bugün

12.nesil yazar.

meyve veren ağaç taşlanirmis. hanimefendi washington portakalı veriyor yinede taşliyorlar. ayib ayib.
çok değil aşağı yukarı 1 haftadır buradayım lakin, adını görmekten bıktım. sırf memelerini paylaşarak gündem olması beni rahatsız ediyor, ama kendisini rahatsız etmediği için halinden memnun. neyse, az önce frame de hoş bir tevafuk gözüme ilişti, ekran görüntüsünü alıp eklemek istedim. ona odaklanalım biz, zira kendisi hakkında kısa sürede bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. kısa ve net bir şekilde.

görsel
12.nesil yazar.

hanimefendinin memeleri okadar buyukki, "allah benim ömrümden alsin ona versin" öldüğünde tabutunu tasimak icin 4 kisi degil vidanjör gerekli olacak.
12.nesil yazar.

barbi değil harbi kadındır.
12.nesil yazar.

hanimefendinin memeleri okadar buyukki, o memelerin fotoğrafini cekmek icin uçak kiralamak gerekli.
Allah sizi alsın emi.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu tanımları ilgiyle okuyorum. badi tuşu olsaydı direkt eklerdim.
Geldin sözlüğe şenlendi buralar
O memeler ne güzel hoplar
Kıskananlar neylerse eylesin
At bi fotoğraf açılsın başlıklar.
silik adayı ilgi budalası. beyni olmayınca insan orası burasıyla ilgi çekme gayretinde oluyor.
Neden çaylak yapıldığını anlamadığım, entirilerini okumadan pardon, fotoğraflarına bakmadan güne başlayamadığım über insan.
Bana hep “ sekreterini zuken cayini kendi doldurur “ bu sozu aklima getiren yazar.

Bu kadar acik seciklige sesini cikarmiyorsa bu yonetim, ya zall daha once bi’seyler yasadi bu yazarla ya da yetkililerden biri.

Hayirli isler.
12.nesil yazar.

1 haftada 15 senelik platformu döndürebilecek popüleriteye ulaşmış bu kadin haftada 2 kez çaylak yemek zorundami?

siz adi bürokratlar(modlar) ellerinizi kirletmeye (silik atmak)korkuyorsunuz.

ülkede hiçbir başari cezasiz kalmadiği gibi, sozluktede hiç bir memeli özgürce gündemi koşturamıyor.

kendisine çaylakligi henuz 1 2 hafta once yetki verilen 2 kadin yazarimizin attigina olmayan maaşımı bahse girerim. tanrim bu ulkenin en buyuk sorunu kiskanclik. evet kiskanclik. kimse kimseyi övmekten begenmekten aciz. herkes kendini begenmiş. birini begenmek ve begendigini soylemek alay konusu ve eziklik.

kıskancliginiz sizi kudurtur ama kiskandiginiz kisinin seyinde olmaz biliyorsunuz.

demem okı, güzel memelim 1 2 güne döner ve yine mekanın sahibi oluverir merak etmeyin.

ozamana kadar silikonlu memeler, estetikli ve selulitli popolar, süpürge saçlar, ve toynak gibi eller ile yetinecegiz.

çabuk dön sahibem seni unutmayacağım.
dear boobs..

sen sözlüğe gelmeden önce biz sözlük erkekleri meme nedir bilmezdik..sabahtan akşama kadar burnundan kıl aldırmayan kezbanlara "ıyy git başımdan gerizekalı" lafını duyana kadar yazar yazar dururduk. hatta bizlerden memelerini saklayıp memesiz canlıymış gibi takılırlar ve biz erkeklerinde "ulan bu kadınlarda meme yoksa neden evlenelim ki" gibi düşünmemize ve annelerimizin görücü üsülü bulduğu köylü kızlarıyla evlenmemize neden olup kendi peşlerinde sürünmememize vesile olmuşlardır.

