka birşey düşünemeyen , eli penis kokan abazan söylemi.
  19 -6 ... bambu
 10. 10.
  yapılsa afiş açısından ilgi çekici, merak uyandırıcı bir filmi ismi olabilir.
  (bkz: artı 18 lik filmler)
  2 ... mormezar