bugün

54 saat ile kendi rekorumu kırdığım günü özlüyorum..

eğlenceli olması şartıyla sonu gelmemesi istenendir.
bana ait olanı 104 saattir.
üniversite dönemimde tam tamına 72 saatti efendim. bilgisayar oyunları ile kafayı bozmuş, okula bile gitmiyorduk.
iki günden fazladır. Hastalık sebebiyle uyuyamıştım. işinden anlamayan bir doktor yüzünden eegde uyumam gerektiği için 24 saat boyunca uykusuz kalmam gerekiyordu. Eeg çeken kadın da ben uyumaya çalışırken telefonda konuşunca ertesi güne sarktı. Varın siz düşünün artık. Bir ay sonra ise bu tarz bir şeyin yapılmadığını başka bir doktordan öğrenince uykusuz saatlere ve doktora küfredilmiştir.
Tarafımdan 45 saatle sonlandırılmış rekor! Vize ve finaller sağolsun efem. Sonuç : yine 2 gün uyku ve kafeine bağışıklık. *
64 saat, 20 saat kadarı yolda, 10 saat kadarı ayakta ve son 4 saati içerek geçmiştir. Sonrası malum.
3 gün.

kendi rekorum.
bayıldım 3 günün sonunda.
57 saat kişisel rekorumdur.
38 saattir. En son yatağımın yorganını bile açmadan direk üzerine ve dışarıya giydiğim kıyafetler ile birlikte serildiğimi hatırlıyorum. Üstüne üstlük uyumadan önce hem anahtarı dışarıda unutmam, hem odamın ışığını açık bırakmam, hem de penceremi o soğuk kış gününde kapatmamam da cabası.

Kalktığımda ise bir gün önce yaptığım bütün herşeyi sanki şöyle bir ya da bir buçuk ay öncesinde falan yapmışım gibi hissediyordum.
60 saat.
her ney kadar prison break'teki adamı yakalayamasakta 27 saat.
18 saatten sonra bayılırım direkt. uyumam.
38 saat.
tam saymamakla beraber 72 saatten biraz fazladır.
denizin üstünde sırt üstü yüzerken uyuyakalır gibi olmuştum ki yüzüme dalga vurdu.. sonra hep vaktinde uyudum
2 günü görememişimdir, çok uykucuyumdur.
aralıksız 4 gün.
ki 4. günün sonunda da iğneyle ancak uyunmuştur.

nasıl oluyo derseniz:

(bkz: bipolar bozukluk)
Uludağ Sözlük yazarlarının uyumama rekorlarıdır.
(bkz: insomnia dan muzdarip sözlük yazarları) (bkz: munther)
33 saatti sanırım ya da o civarlar tam hatırlamıyorum.
70 küsür saattir.
bedavaya kafa olmak nasıldır dersen al dene.
(bkz: sidik yarışı)
97 saattir. Daha önce okuduğum bölümde, finale 5 gün kala bir maket yapılması gerekti. Uyumadım hiç.
bu tarzda bir rekor gereksizdir.*
burnumdan ameliyat olduktan sonra ağızdan nefes almaya alışık olmadığım ve komplikasyonlar yaşadığım için 5 gün uyumadım bu da 120 saat yapar (bkz: var mı ötesi).
Geçen yaz yaklaşık 50 saat kadar ayakta kaldım. Half-life 2 biraz sarmıştı da.
güncel Önemli Başlıklar