bugün

entry'ler (71)

aldığı harçlıkları biriktiren kız

ailesinin maddi durumu ne olursa olsun mutlaka sizden çok daha fazla parası olan maddi olarak çok daha kafası rahat bir şekilde yaşayan insandır.

kızılay alışveriş merkezi

dünya üzerindeki en gereksiz en işe yaramayan en işlevsiz alışveriş merkezi.

oruç

inandığım şeyi bir kenara bırakarak oruç tutanlara laf etmek gibi bir niyetim yok olamaz da. ama orucu kaldırabilenlerin tutmasını tavsiye ediyorum. eğer sen oruç tutup iftar vakti bir trafik canavarına dönceksen, iş yerinde altında çalışanlara günlerini zehir edeceksen, tüm gün boyunca negatif enerji saçarak çevrendeki insanları katledeceksen huzursuz edeceksen tutma arkadaş oruç, sen bu işi yapamıyorusun demektir bunlar. bir yerden sevap aldığını düşünüyosun diğer taraftan insanların haklarını yiyosun kötü etkiliyosun bu nasıl bir çelişkidir?

samet aybaba

Takımın başına geldiğini ntv nin son dakika alt yazısında öğrendiğimde çok üzülmüştüm çok içerlemiştim ve hatta 2 saat televizyonun başından ayrılmamıştım ki belki haberi yalanlarlar diye. Gerçekten çok içime oturmuştu ama bir süre sonra bu ön yargı geçti. bir hocanın takım için bu kadar büyütülcek derecede bir önemi olmadgnı düşünmeye başladım belki de kendimi kandırarak. Sonraki süreçte gerçekten samet aybabanın kendisiyle çeliştiğini gördüm ve beşiktaş yönetiminin bir kuklası oldgnu düşünmekteyim ki umarım da yanılırım bu konuda. Quaresma'yı istememsinin sebebi olarak kendisinin bu futbolcuyu istemediği ihtimalini çok düşük görüyorum tamamen yönetimle alakalı bir durum bu belli başlı maddi durumlar hepimizin de bildiği gibi. Bu adamın ağırlığı karizması beşiktaşın teknik direktörü olmaya yetmez bana kalırsa. şu son nokta zaten koskoca beşiktaş kulubundesin bari kondisyonerin profesyonel bir insan ya da ekip olsun onu da gitmiş kendi arkdşnı yapmış. beşiktaş çok kötü yönetiliyor ve maalesef burda sadece entry girebiliriyorum elimden başka da bir şey gelmiyo.

öğrencilerine hakaret eden hoca modeli

Yüz yıl öncesinin teknoloji maddesidir. Pek yoktur artık müdür ve müdür yardımcıları haricinde. Tam ters bir model oluşmaktadır aksine. Öğrencininin öğretmenine hakaret etmesi modeli.

dolmuş şoförüne 100 tl uzatmak

Minibüsçünün gülsem mi ağlasam mı hali vaziyetidir kendileri. Bir an, 'ulan ben şu parayı alıp müsait bir yerine soksam mı' diye düşünüp bir an ben napıyorum diyerek irkildikten sonra iç homurdanma geçirerek parayı alıp, bir eli direksiyonda bir eli de para üstü vermek üzere icraat görmekte olan minibüsçü kardeşimiz karşısında müşterinin hal vaziyetini bildiren hadise.

benim gördüğümü sen de gördün mü

Birinin bütün hiddetiyle görüp te merak ettiği şey karşısında, diğerinin afallaması vaziyetidir kendileri.

korkudan altına yapmak

Gülmekten donunu ıslatmanın tam zıttı olan söz dizisi.

uluslararası bir markamızın olmaması

Tartışılıp ta ortaya bir çözüm yolu koysak bile, hiç bir amaca hizmet etmeyecek olan, hiç bir sonuca varılamayacak olan, hep böyle süregelecek olan bir gelenek hakkında yazılmış konu başlığıdır kendileri.

ekşi sözlük ile uludağ sözlük arasındaki farklar

Hiç bir farkı yoktur aslında. Durum şundan ibarettir. Ekşisözlüktekiler biz eski sözlüğüz köklüyüz biz çok üstünüz derken, uludağdakiler yani bizler de çeşitli bahanelerle biz onlardan iyiyiz diyoruz. Kısır bir döngü olan bu döngü dönmeye devam ederken açılan boş bi entrydir.

artık yönümüz filistin dir

Son derece yanlış bir slogandır. Bu, gözleri görmeyen, kulakları sağır olan bir körün ipsiz bir kuyuya girip te çıkacağını umması gibi bir şeydir.

türkiye de oynanan federer nadal maçından kesitler

'Federer biziiii diskoya götür, Federer biizii diskoya götür' tezahüratlarının tribünlerden yükseleceği tenis maçı

'isviçrede doğru türkiyeye geldi helal olsun sanaaa Roger federeeeer roger federeeer ohoho ohooooo.'
tezahuratlarının yükselme ihtimali yüksek olan seyri geniş tenis maçı..

Türkiye'de oynanılmasını farzedeceğimiz bir roland gaross finali: federer nadal..
-Federer sayı sayı sayı federer sayı sayı sayııı
-Haydi nadal haydi nadal haydiiiii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiii
-Haydi Federer Nadal'a da koy...
-Neee Nadal neee Tsongaaa şampiyonsun seeeen ROGER federeeeeer...

şenes erzik

Avrupa şampiyonasına üçüncü kez aday olup ta tokatlanışımızdan sonra dayanamayıp sakinliğini yitiren uefa asbaşkanı.

paranormal activity

izlerken altıma yaparcasına şiddetli bir şekilde osurdum, fakat bu filmi izlemeden bir kaç saat önce yediğim kuru fasulyeden olsa gerek. Çünkü film sonunda bu kadar saçma bu kadar aptalca bir film neden yapılmış neden meydana getirilmiş diye sordum kendi kendime. korku filmi diye açtım can sıkıntısından parmaklarımı dişledim durdum. eywallah başlarına kötü şeyler geliyor sözde ama durumdan kurtulmak için hiçbir şey yapmamaları çok ilginç. kısacası recep ivedikten bile daha iyi bir korku filmi olur:)

pes 2009 da samuel eto o nun durdurulamaması

oynamayı beceremeyenlerin söyledikleri saçma sözün ta kendisidir. bilen için eto da durdurulur messi de..

fethullah gülen i benimseyen zihniyet

anlayamadığım zihniyettir. yurt dışında olup ne yaptığı belli olmayan gösterişli vaazlarıyla halkı kandıran bu kişiye bu kadar inanmak gerçekten anlam veremediğim bir şey

donla denize girmek

kayıkla denize açılındıktan sonra ilk baştaki niyetin sadece kayıkta açılmak olduğu fakat denizi gördükten sonra dur bir atliyim deyip donla denize girme durumudur.

sabri nin denizli maçında sahada olmadığı gerçeği

sahada hakemi kovalayan. pır pır dönen birinin olmayışı durumu.