taa ki sen sözlüğe gelip meme görseli ve şöleni ile biz 2 yaşımızdan beri meme nedir bilmeyen yazarların kalp gözünü açana kadar.

iyiki varsın, iyiki sözlüktesin. şimdi tüm kezbanların senin gelişinle birlikte "ekmeğimiz elden gidiyor ulan, buna bir çare?" düşüncesi ile seni hedef tahtasına koyup, birbirlerine selam bile vermeyen, her biri kendi tanrıçalığını kendi çapında ilan etmiş bu kezban ordusu birleşip, biz erkeklerin meme uğruna tek meme tanrıçası ilan ettiğimiz seni yerden yere vurup hakkından gelmek için iş birliği yaptıkları gözden kaçmayan bir gerçektir.

sen onlara aldırma, sen bizlerin önce gözlerini, sonra kalplerini feth ettin. arkanda dağ gibi eli cebinde sözlük erkeği var. gerekirse o eli senin uğrunda savaşmak için cebinden çıkarmak için bir saniye bile düşünmeyecek bir ordu bu. sayende internette artık seksi şeyler izlemiyor ve internetimiz ay sonuna kadar bizlere yetiyor.
dedim ya iyiki varsın meme yüzlü güzel kalpli insan. ben sadece sözlük erkeklerinin ne demek istediklerini buraya yazmak için seçilmiş, sözlükte yazdığı entryleri 2 satırı bile geçmeyen ama söz konusu meme olunca kafası zehir gibi çalışan birkaç sözlük erkeğinden sadece biriyim.

tüm erkekler olarak yıllarca sözlük kezbanlarından sakladığımız ve senin gelişinle birlikte senin hak ettiğini düşündüğümüz bu meme tanrısı heykelini vermek istiyoruz. lütfen kabul et ve bizleri memelerinle kutsa.

görsel

sözlerime son vermeden önce memelerine selam eder uçlarından öp öp, öpücük. (ayh diyemedim utandım, kıps)

ha bu arada bi espri yapayım;

"sana birşey söyliyeceğim ama gülmemelisin."

edit : beyler kıskanç kızlar eksi yağmuruna tutuyor bi el atın şu işe
(bkz: ups kargo)

serbest çağrışım.

kargo demek posta demek. meme ve posta. ah biz erkekler.
iki haftadır sadece bir organıyla sözlüğü rehin alan yazar.

Yokken buralar daha huzurlu sanki.
ilgi seven bir yazar.

tavsiyem ilgi gösterenlere özelden fotoğraf atması. onlar nickaltı kastıkça yeni ilgi gösterecekler de mesaja gelecektir.

rahatsız olanlar da fotoğraf görmezse bir sorun olmaz.
yoksa bu yolun sonu silik.

ha tasvip ediyor muyum?
hayır.

ama benim sözlüğüm mü, ahlak polisi miyim, kim neyden hoşlanıyorsa onu yapsın.
12.nesil yazar.

çaylakligi gitsede biz abazaları memeye doyursa. naçar kaldik epeydir.
Çarşafa girip namaza başlamadığı sürece silik yememesi imkansız.
Çaylaklığı bitince nude atarsa eskortlar çöplüğüne yollanacak kişi.
(bkz: moderasyonun eskort hesapları uçurması)
Eğer dönmeyecekse bana mesaj atsın hesabı kapatayım.
Evde kalmış menapoz teyzelerin kahrını çekemem tüm gün sözlükte.
abi kısaca "meme istiyoruz" yazsanıza, kırmaz yollar, amma kıvrandınız.
bana söz verdiği memeyi derhal mesaj kutuma bekliyorum. kutumda büyük hissediyorum *
Sikilir.
bundan avrat olmaz beyler.
kavganın ateşini harlayalım lütfen. bayram eğlencesi de lazım bize *

demek milleti peşine takıp taaa instela çöplüğüne sürüklüyorsun. instela ne amk lan. ayıp be *