bugün

dayanamayıp kahkahayı basmış yazardır.

"beyin zeka uğruna duyguyu feda etmiştir." ahaha. beyin oturmuş demiş ki duygu işi zahmetli olur, en iyisi biz yatırımı zekaya yapalım. sosyal zekayı kıt bırakmış ama, bön etmiş. lan teşhisi koyan doktor üzülme diye amatörce şeyler anlatmış ki einstein umudu bunu aklıma getirmişti zaten, sen de demişsin: "aaa ilkokulda karnem pekiyi doluydu ama herkes bana mal derdi. demek ki ondanmış."

güldürmeyin beni. akıl oyunlarıymış, matematik-fen yarışmasıymış, kendini övmek istemezmiş. yarışmadan yarışmaya koşmak zeka belirtisi olsaydı, şu an bana tapınırdınız. ama pardon, kendimi içmeyi hiç sevmem.

uzun lafın kısası, beyin zaten yatırım hesabı yapmaz ama yapacak olsa da elinde sermaye yokmuş bön kardeş.
Basından beri konuşmakla hata ettiğim yazar. bu kadar kibirli ve düşük olduğunu bilseydim tek kelime etmezdim.böylelerinden uzak durmak lazım. Sen hakaret etmeye devam et altta.
yardımsever bir yazar.
kısaca kaboş da denilendir. uzatmayalım *
her başlıkta sohbet eder gibi her entry'e cevap vermeye çalışan tırrık.
zeki bir yazar.
alevilerle kafayı bozmuş rahatsız yazar bir git işine be adam.
bu son entry olsun bu troll'ün nick altında.

rica ediyorum şöyle zeka yoksunu bir adamın oyununa gelip popüler olmasına izin vermeyin.

gelmiş alevilere trollük yaparak isim yapmaya çalışıyor bırakın konuşsun ne nik altına ne başlığına entry girmeyin bunu okuduysanız lütfen.

modlarada sesleniyorum niye uçurulmuyor bu gereksiz.

düşünce özgürlüğü diyemezsin çünkü türk ceza kanununda nefret suçu diye bir madde var.

yani küfür etmiyor diye yazdıklarını es mi geçelim!bu yazarımsıyı uçurmamak nasıl bir mantık.
Bu ülkede erdoğan gibi ayrılıkçı bir lider varken yaptığı ayrımcılık devede kulak kalır dediğim yazar.

Yürü be aslanım !!!!
Yeni bir (bkz: orantısız zeka) mı doğuyor yoksa?
bir şeyleri uzatmaya yarayan kablo ama sanırım şu an konuyla bir ilgisi yok. hmm okey gideyim ben o zaman.
Narsisizmin doruklarında gezip kendisini çok zeki, sağlam laf çakar, acayip kültürlü zanneden bir yazar.
uzatmalı mal.
olmazsa olmaz olan her eve lazım ekipman.
(#22047785)

çok ayıp etmiş olan bir yazar. sevmemesi kendi tercihidir, ama herhangi bir mecrada, hele yakın geçmişinde alevi katliamlarının yaşandığı bir ülkede böyle ifadeleri kullanmak çok yanlıştır. kendine de sözlüğe de hiç yakışmamıştır.
çaylak olarak hak ettiğini bulmuştur.
sivil toplum örgütün en tehlikeli düşmanıdır.
(bkz: ince düşünmek)
faşist yobazdır.
Son zamanlarda ırkçı başlıklarla faşik oldugunu kanıtlayan yazar defalarca uyarılmasına rağmen eylemlerine devam etmistir.
geçmişinde sorunları olduğunu düşündüğüm yazar.aile çok baskı yapmış olabilir.
10. nesil ultra müthiş faşist çaylak.
Kaale alınmaması gereken liseli ergen.
Not: liseli kısmında çok ciddiyim, harbi harbi ergen la bu.
görsel
BU entrysini sözlükte hiçbir zaman unutturmayacağım yazardır, tekrarı gelirse de ilk şikayeti ben edip bu liseli sildirilsin diye her şeyi yapıcam.
(bkz: onuncu nesil çaylak)
(bkz: onuncu nesil silik)
güncel Önemli Başlıklar