1. 1.
  en basarılı amerikan gurescilerinden (wwf elemanlarından)biridir.ozellikle rvd ile yaptıgı maclar gorulmeye degerdir .youtube dan izlenilmesi tavsiye edilir.hele bir de rakibini bogazından tutup "olum savurması" denen bir hareketi vardır ki mactaki gidisat ne olursa olsun bu hareketle (tabi tam yaptıgında)istedigini nakavt eder.bu hareketi istedigi zaman yapmayıpta macı uzatmasının federasyondan emir verildigi soylenir. (bkz: cekişmeli maçlarda seyicinin gaza gelmesi)
  6 -1 ... anil teknik
 2. 2.
  Güreşçi ismi:The Undertaker
  Gerçek ismi:Mark Calloway
  Doğum tarihi:24 mart 1962
  Nereden:Death Valley
  Bitirici hareketleri:The Last Ride
  Tombstone Piledriver
  4 -1 ... rvd
 3. 3.
  1992 wrestlemania 8 ile başlayan ve 2006 wrestlemania 22 dahil olmak üzere bozulmamış bir 14-0 galibiyet serisine sahiptir. akla gelebilecek her türlü rakibi yenmeyi başarmıştır. gerek hayvani boyutlarda olan big show'u, gerek kendisiyle aynı boyutlarda olup daha güçlü olan kane'i ve daha bir çoğunu zorlansa da yenmiştir. amerikan ölçüleriyle 6' 9'' ve 300 lbs dir ölçüleri. kısacası insan değil, hayvandır ama çok karizmadır. bi chokeslam yapar adamı uçurur. bir powerbomb niteliğinde olan the last ride ve adamı kafa üstü çaktığı tombstone piledriver ile de hem seyirciyi gaza getirir, hem de karşısındaki adamı nakavt eder.

  (bkz: bir karizma unsuru olarak undertaker)
  (bkz: amerikan güreşine hasta olmak)
  3 ... shyer
 4. 3.
  türkiye'nin çok iyi counter strike oyuncularından biridir .
  2 -3 ... gerko
 5. 4.
  (bkz: s nek tv)***
  1 ... dave mustaine
 6. 5.
  ing. cenaze isleri gorevlisidir. oluyu eviden alir, yikar, giydirir, makyajini yapar, tabutuna yerlestirir, cenaze toreni ve defin ile ilgili tum isleri ayarlar ve duzenler.
  3 ... ms.viking
 7. 6.
  puscifer-the undertaker
  2 ... delirium
 8. 7.
  4. nesil yazar... *
  1 ... dolayli zarf tumleci
 9. 8.
  dördüncü nesil yazar, dost, kardeş, yüzyıllık yol arkadaşı... yüzyıllarca sürecek bir yol...
  2 ... fatal
 10. 9.
  Kardeşide güreşçi olan iri yarı adam.Tam anlamıyla karizma bombasıdır.* dan sting e çok benzetilse de aslında aralarında pek bir benzerlik yoktur. zira stingin üzerinde marilin mensın'ı andıran beyaz bir boya vardır ve maç sırasında bu boya akınca rezil kepaze olması içten bile deildir. undertakerda ise böle bir durumun olması mümkün deildr. çünkü bu adam ölesine büyük bir fan topluluğu yaratmıştırki tombstone yaparken osursa bile karizmasına karizma katacağı kesindir. Böle birisidir undertaker.
  3 ... dryad of the woods