bugün

entry'ler (334)

recep tayyip erdoğan

pr şaheseri.

yobazlara inat yılbaşını daha coşkulu kutluyoruz

Ülkemizin en büyük sorununu gözler önüne seren söylemdir. Muhafazakar kesimde de, karşıt kesimlerde de, bilgili kültürlü insanlarımız var ama malesef her iki tarafında salakları Çok konuşuyor

hardwell

türkiye'de demet akalın şarkılarının bpmleri ve ritmleriyle oynayarak remix yapıyorum diye ortaya çıkan djlerin özellikle dinlemesi gereken, akademik makale niteliğinde setleri vardır.

26 aralık 2013 yolsuzluk dosyasına el konulması

ileri demokrasi dedikleri sanırım bu. aklım mantığım almıyor arkadaş. alenen yargıya müdahale ediliyor, kolluk güçlerinin görevlerini yapması engelleniyor. hala inadına ak parti sloganları atılıyor. tamam ak partiye oyunu ver çok istiyosan hiç kimse karışamaz ama bi otur düşün ya. bu adamlar bu gücü senden alıyor. objektif düşün. dün ergenekon soruşturmasını yürütürken alkışladığın savcıya müdahale ediliyor. gezide alkışladığın polislere müdahale ediliyor. insaf ya. bu kadar kör olunmaz.

imparatorluğun çöküşünü izleyeceksiniz

dış güçler var mı? bize etki edebiliyorlar mı? içimizde hain var mı? darbe mi yapmak istiyorlar? Amerikan ambargosuna sadık kalmadığımız için mi bu oyunlar? yoksa kendi uçağımızı kendi trenimizi, tankımızı yapıyor üstüne refah seviyemiz artıyor ve hatta imfye borç verir hale geliyor olmamız mı rahatsız ediyor birilerini. tüm bunlar tartışılabilir. hatta tüm bunların gerçekliğide. ama şu gün için aslolan ve henüz kimsenin inkar edemediği bir gerçek var. yolsuzluk dosyasının içeriğinin boş olmaması. bize, yüzyıllardır oyunlar oynanıyor. bu yüzdendir ki bizim, millet olarak bu oyunlara karşı bağışıklık sistemimiz güçlüdür. fakat sizler bu milletin evlatları olarak bizlerin muhafazakar ve milliyetçi yapısı üzerinden türlü işler çevirirseniz, bunlar öyle yada böyle ayyuka çıktığında istifa, özür gibi erdemler göstereceğinize, emniyet mensuplarını görevden almak, yargıya müdahale etmek gibi çirkinliklerle bir de üstüne tüğ dikiyorsanız, bu milletin devrimci yönünü unutmuşsunuz demektir. dün sizi oralara omuzlarında çıkarıp imparator yapan insanları bırakın altınızda, yanınızda bile bulamazsınız.

18 aralık 2013 bülent arınç ın basın toplantısı

soruşturmanın gerçeklik payını arttıran konuşmadır. resmen, "bir bakalım işin üstünü örtebiliyor muyuz. örtersek ne ala, yok örtemezsek ilgili bakanlar istifalarını verirler bizde kangrenli kolumuzu kesip yolumuza devam ederiz." demiştir.

18 12 2013 5 emniyet müdürünün görevden alınması

SuÇlamaların gerÇek olduğunu doğrular gibidir.

17 aralık 2013

2 tane askeri helikopterin düştüğü, hükümet odaklı olduğu iddia edilen büyük çapta yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun başlatıldığı, koç grubuna 60 milyon dolarlık vergi cezasının kesildiği, iktidar milletvekili hakan şükür'ün istifa ettiği gün olmuştur. fakat tüm bunların yanında abdullah gül'ün meksika-türkiye ilişkilerine değindiği konuşması ve recep tayyip erdoğan'ın konya'da yaptığı mevlana ve hoşgörü temalı konuşması gündeme damga vurmuştur.

kanal t

an itibariyle dj cihat uğurel'in canlı performans sergileciği tv kanalı

pkk

bdp li milletvekillerine kimlik kontrolü yapan terör örgütüdür.
biz daha kandili bombalayalım, ırak'a girelim, oraları dümdüz edelim, apoyu asalım, kürt açılımı yapalım. diğer taraftan da arakana yardım gönderelim, suriye'li mültecileri besleyelim, haiti, pakistan veya somali'ye bağış yapalım. ılımlı islam ayağına dinimizi yozlaştıralım, ülkemizi peşkeş çekelim. üç beş mehmet için meclisi açmayalım, kim yolsuzluk yapmış sormayalım, susalım. ölen askerlerin ardından vatan sağolsun diyelim. tüm bunlara rağmen, savaş durumu olmadığı halde, sorgulamadan çocuklarımı ölüme yollayalım. eee tabiki durmak yok yola devam.

http://www.haberturk.com/...vekillere-kimlik-kontrolu

işte gidiyorum

öleceğini öğrendikten sonra yoğun bakımda yazdığı ve son konserinde çok istenmesine rağmen "ben daha ölmedim." diyerek seslendirmediği şarkıdır diye bir rivayet vardır. tüğleri diken diken eder. keman harikadır. sözleri anlatmaya bile gerek yoktur.

vizontelede ki oyuncu kadrosunun kalitesi

yıllar geçmesine rağmen unutulmayan, bıkmadan defalarca izlenilebilecek kalitede bir film olmasının en önemli etkenidir kadrosu.

baş örtüsü ile türban arasındaki farklar

siyasi ideolojiye alet edilenine türban, edilmeyenine baş örtüsü denir.

her yıl 4 milyon cep telefonunun çöpe atılması

nede olsa peşin fiyatına 24 taksit(!). bilinçsizce tüketmenin sonucudur.

aklın dili olsa kalbe söyleyecekleri

"akıllı ol !" derdi.

murat uyar

9 aralık gecesi kayseri'yi sallayacak yetenek.

müşteri sayısı garson sayısından az olan restoran

kalburüstü kesimin uğrak yeridir.

bir daha eskisi gibi olamayacak şeyler

aşk.*

azraili vazgeçirecek cümleler

insan olarak senden üstün yaratıldım. bu hiyerarşik düzene göre benim canımı alamazsın.

yılmaz özdil

laf koymak için uzun yazılara ihtiyaç duymayan, bizlere az yazarak nasıl etkili olunabileceğini gösteren laf cambazı.