bugün

gökçek vederson dallamasının önünün bir an önce kesilmesi adına fenerbahçe ye transferi mecbur kılmış talihsiz futbolcu.
yeşil sahada kutup ayısıyla temas yaşamış bedevi. acil şifalar diliyoruz.
saracoglu zemininin fenere olan maaliyeti. yazik oldu. gecmis olsun.
tam formayı kapmışken sezonu kapatan genç oyuncu. bir galatasaraylı olarak sakatlanmasına üzüldüm...
antu.com'un jo'nun sakatlanması sonucunda gösterdiği tepkiye bakıldığı zaman sakatlanması normal sartlarda galatasaraylılar için hiçbir sey ifade etmemesi gereken futbolcu. ancak antu.com'un seviyesizliği ve ileri zekalılığını göz önüne aldığımız zaman hiçbir galatasaraylı taraftarın bu ileri zekalı insanların seviyesine düseceğine inanmıyorum. uğur boral her seyden önce bir insandır ve ekmeğini futboldan kazanmaktadır. hele de bağların kopması kadar kötü bir sakatlık yokken. umarım iyileşir ve sahalara döner kısa zamanda.

(bkz: allah ın sopası yok)
Bursaspor maçında sakatlanarak sezonu kapatan talihsiz oyuncu.*
sezon sonu caddede birlikte omuz omuza yapacağımız çocuktur uğur.

(bkz: ah be oğlum)
adını sol frame'de görünce fenerbahçe sevilla ile maç yapıyor sandığım futbolcu.

bu sezon pek forma giyemedi ama iyi futbolcudur. geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.
acil şifalar dilediğim futbolcudur, umarım bir futbolcunun geçirebileceği en ağır sakatlığı geçiren uğur bir an önce kendini toparlar.
Fenerbahçede oynamasına rağmen sempati duyulan genç futbolcudur. Geçmiş olsundur.
en kısa zamanda sahalara dönmesini istediğim yetenekli sol kanat oyuncusu. iyi ki bizim takımda değil yoksa futbol hayatını bitirebilirdi bizim sağlık ekibi.

(bkz: galatasaray sağlık ekibi)
ligin ilk yarısında da çok fazla forma giymediğini göz önüne aldığımızda sakatlığı fenerbahçe için çok da önem arzetmeyen futbolcu.
tam kendini bulmaya başladığı sırada şanssız bir sakatlık geçirerek sezonu kapatmış futbolcu. inşallah en kısa sürede sahalara döner.
tam toparlanmışken bir şanssızlık sonucu yeniden sahalardan uzak kalmıs oyuncu.
geçen hafta tam "içine messi kaçmış" dedirtmişken sakatlanan futbolcudur. acil şifalar dilenesi, sakatlık sonunda sevilla maçlarında alves'i yerlerde süründüren performansına kavuşasıdır.
Bir kaç hafta süper oynadıktan sonra sezonu kapatan talihsiz futbolcudur.
Sol kanata transfer yapılmazsa vederson'a kalacak takım. *
"bir maç oynadı ya sezonun kalanında yatar" eleştirilerini maalesef çok talihsiz bir şekilde doğrulayan futbolcu, ben istikrar yakalayacağı konusunda hala umutlu olanlardandım.

talihsiz çocuk.
fbtv'de seyretmiştim söyleşisini. boş vakitlerinde futbol maçı seyretmezmiş. sevmezmiş çünkü. anlamakta zorluk çektim doğrusu. bir futbolcu futbol maçı seyretmeyi sevmiyor. hadi onu geçtim. bir insan mesleği ile ilgili gelişmeleri takip etmez mi? bir doktor düşünebilir miyiz mezun olduktan sonra bu bana yeter deyip kıçını yayan. haliyle futbolcu da mesleğindeki yenilikleri, kendi dışındaki futbolcuların ne düzeyde oynadıklarını kısacası dünyada futbol "nasıl oynanıyo acep" diye en azından bi merak eder. hiç olmadı kendi bölgesinde oynayan diğer futbolculara bir bakar. tabii bu açıklamasıyla bir anda her şey anlam kazandı. sahada ne yapacağını bilmeden dolaşmasının varmış demek ki bir hikmeti.

unutmadan; ttnet miydi türk telekom muydu afrika temalı bir reklamı vardı. hani afrikalı küçük çocuklar bizim futbolcuların isimleriyle top tepiyorlardı. bu arkadaşımızın da ismini zikrediyorlardı. idolü uğur boral olan bu çocuklara seslenmek isterim. ey kara afrika'nın kara bahtlı çocukları; saçmalamayın lan.
menisküsünde yırtık olduğundan yarın tekrar ameliyat olacağı ve en az 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan şanssız fenerbahçe futbolcusu.
dünkü spor servisinde mehmet demirkol.. ''-sevillia maçı dışında gördük ki bence yanlış anlamısn futbolcu değildir kendisi'' demiştir.
bir fenerbahçeli olarak özlediğimiz futbolcudur. fenerbahbahçede sol kanat sorununu bitirecek futbolcudur. stoch'dan ve dia'dan daha iyidir.
kötü bir futbolcu olsada alves i folloş ettiği bir gerçektir.
yaşayıp yaşamadığından şüphelendiğim fenerbahçeli futbolcu.
cska'ya attığı golleri, daniel alves'i çaresiz bırakışını, chelsea maçlarında takımı ateşleyen futbolunu unutamadığımız, futbol hayatı sakatlıklar yüzünden büyük darbe almış, çok özlediğimiz, yetenekli futbolcumuz...
fb tv'yi ne zaman açsam röportajına rast geldiğim talihsiz sakatlık yaşamış sol kanat oyuncusudur.
en kısa zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle.
güncel Önemli Başlıklar