bugün

(bkz: nolamaz)
Beşiktaş'a hayırlı olsun.

Hukuk öğrencisi aynı zamanda.
Kadroya katılmasını isterim.

Yaşı genç değil, ama ligin seviyesinde bir forvet.

Artık 2,5-3 milyon avroluk golcü dönemi bitti. Küçüleceğiz beyler.
büyük ihtimalle yeni forvetimiz olacak kişi.

mustafa pektemek olacağına şu çocuk olsun artık takımda.
250 bin euro maaşla takıma katılmış 25 yaşındaki uzun boylu golcü.

hoşgeldin kartal. negredo ya da love gidecek. şenol hoca umut'a süre verir. pivot forvet olarak oynar.
iş yapabilecek futbolcu.
Beşiktaş iyi bir transfer yaptı.
Türkiye doğumlu pivot forvet 10 yılda bir çıkar. Hani nerede türk forvet var?
Sosyal medyadaki akılsız tiplerin yüzünden hesabını kapatmış, iyi de yapmış. Bak, umut yaşıtız. 25 yaş forvet için ideal. 191 cm boyundasın. Sert bir lig olan tff 1. Lig'de iyi bir istatistik yakalamışsın.

Sadece işine bak. Şenol hoca sana forma verir. Bilhassa iç sahada karambollerde şenol hoca seni kullanır. Yeter ki, azmet. Cenk tosun idolün olsun.
25 yaşındaki Türk forvet, Beşiktaş’ımıza hayırlı olsun. Ondan çok umutluyuz, çok. Şenol hocamızın elinde daha da iyi olacaktır, inanıyoruz.
rotasyona girecektir.

skoru aldıktan sonra ligde ve avrupa'da oynatmalıyız.
larin denen kazmaya şans verilmesi yanlış.

kendisine şans verelim. negredo'nun yedeği artık umut'tur.

oyuna sonradan alınması gereken de umut'tur.
Takımda 4 forvet varken neden alındı bu? iyi topçu olabilir ama oynatmayacaksan ki normal neden aldın abi?

Şu transferleri yapan dingiller kulübü sömürüyor.
Yetenekli golcü; ancak Şenol güneş bu adamı oynatmaz. Adamın yedek oynatmama yemini var.

O yüzden yaşıtım umut'un oynayabileceği takıma girmesini ve takıntısız bir hocanın talebesi olmasını diliyorum.
Tam adı mehmet umut nayır olan, kayseri doğumlu beşiktaş'ımızın forvetidir. şenol hoca'nın takıntıları nedeniyle ziraat türkiye kupası grup maçları dışında forma şansı bulabileceğini sanmıyorum. en yakın zamanda oynayabileceği, mümkünse yurtdışından bir takıma kiralık gitmesi yararına olacaktır.
beşiktaş tan, bursaspor a 1 yıllığına kiralanmış topçu.
yıllık bedeli bursaspor a aitmiş.
25 yaşındaki beşiktaşlı golcü. bursaspor kiralamış, zira adamların golcüleri yok. bence mantıklı bir hamle, umut direkt oynar ve goller atar.

minimum 10-12 gol de şimdilik ona yeter.
gayet güzel olmuş. Zaten Şenol Güneş'in oynatacağı yoktu, en azından kulübe de paslanmayacak.
bursaspor'da kiralık oynayan beşiktaşlı forvet oyuncusu.

akhisar'a 2 gol atmış.

biz demiştik. seneye kadromuzda olacak olan kartal yürek.
Hukuk u bırakıp topa odaklanırsa, vücut kasarsa iyi olur. 2 tane sallamış kocaeliye bugün.
Bu adama yeterli süre vermeyen ve güven Yalçın eşşeğin oynatan adamdan teknik direktör olmaz.
Futbolcunun okumuşu da farklı oluyor.
Nayır nolamaz.koymuş.
yetenekli kısıtlı ama cenk tosun gibi hem kökten beşiktaşlı hem de hırslı.
Bir umuttur umut nayir. Koç parçası bugün aldı götürdü maçı. Adalet mülkün temelidir umudum.

Açık ve net evet.
Gote balığına gol atan çapsız forvetimsi..
ilk geldiğinde ifade etmişim. alın burada: https://www.uludagsozluk.com/e/39930746/

adam ligin seviyesinde bir golcü, süre verilmeli. daha çok gol atar.