bugün

Nefret ettiğim yolculuktur.

Arabada uyuyamam da..
dinlendirici, düşünceleri gözden geçirip kafa boşaltmaya yarayan yolculuktur. herkes uyumaktadır, otobüsün içi karanlıktır, sağınızda / solunuzda uzanıp giden manzarayı izler, geçmişinizi, geleceğinizi gözlerinizin önüne getirir, düşüncelerin zihninizden akıp sonuç aramasına izin verirsiniz.
Yanında sevdiğin ya da bir arkadaşın varsa oldukça eglencelidir. Yoksa uçak denilen bir alet var, manyak mısınız?
Sosyallerin yaptığı asosyallerin de yapması gerekendir.
şiir yazmak için mükemmel bir fırsattır.
Uçaklar en iyisidir. çünkü arkadan gelen ayak kokusu ve çocuk ağlaması birde işin içine dangalak bir muavin varsa ızdırabdan farksızdır.
Bana bırakılsa ışınlanma bulunana kadar yapmayı tercih etmeyeceğim olaydır amma bırakmıyorlar işte.
Konuşacak kimse olmayınca hele ki ankara yolu gidiliyorsa sıkıcı olan yolculuktur . Pazar günü mecburen gideceğimdir.
kara yolu ise sıkar. gerçi uçak da sıkar. 1.5 saatlik uçak yolculuğu bile sıkıyor adamı.
Şu anda yolu yarıladık. Bi eve ulaşsaydık iyiydi. uyuyamıyorum da.
Çoğu zaman insana bıkkınlık getiren bir yolculuk türüdür. Ancak yanınızda kafa adamı diye tabir edilen arkadaşlarınız varsa, uzun yol tadından yenmeyen bir yolculuk haline dönüşür.
ilk bir kaç saatten sonra beni sıkan yolculuk çeşididir. Göt çürür.
çok uzunmuş amk. aartvinden istanbul a gittin mi hiç?
keyfine varmak için olumsuzluk antenlerinin kapalı olmasına dikkat edilir.
Düşünmek için iyi bir yol.
Güzel bir yol arkadaşıyla idealdir. Evet.
6-8 saat arası yolculuklara uzun yolculuk diyen yazarları görmemize vesile olmuştur.

18 saat yolculuk uzun yolculuktur. 8 saat çerezdir.
Tak kulaklığı , yasla kafanı cama , uzun uzun düşlere dal.. Kısaca enfestir.
Otobüs ile yapmadığım yolculuk türü. 10 saat geçer mi ulan otobüsle? Genelde uçak kullanıyorum. Gittiğim yer de en uzak istanbul'dan antalya'ya idi.
telefonumu kapatip,sirtima cadirimi alip,su boktan hayatin kapilarini kapatip, yeni bir sayfa acmak icin yapmak istedigim eylem.

Yoruldum,oylesine yoruldum ki aglamaya mecalim yok.

Sevgi bu kadar boktan birsey olmamaliydi.
Ülke içi en uzunu 1 saat 45 dakika süren yolculuktur. Otobüsle aynı para olan uçak önerilir.
Yolcular da uyuz tiplerse hiç çekilmez.
güzeldir.hele ki cam kenarında oturuyorsan muhteşemdir. kafa dinlemek için güzel bir fırsattır.
Bazen mükemmel olan şeydir. Bazen işkence gibi gelir. Ruh haline göre değişen bir kavram.
(bkz: ölüm)