bugün

(bkz: mavi jeans)
sebebi aslında devletin bu konuda hiçbir somut adım atmamasıdır. ama şu da var ki herşeyi devletten beklememek gerek
(bkz: dostlar kıraathanesi)
(bkz: efes pilsen) * * *
Yanlış bir önermedir.

Zira marka olarak daha geniş düşündüğümüzde thy yeter de artar bile yanlışlığını kanıtlamaya.
(bkz: THY) bu konuda ciddi bir çalışma içerisine girmiştir.
aslında ülkemizde dünya markası diye giydiğimiz çoğu tekstil kıyafetinin üretim yeri türkiyedir. giyilen Levi's kotlardan, converselerden, tommy hilfigerlardan hepsi yerli pazar malıdır. bilinmeyen bir nokta ise dünya pazarına çıkan malların çoğuda bunlardır. amaç neyi ürettiğimiz değil reklamını nasıl yaptığımızdır. bizde ki en büyük eksik budur.
(bkz: recep tayyip erdoğan)*
(bkz: beko)

(bkz: vestel)
söz konusu değildir. zira şöyle bir markamız var uluslararası camiada.

(bkz: galatasaray)
Tartışılıp ta ortaya bir çözüm yolu koysak bile, hiç bir amaca hizmet etmeyecek olan, hiç bir sonuca varılamayacak olan, hep böyle süregelecek olan bir gelenek hakkında yazılmış konu başlığıdır kendileri.
(bkz: markalaşma)
(bkz: türk silahlı kuvvetleri) *
(bkz: daha ne olsun)
(bkz: colins)
beko'yu bilmeyen birinin söylediğidir. yurtdışında beko mallarını bulmanız zor değildir.
koton. yüzde yüz türktür ve dubaide atinada birsürü şubesi vardır.
bunu bulabildim idare edin.

(bkz: altınyıldız iç çamaşırları)
dünyanın 16. büyük ekonomisi olan bir ülkeye yakışmayacak bir durum.
(bkz: seher boxerları sikeeerr)*
aselsan

kale kalıp

havelsan

dr.ecu (kendisi (yanılmıyorsam) ankarada tuning uygulanan araçların ecu denilen parçasına modifiye yapmakta ve dünyaca tanınmakta)

otokar

thy

tai
yanlış bir önermedir. kendimizi kötülemeyi olumsuz eleştirmeyi ne kadar da seviyoruzdur böyle.

ayrıca üzgünüm kendimi tutamıyorum

(bkz: @2-29 sikmiş)

ccc inc.. lan!

(bkz: ssg)
(bkz: inci sözlük)
(bkz: galatasaray)
vardır. lakin daha çok olmalıdır.