bugün

en güzel kısmı gidilen yere yaklaşılan andır.
bazen gidilen yerden daha çok zevk verir.
Sevilen bir yere gidiliyorsa çok eğlenceli olur ama vücudumuz uyuşabilir.
Uranüse gidiyorsanız yanınıza bir emedur almanız gerekebilir.
(bkz: ölüm)
Bazen mükemmel olan şeydir. Bazen işkence gibi gelir. Ruh haline göre değişen bir kavram.
güzeldir.hele ki cam kenarında oturuyorsan muhteşemdir. kafa dinlemek için güzel bir fırsattır.
Yolcular da uyuz tiplerse hiç çekilmez.
Ülke içi en uzunu 1 saat 45 dakika süren yolculuktur. Otobüsle aynı para olan uçak önerilir.
telefonumu kapatip,sirtima cadirimi alip,su boktan hayatin kapilarini kapatip, yeni bir sayfa acmak icin yapmak istedigim eylem.

Yoruldum,oylesine yoruldum ki aglamaya mecalim yok.

Sevgi bu kadar boktan birsey olmamaliydi.
Otobüs ile yapmadığım yolculuk türü. 10 saat geçer mi ulan otobüsle? Genelde uçak kullanıyorum. Gittiğim yer de en uzak istanbul'dan antalya'ya idi.
Tak kulaklığı , yasla kafanı cama , uzun uzun düşlere dal.. Kısaca enfestir.
6-8 saat arası yolculuklara uzun yolculuk diyen yazarları görmemize vesile olmuştur.

18 saat yolculuk uzun yolculuktur. 8 saat çerezdir.
Güzel bir yol arkadaşıyla idealdir. Evet.
Düşünmek için iyi bir yol.
keyfine varmak için olumsuzluk antenlerinin kapalı olmasına dikkat edilir.
çok uzunmuş amk. aartvinden istanbul a gittin mi hiç?
ilk bir kaç saatten sonra beni sıkan yolculuk çeşididir. Göt çürür.
Çoğu zaman insana bıkkınlık getiren bir yolculuk türüdür. Ancak yanınızda kafa adamı diye tabir edilen arkadaşlarınız varsa, uzun yol tadından yenmeyen bir yolculuk haline dönüşür.
Şu anda yolu yarıladık. Bi eve ulaşsaydık iyiydi. uyuyamıyorum da.
kara yolu ise sıkar. gerçi uçak da sıkar. 1.5 saatlik uçak yolculuğu bile sıkıyor adamı.
Konuşacak kimse olmayınca hele ki ankara yolu gidiliyorsa sıkıcı olan yolculuktur . Pazar günü mecburen gideceğimdir.
Bana bırakılsa ışınlanma bulunana kadar yapmayı tercih etmeyeceğim olaydır amma bırakmıyorlar işte.
Uçaklar en iyisidir. çünkü arkadan gelen ayak kokusu ve çocuk ağlaması birde işin içine dangalak bir muavin varsa ızdırabdan farksızdır.
şiir yazmak için mükemmel bir fırsattır.