bugün

Uzatma kablosu uzatma kablosunu uzatırsa, uzatma kablosu uzatma kablosuna ek olmuştur. Uzatma kablosu çok güzeldir. Uzat uzatma uzatmak ve kablo ve sen ve ben ve biz !
zin6zinzin6'nın feykiymiş. şu an silik.
(bkz: onuncu nesil silik)
(bkz: onuncu nesil çaylak)
görsel
BU entrysini sözlükte hiçbir zaman unutturmayacağım yazardır, tekrarı gelirse de ilk şikayeti ben edip bu liseli sildirilsin diye her şeyi yapıcam.
Kaale alınmaması gereken liseli ergen.
Not: liseli kısmında çok ciddiyim, harbi harbi ergen la bu.
10. nesil ultra müthiş faşist çaylak.
geçmişinde sorunları olduğunu düşündüğüm yazar.aile çok baskı yapmış olabilir.
Son zamanlarda ırkçı başlıklarla faşik oldugunu kanıtlayan yazar defalarca uyarılmasına rağmen eylemlerine devam etmistir.
faşist yobazdır.
sivil toplum örgütün en tehlikeli düşmanıdır.
(bkz: ince düşünmek)
çaylak olarak hak ettiğini bulmuştur.
(#22047785)

çok ayıp etmiş olan bir yazar. sevmemesi kendi tercihidir, ama herhangi bir mecrada, hele yakın geçmişinde alevi katliamlarının yaşandığı bir ülkede böyle ifadeleri kullanmak çok yanlıştır. kendine de sözlüğe de hiç yakışmamıştır.
olmazsa olmaz olan her eve lazım ekipman.
uzatmalı mal.
Narsisizmin doruklarında gezip kendisini çok zeki, sağlam laf çakar, acayip kültürlü zanneden bir yazar.
bir şeyleri uzatmaya yarayan kablo ama sanırım şu an konuyla bir ilgisi yok. hmm okey gideyim ben o zaman.
Yeni bir (bkz: orantısız zeka) mı doğuyor yoksa?
Bu ülkede erdoğan gibi ayrılıkçı bir lider varken yaptığı ayrımcılık devede kulak kalır dediğim yazar.

Yürü be aslanım !!!!
bu son entry olsun bu troll'ün nick altında.

rica ediyorum şöyle zeka yoksunu bir adamın oyununa gelip popüler olmasına izin vermeyin.

gelmiş alevilere trollük yaparak isim yapmaya çalışıyor bırakın konuşsun ne nik altına ne başlığına entry girmeyin bunu okuduysanız lütfen.

modlarada sesleniyorum niye uçurulmuyor bu gereksiz.

düşünce özgürlüğü diyemezsin çünkü türk ceza kanununda nefret suçu diye bir madde var.

yani küfür etmiyor diye yazdıklarını es mi geçelim!bu yazarımsıyı uçurmamak nasıl bir mantık.
alevilerle kafayı bozmuş rahatsız yazar bir git işine be adam.
zeki bir yazar.
her başlıkta sohbet eder gibi her entry'e cevap vermeye çalışan tırrık.
kısaca kaboş da denilendir. uzatmayalım *
yardımsever bir yazar.
güncel Önemli Başlıklar