1. 1.
  izmir-istanbul yolu üzerinde susurluk'a balıkesir yönünde 15 km mesafede bulunan çoğu markanın outletinin bulunduğu dinlenme tesisi.
  1 ... sen bana bu diyemezsin
 2. 2.
  içinde starbucks olduğunu görünce kısa üreli bir şok geçirdiğim tesis. zira kadıköyde bile bir yıl öncesine kadar starbucks yoktu.
  2 ... whatawickedgametoplay
 3. 3.
  içinde starbucks var dediğimde kimsenin inanmadığı outlet. var ulan işte emperyalistiz biz.
  1 ... sen bana bu diyemezsin
 4. 4.
  içinde mc.donald's'ın da olduğu tesis. mc.donald's'la alakası olmamakla beraber gördüğümde dudağımı uçuklatan tesis olmuştur efenim. gecenin köründe mola vermemiz sebebiyle; çevre ilçelere, insanların gezmek için gelebileceği kadar yakın mı, ayak üstü bir yerde mi.. bilemediğimden gereksiz büyük olmuş da diyemeyeceğim. bir dinlenme tesisi için vay anasını sayın seyircileri hak eden bir yer vesselam.
  ... sally
 5. 5.
  çok büyük,güzel ve kaliteli bir yer olmakla birlikte bir çok alternatifi içinde barındırır.ama acaba böyle bir tesisi neden buraya kurmuşlar sorusuna cevap bulamamaktır.cevap olarak ta böyle bir araziyi şehir merkezi başka bir deyişle centrum'da almak her babayiğidin harcı değildir'dir...
  ... ecayip heyvanlara benziyirsen
 6. 6.
  arabayla uğrandığı vakit 2 saatte ayrılmanın zor olduğu yer. iskender'in fast food kısmında bir tombik döner ya da ulusoy'un kendisinin işlettiği bölümde tercih edilebilecek bir tost ve susurluk ayranı en başta yapılması gerekenler. sonrasında bir mola yerine göre çılgın sayıda bulunan outletler ya da starbucks'ta kahve keyfi kişiden kişiye değişir. ulusoy'un geçen sene gerçekleştirdiği bu atak sonrası kamil koç eski ulusoy tesislerini kaptı, varan ise biraz daha ileride karşı yönde yeni tesis açtı. artık hepsi aynı bölgede kapışıyor. fakat ulusoy epey önde. buarada varan da starbucks ve outletleri açmak üzere.
  ... krmyrdsn
 7. 7.
  ayrıca buranın sütlü tatlıları ayrı bi güzeldir. *
  1 ... pideci