bugün

(bkz: aranızda hala masumiyeti izlememiş ayılar var)
yumurta bile kıramaz bu beyler. avratlık yapamaz.
iki meme gördünüz diye önce mesaj atıp sonra saldırıp ardından da entelektüel abazan kisvesiyle ilgisini çekmeye çalışmanız bile onun ilgi çekme çabalarından daha zavallıca..
Gayet alımlı ve 3 başlı bir sözlük prensesi. Memesiz kızlar tarafından kıskanılıyor.
ayak görsellerini beklediğimiz yazar.
Yürüyen meme.
Kendisine bana güvenebilmesi için hiç buluşmadan 1500 tl artı kendisiyle 1 saat geçirdikten sonra 5000 tl teklif etmeme rağmen (ki bu tekliflerimi tamamen gerçek koşullandırmalar üzerine kurmuştum) yine de beni reddeden yazar olmuştur kendileri. Tabii saygı duydum kararına ama yine de yazık. Fikrini değiştirdiğinde haberim olsun.
kıskanma kıskanma. yeni gözdem. kalçaları da memeleri kadar başarılı olan bir yazar. straponlanası. oyşşşş.
Hangi mod acaba dediğimdir. Ya da zall mı doğrudan?
Bana hiç asılmasın. Meme capsına bile bakmadım. Ben asla liliith'i aldatmam
1 saatte caylak açmak iyi başarı. Benimki 15 gün sürmüştü.
sol şeritte nikini görmekten midemin bulanmasına vesile olan yazar ablacım kadınmısın erkekmisin her ne ayaksan ortamdan uza seni şöhret yapanında sana gaz vereninde yaniii. ..

görsel
Kalemi güçlü yazar. Bol bol atsın.
ben kízmıyorum bu yazara, çıkarıp vuruyor memelerini. Silinmiyorsa modlar da bundan memnun demektir çünkü şu kızla bu sözlükte buluşmak istemeyecek erkek yok. Kıza boşuna yüklenmiş herkes, modlar bile rahatsız değilken niye yükleniyorsunuz? En fazla çaylak olur o kadar.

Yayınla annem sen memelerini. En azından abazan tayfa diğer kadınları rahatsız etmez oldu seni hayal ede ede.
Diğer hesabında farklı bir profil çizen ama en azından yazmayı bildiği belli olan yazar.
memeleri ile poposu orantılı değil arkadaşlar. yani, memeleri iri ama poposu minnak. abazanların dikkatinden kaçması gayet normal tabi, lakin ben gibi simetri hastası bünyelerin farkına vardığına eminim.

bizımla deyılsın boops upss hanımefendi.

görsel

edit; çaylak halde bile deli gibi nick altına neler yazıldığını takip ettiğinin farkındayım. zira ilgi görmek hayattaki tek hedefin. bundan mütevellit, eksi oylayınca memelerinle popon uyum sağlamayacak. yine orantısız, orantısız ortalıkta dolaşıp duracaksın. gerçekler acıdır!
12. nesil yazar.

beraber çaylak yemiştik, memesini atan ben degil o oldugu halde ondan fazla çaylak yemisim. onunki erken açilmiş, ama erken kapanmiş yine çaylak yemiş benim dam üstünde un eleyenim.

'ups boobs fanboy' hesabimin yazar olmasini bekliyorum. onun dehşet-ül vahşet memelerine methiye ler dizmek için bekliyorum. bana özel yaptığı (bkz: sing) ide unutmayacagım. çabuk dön hanımım bekliyorum.
Allah kendisinden razı olsun elhamdülillah bizi memeye doyurdu. Artık birazda göt fotosu atmalı bence.
Örnek teşkil etmesi gereken yazar.

Buraya bilgi haricinde meme de lazım. Meme önemli bir detaylı hele hele bilgiyle gelen meme çok önemli bir detay. Meme zaten başlı başına önemli bir meme zaten.

Herkese memeli geceler.
bu kadının derdi ne bilmiyorum ama şu kadına saldırıp durmayın meme fotoğrafı atmaktan başka size ne kötülük yaptı ki küfredip duruyorsunuz bence ne yaparsa yapsın böyle ağır hakaretleri hak etmiyor kendilerinin yüzünü zar zor olsada tahmin edebiliyorum güzel bir kadın.
12. nesil yazar.

sana selamlar olsun yuce gıralicem,

sana olsun selamlar yuce gıralicem,

olsun selamlar sana gıralicem yuce be leylaam ahh.

hoşgeldin hanımım gözlerimiz yollarda kaldı, sen gidince burada yeni yeni nesiller yetişti. birsürü meme attılar, ama hiçbiri bir sen değildi, atılan her meme ucunda seni aradım hanımım özlemle, iri göğüslerin bana sensizliğin acısını hatırlatıyordu hep, bir garip derviş oldum sözlükte ne yazdığım hangi başlığa gittiğim belli değil, çicekler serdim yoluna iyiki döndün hanımım.

selam ve off memelere bak ile.
12.nesil yazar.

hanımefendinin memeleri okadar büyükki, washington ülkü ocakları kızın memelerini "dünya üzerindeki türk milletleri" temalı, türk olan olmayan tüm milletleri içeren bir (bkz: turan) haritası olarak kullanıyor.
12.nesil yazar.

hanimefendinin memeleri okadar buyukki, tv nin onunden gecene kadar (bkz: kurtlar vadisi) ve (bkz: arka sokaklar) dizilerinin tüm sezonları izleyip bitirilebiliyor.
12.nesil yazar.

hanimefendinin memeleri okadar buyukki araçla etrafinda bir tur atmaya kalksaniz benzininiz biterdi.
Gördüğüm en kötü saçlara sahip o rus bu ruhlu zat. Ayrıca totosunu atacaksa tam atsın. Köylü kızı galiba.